|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: joj me je prizadel
10.5.2008 11:47:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: leonida

Živjo!


Vse se vrača draga moja. Pri meni je bilo tako,ko sva začela skupaj hodit sem imela 68 kg. Z leti sem se zredila in pridelala 83 kg. Čez zimo me je pustil na miru,ko pa je bila spomlad,poletje me pa je stalno špikal in žalil,poglej se kakšna si...kako si debela. In me prijemal za rit in stegna kako se tresejo. Bila sem zelo žalostna v kopalke se obleč mi je bilo groza. Zdaj pa sem shujšala,pa ne zaradi njega. Ampak  zaradi sebe da dokažem da zmorem sama sebi. Zdaj jih imam 66 kg. Rada bi dala dol še 5 kg. Vem da bi bo uspelo. In kaj hočem zdaj povedati s tem....??? Moj je pridobil prav lep trebušček,kar viden...In zdaj ga pa jaz prijemam za njega in tresem......vse se plača vse se vrača



A je odnos med dvema maščevanje, dokazovanje in primerjanje, ali je morda odnos sprejemanje in veselje drug z drugim? Joj, ne razumem tega sploh. A je sploh lahko kdo srečen ob tem, da drugega zmerja s tem, da ga ima za grdega, ker ima trebuh, da se kao maščuje ali obratno, da opazuje že od začetka, kaj vse je s pratnerjem narobe in ga opozarja, kako je zanič in kako se mora izboljšat?

(odgovor članu leonida)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: joj me je prizadel
10.5.2008 13:10:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: leonida

Vse se vrača draga moja. ...In zdaj ga pa jaz prijemam za njega in tresem......vse se plača vse se vrača


Ja, vse se vreča, vsak dan posebej.
Krasen odnos je to.

(odgovor članu leonida)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: joj me je prizadel
10.5.2008 14:15:47   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: leonida

Vse se vrača draga moja. ...In zdaj ga pa jaz prijemam za njega in tresem......vse se plača vse se vrača


Ja, vse se vreča, vsak dan posebej.
Krasen odnos je to.


Pol ni nikoli dolgčas. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: joj me je prizadel
11.5.2008 16:55:17   
zanika
Moj bog user posted image ... Pa kaj je s temi dedci? user posted image

Tudi jaz sem se danes razjokala na mile solze. Od jeze in prizadetosti. Ugotovila sem, kakšno srečo imam, da imam ravno jaz partnerja, ki je prepričan, da čistim, kuham, perem in likam le zato, ker mi je to v veselje in nekakšne vrste hobi. To mi je dobesedno rekel. Ja... kaj čem... samo da mi mine nedelja.   

Pa še tega ne razume, zakaj sem slabe volje. Pa povem zgodbico, od kje izvira moja slaba volja. Ker sem prepričana, da revež zunaj dela, mu čez uro odsotnosti skuham kavico in nesem ven. Potem pa nenadoma ugotovim, da ga ni nikjer, avto pa doma. Vzamem mobitel in ga pokličem. Na drugi strani pa: " Joj, oprosti. Sem s prijateljem skočil do bifeja." Khm... Pa sem kavo lepo zlila v umivalnik. Po treh urah odsotnosti se je vrnil (da ne bo nesporazuma - bil je popolnoma trezen).

Rekla sem mu, da bi bilo drugič dobro, da mi pove, da gre od doma (ne briga me kam, s kom in za kako dolgo), da ne bom kot ena neumna kura hodila s šalico kave okrog hiše in ga iskala. Odgovoril mi je, da tako ne bo šlo in da razmišlja, da najin odnos na takšen način ne pelje nikamor. Mogoče ima prav. Tukaj ni spoštovanja.

Ura je 16:45. Jaz pa ne vem, kam se je znova odpeljal. En mobitel ima doma. Drugega ima izključenega. Sovražim nedelje. Takrat živim le za obiske ali pa čakam s kosilom na partnerja, da pride od bogve kje v poznih popoldanskih urah. 

Se opravičujem, ker smetim. Ne potrebujem moralne podpore, le izkašljati sem se morala. Uf... Sem že bolje. Hvala.  user posted image

Tebi mihi55 pa povem tisto, kar sem že sama ugotovila v svojem odnosu. Kadar nekdo z besedami ali dejanji prizadane svojega partnerja, ga zagotovo nima rad. To tudi sama ugotavljam. Žal so včasih okoliščine takšne, da ne moreš kar tako oditi, ampak samo trpiš, si zvišuješ krvni tlak in pridobivaš rano na želodcu. Spoštovanja pa zagotovo ne.


(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: joj me je prizadel
11.5.2008 17:33:28   
silvya
Pa kje jih najdete? user posted image   Kuhanje, čiščenje, pranje - hobi user posted image Kakšna dobra asociacija! user posted image Nehaj se ukvarjat s "hobijem" in začni s pravim delom: obisk prijateljice, kavice, sprehodi in še bi se našlo...
Definitivno jaz mojega ne bi čakala s kosilom. Bi končalo v smeteh!

Dajte ženske, cente se malo! Niste prilimane na svoje dedce!  

(odgovor članu zanika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: joj me je prizadel
11.5.2008 18:59:33   
lindy
Bravo silvya!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: joj me je prizadel
11.5.2008 19:12:10   
Anonimen
Bogi otroci, v kakšnih odnosih med starši odraščajouser posted image .
Se ni za čudit kaj se z mladino dogaja dandanes, če pa doma vsak dan zmerljivke poslušajo med starši, gledajo bolane otroške igrice kako se mami maščuje očitu, pa pol oči mamici, pa kako mami igra igrico gremo se sužnjo, se ni za čudit da punčke zbolevajo če pa poslušajo fotra kako govori mamici da je ogabna ker ima par strij, ni čudnega da si potem najdejo istega bebca in nadaljujejo družinsko tradicijo......sploh ni čudno. Je pa žalostno.user posted image
Še bolj žalostno je pa da mame in očetje, ki naj bi kao umrli za svoje otroke, ki jih imajo kao najrajši na tem svetu, to delajo otrokom. In pol še mislijo da imajo problem s tem k nimajo keša za odpravo strij. To da imajo problem same s sabo, z idiotom brez možgan in spoštovanja in problem z tem da njihovi otroci živijo v takem okolju pa očitno noben ne vidiuser posted image .

Kaj je pa ljubezen se pa očitno nobenemu več ne sanja. K mater da se ne marate, pomoje se prou sovražite, da dovoljujete da se nekdo tako obnaša do vas. Pa upam da si ne domišljate da vas ma tak dedc rad. Ker on niti sebe ne mara kaj šele vas.

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: joj me je prizadel
11.5.2008 20:03:00   
lunca77
Če ga že tako skrbi kaj si drugi mislijo mu daj tele odgovore za prebrat potem ga pa brcni v rit. Poleg tega bi se zamislila kakšne vrednote bo tak osel privzgojil mojemu otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: joj me je prizadel
11.5.2008 21:49:20   
mamči
Groza. Nimam komentarja. Mogoče samo tole, naj razpre denarnico in naj ti plača odstranitev strij, če VAJU oba to tako moti. Če pa samo njega, pa naj gre v širni svet....

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: joj me je prizadel
12.5.2008 11:36:40   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Pa kje jih najdete? user posted image   Kuhanje, čiščenje, pranje - hobi user posted image Kakšna dobra asociacija! user posted image Nehaj se ukvarjat s "hobijem" in začni s pravim delom: obisk prijateljice, kavice, sprehodi in še bi se našlo...
Definitivno jaz mojega ne bi čakala s kosilom. Bi končalo v smeteh!

Dajte ženske, cente se malo! Niste prilimane na svoje dedce!  


Se podpišem.
ČE SAM SEBE NE CENIŠ TE TUDI DRUGI NE!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: joj me je prizadel
12.5.2008 12:18:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mihi55

včeraj moj partneruser posted image

Sva se hodila kopat, pa je že tam bil ful čuden. Ko pa prideva domov sem ga pa vprašala če je kaj narobe?
Še zaj nemorem verjet kaj mi je rekeluser posted image .

Rekel je, da je videl v kopališču ful mamic pa nobena ni mela tolk strij kot jas. Pa ko ve da se itak že tolk sekiram zaradi tega, pa lani sploh nisem šla v kopališče, zaj pa enkrat grem in mi reče kaj takegauser posted image . Pa kaj naj naredim? Ma moram živet napraj, ampak kako?user posted image user posted image



Ti bi mu pa mogla odgovorit, da je bla v bazenu tako mrzla voda, pa se je to samo njemu poznalo, drugim očkom pa ne. user posted image

(odgovor članu mihi55)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: joj me je prizadel
12.5.2008 12:47:58   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: joj me je prizadel
12.5.2008 13:10:20   
SINEJA
IZVIRNO SPOROČILO: leonida

Živjo!


Vse se vrača draga moja. Pri meni je bilo tako,ko sva začela skupaj hodit sem imela 68 kg. Z leti sem se zredila in pridelala 83 kg. Čez zimo me je pustil na miru,ko pa je bila spomlad,poletje me pa je stalno špikal in žalil,poglej se kakšna si...kako si debela. In me prijemal za rit in stegna kako se tresejo. Bila sem zelo žalostna v kopalke se obleč mi je bilo groza. Zdaj pa sem shujšala,pa ne zaradi njega. Ampak  zaradi sebe da dokažem da zmorem sama sebi. Zdaj jih imam 66 kg. Rada bi dala dol še 5 kg. Vem da bi bo uspelo. In kaj hočem zdaj povedati s tem....??? Moj je pridobil prav lep trebušček,kar viden...In zdaj ga pa jaz prijemam za njega in tresem......vse se plača vse se vrača

[/quote
Ma kakšen odnos pa je to vse se vrača vse se plača.Tudi sama sem bila med bolj okroglimi.Kar precej sem se zredila med nosečnostjo,po porodu pa kilce samo še dodajala.Moj mi niti enkrat samkrat ni omenil,da sem debela.V njegovih očeh sem vedno videla poželenje.Da kilce malo odložim sem se odločila sama,predvsem zaradi sebe in zdravja.Tako sem v dobrem letu dni shujšala skoraj 30 kg,tako da jih sedaj imam blizu 60 ,kar je za mojo velikost skor premal.Vendar mi moj tudi sedaj ne omenja mojga videza,češ da dobro zgledam ali da sem slučajno presuha.Zgleda da sploh ne opazi,ker mislim da ima rad mene,mojo osebnost in ne tisto kar je odzuni.Lepota namreč mine,človeška toplina pa ne.


(odgovor članu leonida)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: joj me je prizadel
14.5.2008 12:12:32   
Zofy
Joooj, ko take slišimuser posted image user posted image user posted image Tej deci so vsi za en drek! Večina. Toste, ki imate ljubeče, pozorne, romantične može, se jih držite ko klop psa, ker so eni redkih, ki niso mamini sinkoti in še kaj. Ne bom naštevala, ker pol bom res slabe volje še en teden. Kr hudo mi je ob tem spoznanju. Kaj bo treba na drugo stran presedlat???

(odgovor članu mihi55)
Neposredna povezava do sporočila: 114
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?