|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim pomagajte (vrtec - igre)
6.10.2008 14:08:50   
IceLady_
Pozdravljeni.

Letos sem se vpisala na prekfalifikacijo za vzgojiteljico in pri športu - praktični del na izpitu - potrebujemo vsaj 2 minuti, da zaposlimo svoje sošolce, ki se morajo vživeti v vlogo malega otroka...

Pa me zanima, katere igrice bi priporočali, in če bi mi lahko napisali tudi potek... Saj poznam sama kar nekaj iger, samo je v razredu kar precej ljudi, in se bojim, da bi bile moje ideje že porabljene.

Torej potrebovala bi domiselne, simpatične, vglavnem dobre igrice za petletnike.

Že vnaprej se vam zahvaljujem.

lp

< Sporočilo je popravil IceLady_ -- 6.10.2008 14:10:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim pomagajte (vrtec - igre)
6.10.2008 14:11:27   
Tina26
Nekaj zanimivih igric lahko najdeš tule:
http://www.educa.fmf.uni-lj.si/izodel/ponudba/1996/fajfar/jasna.htm
upam da si mislila kaj temu podobnega...
Pa srečno

(odgovor članu IceLady_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim pomagajte (vrtec - igre)
6.10.2008 14:21:01   
IceLady_
Hvala za link. :)

Samo imam v mislih bolj športne igre... štafetne igre, igre z žogo, ... izvedemo lahko tudi kakšno ogrevanje... samo jaz sem se odločila, da bi raje mela kakšno igrico, kot je npr: Kdo se boji črnega moža, letala-poplave-tatovi, ...

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim pomagajte (vrtec - igre)
6.10.2008 15:06:04   
tojeto1
Evo, nasvet difovke.
Igrica se imenuje: kdo ulovi več repkov. Na kratke konce natrgaj blago, lahko kakšno staro rjuho,... - 4 cm široke in 20 cm dolge. Vsak naj si zatlači en repek v hlače na zadnjo plat, tako da ima pol v hlačah, pol mu pa gleda ven. Na tvoj znak naj se igrica začne. Vsi vadeči naj tečejo po prostoru in poskušajo izvleči čim več repkov sovadečim. Zmaga tisti, ki dobi čim več repkov. Med lovljenjem repkov pa mora čim bolj varovati svoj repek, da mu jih drugi ne vzamejo.
Igrica je super, primerna za ogrevanje, ker se res raztečeš in hkrati je zelo zabavna. Mislim, da se bodo vadeči zelo vživeli in vriskali od veselja, še posebej zato, ker bodo pazili, da jim kdo po pomoti ne potegne hlač dol.
Pa srečno!

(odgovor članu IceLady_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim pomagajte (vrtec - igre)
6.10.2008 21:58:51   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Evo, nasvet difovke.
Igrica se imenuje: kdo ulovi več repkov. Na kratke konce natrgaj blago, lahko kakšno staro rjuho,... - 4 cm široke in 20 cm dolge. Vsak naj si zatlači en repek v hlače na zadnjo plat, tako da ima pol v hlačah, pol mu pa gleda ven. Na tvoj znak naj se igrica začne. Vsi vadeči naj tečejo po prostoru in poskušajo izvleči čim več repkov sovadečim. Zmaga tisti, ki dobi čim več repkov. Med lovljenjem repkov pa mora čim bolj varovati svoj repek, da mu jih drugi ne vzamejo.
Igrica je super, primerna za ogrevanje, ker se res raztečeš in hkrati je zelo zabavna. Mislim, da se bodo vadeči zelo vživeli in vriskali od veselja, še posebej zato, ker bodo pazili, da jim kdo po pomoti ne potegne hlač dol.
Pa srečno!

Mi to igro imenujemo "Ujemi tigrov rep".

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim pomagajte (vrtec - igre)
7.10.2008 11:57:51   
IceLady_
Se mi kar fejst dopade ta igra. :) hvala. :)
samo majhen dvomček... saj ni ta igra preveč zahtevna za 5.letnike ne... :)

lp


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim pomagajte (vrtec - igre)
7.10.2008 14:06:30   
tojeto1
Ne ni. Preverjeno! Sem imela skupinico starih od 3-4. let, pa je bila ful dobra. Sicer so bolj počasi tekli, ampak so vsi dojeli in se zabavali. 5.letniki pa ziher dojamejo - imam starga otroka 4,5 let pa bi dojel še preden bi pravila povedala do konca - sam da bi videl tiste repke, bi jih že trgal iz gat user posted image

(odgovor članu IceLady_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?