|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
24.4.2008 12:50:35   
titi3
Meni pa je to s psiho malo za nos potegnjeno. Če pa to še gin reče. Ne verjamejo, da homeopatija pomaga, ker je zanje navadna voda, verjamejo pa v "psiho". Čudno!

Sperma gre noter in če se prime se prime, kaj lahko naredi psiha. Z brzostrelko pobije spermije. user posted image

Po moje je odvisno od tega, če se določen mesec srečajo, če je sperma ok, če so jajčeca ok, če je endometrij primeren... in to je to. Starejši kot smo več je možnosti, da kaj od tega ne ustreza.

Tudi, če telo zavrne otroka kot tujka je neki narobe z zdravstvenega vidika.

Pravim zato, ker so tudi mene pumpali s psiho potem pa se je izkazalo, da imam endometriozo. Samooklicani psihiater (gin) ni videl.




_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
24.4.2008 12:56:32   
sasa78
prvi user posted image  v user posted image krogu
drugi user posted image  v user posted image krogu
tretji user posted image  ga še delamo sedaj smo v user posted image  krogu


_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
24.4.2008 13:50:44   
piamaria
ola
ja moj prvi je bil v  user posted image krogu,
druga dva isto,
sedaj pa že  pol letauser posted image zelo pridno, pa še ni nič.user posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
24.4.2008 14:05:07   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: titi3

Meni pa je to s psiho malo za nos potegnjeno. Če pa to še gin reče. Ne verjamejo, da homeopatija pomaga, ker je zanje navadna voda, verjamejo pa v "psiho". Čudno!

Sperma gre noter in če se prime se prime, kaj lahko naredi psiha. Z brzostrelko pobije spermije. user posted image

Po moje je odvisno od tega, če se določen mesec srečajo, če je sperma ok, če so jajčeca ok, če je endometrij primeren... in to je to. Starejši kot smo več je možnosti, da kaj od tega ne ustreza.

Tudi, če telo zavrne otroka kot tujka je neki narobe z zdravstvenega vidika.

Pravim zato, ker so tudi mene pumpali s psiho potem pa se je izkazalo, da imam endometriozo. Samooklicani psihiater (gin) ni videl.





user posted image user posted image  mi je ta tvoja izjava kar všeč
sicer se strinjam s tabo....
mene sicer je hotel potolažit da če se bom preveč obremenjevala in sekirala bo dosti težje...
mogoče mu kr verjamem, ker mi je pa vsaj pravo diagnozo postavil in seveda zadevo "ozdravil" ... no to se bo videlo takrat če bo uspelo priti do user posted image
sicer pa vem da se ginekologi včasih sami sebe okličejo za psihiatre.... sem skusla na lastni koži ko sem imela drugega ginekologa, ki mi je rekel da nimam rednih menstruacij zaradi tega ker imam anoreksijo-lepše se ne morem izrazit kot da rečem da je id...itd...vzrok je bil pa v tem da sem imela PCO

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
24.4.2008 16:21:29   
titi3
Meni je reku, da sem presuha in zato me boli med menstruacijo. Potem pa endometroza!

Po laparoskopiji, ko je odstranil zarastline mi je celo reku, da imam 20% premalo maščobe! user posted image Se je vleku ven, da ne prizna, da ga je zasral!


_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
24.4.2008 18:36:02   
*m*o*j*c*a*
no nama je ratalo pri prvem user posted image , v tretjem poskusu.. user posted image smo še čisto na začetku.. pri nama torej velja rek: "v tretje gre rado.." user posted image  user posted image

vsem, ki si želite user posted image , želim da čimprej zagledate user posted image user posted image ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
25.4.2008 12:12:42   
giotti
strinjam s


tole s psiho so res zanimive reči...
meni je bila ful dobra izjava zadnjič, ko je ena rekla: "Najboljša kontracepcija je želja po otroku" user posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
26.4.2008 14:15:08   
db
midva pa se trudiva že 2 leti intezivno upam da bo čimprej uspelouser posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
26.4.2008 14:22:19   
ledenka
mal manj ko dve leti user posted image  psiha je hudic, ja user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
26.4.2008 19:08:14   
ANABOJAN
punce pozdrvljene, vedno znova prebiram forum, vedno se kaj novega naučim... :)

brez zaščite sva 5 let, na dojenčku delava pol leta.... upam da ta mesec bo (pišem rišem, študiram, merim ... ni dan ni), včasih sem prav user posted image , drugič si mislim, davse ob svojem času, da mogoče nama še ni namenjen, je pa res da imam HPV in nazadnje še CIN I tako da verjamem da tudi to vpliva, čeprav pravijo da ne, pa da o stresu na delovnem mestu niti ne govorim!!!!
držim pesti za vse....,da bomo čimprej user posted image
ana

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
28.4.2008 11:02:17   
D.Mateja
No pri meni je pa takole. Pri rosnih 19 zanosila in rodila sinčka.  ratalo v prvo.Sedaj je star 13 let. Po tem sva šla narazen in sem spoznala in se poročila ter z možem imela 2x ss. Tudi z njim sva šla narazen in sedaj sem spoznala pravega - zame - in sva v  6 krogu. Sem bila pri G in je rekla, da je z mano v se ok, da pa mora on na spermiogram, ker je star 36 let in nima še nič otrok. Upam, da nama nekoč rata. Je pa res, da starejši ko si, težje je.

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
28.4.2008 11:59:44   
sasa78


prvi user posted image  v user posted image krogu
drugi user posted image  v user posted image krogu
tretji user posted image   PA SEM SPET V    user posted image krogu (VČERAJ IN DANES JE BIL TEST Z DVEMA user posted image , MAM PLEMSKEGA BIKA DOMA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
28.4.2008 12:27:35   
sharona
jst sem prvič noseča in je bilo v prvo, ampak ene ste pa res ultra srečnice - še drugič in tretjič in n-tič - pa kar skos v prvo ... matr, kapo dol, res user posted image




(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
28.4.2008 12:35:44   
Anonimen
prvi user posted image  v user posted image krogu

drugi user posted image  ga še delamo sedaj smo v user posted image  krogu

anonimna user posted image

p.s. sasa78 ČESTITKE
So mi bli tvoji znakci tko všeč, da sem si jih sposodila user posted image


(odgovor članu sasa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
28.4.2008 13:05:58   
nanika*
tudi jaz sem zdaj prvič user posted image in nama je ratalo v prvem krogu...

punce srečno user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
29.4.2008 11:26:45   
KOKICA32
Po SS v mesecu septembru 2007 (dvojčka 8T), še do meseca aprila ni bilo nič...Ne vem, pa kaj bo v mesecu maju 2008??!!user posted image

(odgovor članu nanika*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
29.4.2008 12:33:51   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Po SS v mesecu septembru 2007 (dvojčka 8T), še do meseca aprila ni bilo nič...Ne vem, pa kaj bo v mesecu maju 2008??!!user posted image


user posted image user posted image SEVEDA user posted image user posted image user posted image   DAJMO user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
29.4.2008 13:31:13   
Clavdy
Nama je ratalo takoj tisti dan ko sva začela. Nisva nč gledala na plodne dneve, pol kasnej sem pa vidla, da je bil 14 dan po user posted image , čeprav sem jo imela na 35 dni.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko časa se že trudite na zanositvi ?
29.4.2008 14:56:13   
mamica28
najprej en lep pozdrav.user posted image že kar nekaj časa berem forume in končno sem se odločila da tudi jaz delim nekaj podobnega z vami.tudi midva se že dobri dve leti in pol matrava-pa še nič.prvič pa je takoj uspelo.user posted image

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?