|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: UZna oddelku za reproduktivno medicino 16.6.2008 13:37:06
|
|
|
|
giotti
|
Ojla, Bojana. Predpostavljam, da greš to v MB, ker se pri njih tako imenuje ta oddelek? Ti kar vztrajno kliči, upam, da imaš pravo številko, če ne, je tukaj: http://www.ivf-mb.net/onas.htm Kar se tiče UZ, je to hiter pregled, zato ne rabiš dopusta, če se lahko zmeniš, da kakšno uro manjkaš. Kako izgleda? Saj če si že rodila, potem veš, kako to izgleda. To je vaginalni UZ, mislim, da ga naredijo pri prvem pregledu v nosečnosti. Torej, to je to. Ko se boš naročala, pa te bodo najbrž vprašali za prvi dan zadnje M in te glede na cikel najbrž naročili v drugi polovici, če jih bo zanimala mogoče prisotnost pregrade, glede na to, da si že 2x splavila. No, pa srečno
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je pravi čas, da naredite test nosečn...Test nosečnosti lahko pokaže tudi nepravilen rezultat, če ga ne uporabimo pravilno. Kdaj je pravi čas, da ga opravimo - ...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
testAdminKatero ime bi izbrali?Sven (
16%)

Svit (
15%)

Nejc (
42%)

Anže (
28%)
Število vseh glasov: 89Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!