|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ostali brez vrtca v NM
29.8.2008 20:31:16   
Alfabeta
Zanima me če je katera tukaj, ki je ostala brez vrtca v Novem mestu?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 21:23:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ostali brez vrtca v NM
29.8.2008 21:25:27   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: živka

A res, čudno. Ne poznam nobene, ki bi ostala brez, saj v drugem krogu ne več!


Ne, ni čudno...Vsi od sredine oktobra naprej smo ostali zunaj. Varstvo rabim pa decembra. Nas je pa dovolj za 2 skupini vsaj v Cicibanu in je žalostno, ker župan ne dovoli odpreti novih oddelkov. Sramota!!! Prostor pa je

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ostali brez vrtca v NM
29.8.2008 21:42:04   
lojzika
Mi smo ostali brez ampak ne v NM. Rabili bi pa varstvo od januarja. Imamo pogodbo, že na prvi sestanek smo bili povabljeni, sedaj pa kar na enkrat ne moremo user posted image user posted image

Razlog: Ob vpisu v vrtec je bila  user posted image  mlajša od 11 mesecev. 

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ostali brez vrtca v NM
29.8.2008 22:10:05   
emaa
lojzika iz kje pa si? Jaz za dvojčka nisem dobila mesta v vrtcu, kako je šele to žalostno. Stara pa vse, sta dosti, sam konec leta rojena. 

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ostali brez vrtca v NM
29.8.2008 23:04:26   
timoteja
Sicer nisem iz vaših krajev, vendar samo podajam mnenje, da je res svinjarija za vse mamice otroškov, ki na 1.september ne bodo stari 11 mesecev, ker smo tudi mi ostali brez vrtca. Hvalabogu, da smo si že vnaprej zagarantirali privat varstvo, tako, da ne bo takšnega problema, kot smo ga doživeli pri prvorojenki, ki je pričela vrtec prav tako obiskovati sredi šolskega leta. Torej, vse mamice, ki nismo zanosile ob pravem času, smo z otročki v red na cesti. Žalostno, ni kaj, vsem bodočim mamicam pa priporočilo, da poprej dobro nagrutajte, kdaj zanositi (seveda je  pogoj še, da vse to tudi rata BP ITD....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ostali brez vrtca v NM
29.8.2008 23:48:10   
TRIŠ
No in tako ne moreš imeti za drugega otroka zastonj vrtca.Tako pa se dela z zakoni v naši državi.Sedaj bi prilepila strička ki pljuva pa ga ni

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ostali brez vrtca v NM
1.9.2008 22:43:43   
MiNa*
... tudi zato ni fer zakon, ki omogoča drugemu otroku brezplačen vrtec!!!

Raje bi znižali ceno za vse otroke, recimo za 15%.
Nekateri ne morejo imeti še enega, nekaterim to uspe po 6 letih, ko je prvi že v šoli, nekateri ga ne morejo imeti takoj zaradi težjega prilagajanja (mamina depresija, težaven otrok, ipd), nekateri čakajo na srečo pri umetni oploditvi, nekateri ga ne morejo imeti takoj zaradi razlogov v službi, ...

Mi imamo vrtec v manjšem mestu na Gorenjskem, kjer bo letos v oddelkih izredna gužva in stiskanje po prostorih, ter prilaganje oddelkov in izmenjava prostorov, za ves je razlog brezplačen vrtec. KJe je pa kvaliteta???

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ostali brez vrtca v NM
2.9.2008 10:13:15   
tojeto1
Tiste, ki niste dobile prostora v vrtcu, pišite svojemu županu, saj vam po zakonu pripada vrtec, če ima vsaj eden od staršev stalno bivališče v kraju, kjer želite dati otroka v vrtec. Župan MORA zagotoviti vrtec. Vztrajajte. Tudi jaz sem težila, pa se je potem kar hitro prostor najdu. Tko pač gre v naši državiuser posted image

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ostali brez vrtca v NM
7.9.2008 1:05:00   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: živka

A res, čudno. Ne poznam nobene, ki bi ostala brez, saj v drugem krogu ne več!


Ne, ni čudno...Vsi od sredine oktobra naprej smo ostali zunaj. Varstvo rabim pa decembra. Nas je pa dovolj za 2 skupini vsaj v Cicibanu in je žalostno, ker župan ne dovoli odpreti novih oddelkov. Sramota!!! Prostor pa je
To mi je pa čudno. Mi smo dobili 2x zavrnjeno odločbo, pol so pa naredili podružnico vrtca v posebni šoli in sta 2 majhni skupini za čisto male in tiste 2-3 leta . V skupini jih je 7-9. Kaj pa če se osebno oglasiš v enoti in razložiš. Mi smo kar naprej težili osebno pri svetovalni in je pol pred R očmi na vlogo napisala nujno. (Aja mi smo v Pedenjpedu) 


< Sporočilo je popravil frufru -- 7.9.2008 1:12:45 >

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ostali brez vrtca v NM
7.9.2008 1:08:09   
frufru
user posted image  user posted image  Kaj pa če se najaviš pri županu in sprožiš problem (poznam mamico, ki je tako uspela spremenit vozno linijo avtobusa). Zdak, ko kandidira za poslanca bo ziher zrihtal.
Drugače ga daš pa v Dolenjcauser posted image  na Ena gospa je rekla, al pa halo tukaj bralec Dolenjca.

< Sporočilo je popravil frufru -- 7.9.2008 1:15:05 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ostali brez vrtca v NM
7.9.2008 19:44:29   
Alfabeta
Frufru, hvala! Saj izgleda da se nekaj premika. So nas klicali iz vrtca, da morajo preklicati vse ki smo ostali zunaj in vprašati ali smo še interesenti za vrtec (ja kako pa!) in da bo potem župan odločil ali se odprejo še novi oddelki ali ne. Samo po moje da nekaj bo, ker nas je še kar nekaj.


Smo pa v Cicibanu

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ostali brez vrtca v NM
8.9.2008 12:43:16   
tojeto1
super, da boste zrihtale. sam bunit se moreš, pa pol loh kj dosežeš. Tko je pri nas v preljubi Sloveniji!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ostali brez vrtca v NM
5.10.2008 21:43:38   
MiNa*
ja, menda bodo v nekaterih vrtcih po Slo vse dodatne prostore spremenili v igralnice, od telovadnic do zbornic.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ostali brez vrtca v NM
7.10.2008 20:55:08   
atanja
Če starši otrok, ki iščejo vrtec, dajo županu pisno prošnjo za prosta mesta, jim mora župan zagotovit.... Sploh pa če se gre za polne skupine... NAm je uspelo tako da smo se skup zbral in se je mal premaknil. Tako da pošljite pisno...

< Sporočilo je popravil atanja -- 7.10.2008 20:56:19 >

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?