|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nic kavice??
11.3.2005 21:16:15   
Anitka
Dober večer lubice moje klepetave:)-:)-:)-:)- Ja baje je napovedan dež :zmeden::)-:)-:)-

Ja ja laparoskopija kot kaže čaka tudi mene in najverjetneje pridem na vrsto že kar takoj v aprilu. Mi je dr. Reljič včeraj povedal, da se ponavadi čaka nekje 2 mesecea, a bo verjetno šlo že kar v aprilu. Sam pokličem prvi dan M pa bo. No bomo videli in izvedeli nekje okrok 29.3. A se za laparo moraš čist pobrit? Saj lahko to uredim kar doma, a ne?:ups:

Kot kaže bomo letos kar vse po vrtsi opravle te laparoskopije, potem pa bomo vse po vrsti ratale srečke :nosecka::nosecka::nosecka::nosecka:

Koliko časa pa naj bi bil po laparo oma? Jaz namreč že zdaj pogrešam moje otročke v vrtcu. Sem kar fajn navezana nanje oni pa name:(

Pridne bodite, jaz grem pa počasi med rjuhe:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Se je včeraj fajn videl velik folikel in polno majhnih na UZ, tako, da je treba koristit.:sloncek::sloncek::sloncek:

Pa pa,

Anitka:metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Nic kavice??
11.3.2005 21:18:52   
emaa
pika ne vem kdaj bo naslednje srečanje, ampak v roku kakih 14 dni, tri tedne se bomo pa že kaj zmenile, pa te obvestimo.

Zdaj pa na Gospodar prstnov, pa se mal k mojmu stiskat:love:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Nic kavice??
11.3.2005 21:22:46   
pika74
Hojla Anitka,

:rozica: ni se ti treba čist obrit. Samo kak cm nad ščegetavčkom in navzgor je dovolj. V popku ti naredijo luknjico pa meni so še na vsaki strani v dimljah nekje naredili po eno in od popka navzdol za cca. en labello pa pol :zmeden: (nimam nobenga metra pr seb:zmeden: ). Komot to doma nardiš. Maš pol eno skrb manj v bolnici, kako te bo sestra obrila. Jaz se rajš sama ;).

:rozica: po operaciji si doma cca. 10 dni (ene 2 tedna).

Fajn :sloncek::sloncek::sloncek: Anitka. Bomo držal pesti, da se prime :miska::miska::miska:.

Lp
:metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Nic kavice??
11.3.2005 21:24:55   
tinkamiška
Anitka jst sem se sama doma pobrila, pa sem se čist:ups: čeprav nebi blo treba. So mi rekli potem, da samo po venerinem hribčku. Drugače te pa tako in tako peljejo pobrit in potem tam povejo če je o.k., če ne pa mal popravjo. Šiško morš v vsakem primeru pokazat:)-:)-:)-

Lepo se imejte in kej lepga, da se vam zgodi čez vikend:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Nic kavice??
11.3.2005 21:26:09   
pika74
tinkamiška - šiško :)-:bravo::)-:bravo::)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Nic kavice??
11.3.2005 21:28:12   
tinkamiška
O Pika:rozica::rozica::rozica:

Ja, mene možek včasih kliče miškašiška:)-:)-:)-

Tinka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Nic kavice??
11.3.2005 21:29:14   
Pia73
Čer, sem se ravno priklopila,......, da me ne boste spet šimfale,... brala bom potem, grem zdajle mal privat obdelat,.........

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Nic kavice??
11.3.2005 21:30:05   
pika74
Pia hitr nazaj prit, če ne te bomo šimfale :)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Nic kavice??
11.3.2005 21:30:59   
cmokec
Šiška - pa bi res lahko imele svoj slovar :)-:)-:)-:)-

Punce, kukr jaz vse skupaj zastopim, vam bodo malo spomladanskega zrakca not spustili, malo obrezali "vejice", da boste na poletje zacvetele in imele pri sebi najlepšo rožico življenja. Le očka bo malo vitaminčkov prispeval, pa bo veselje. Za ostalo bo poskrbela narava, :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Nic kavice??
11.3.2005 21:32:37   
pika74
a bo očka mogoče dal Substral;)?

:rozica:Rastline potrebujejo ljubezen in Substral.:rozica:

:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Nic kavice??
11.3.2005 21:36:10   
Anitka
Šiško pokazat :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)- Punce ste mi popestrile večer in bom z večjim veseljem :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: ker sem bila do zdaj malce jezna na mojega :love: ki cele dneve ždi v službi:grrr:

Pika meni je dr. rekel, da mi naredijo tri luknjice - eno v popku, dve pa nad sramno kostjo.

Obrila se bom pa sama. A MM štumfe ne bom smela imet na nogah? :)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Nic kavice??
11.3.2005 21:37:12   
cmokec
Pika, saj ti že vse veš. :)-:)-:)-:)-:)-:)-


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Nic kavice??
11.3.2005 21:38:30   
tinkamiška
:bravo::bravo::bravo::)-:)-:)-

Joj, kok sem vas pogrešala, ko vas ni blo nč tle gor:love::love::love:

Zdej sem pa vesela:rozica:

Se z možekom cel dan nisva vidla in se grem zdej stisnt k njemu...

Zdej pa res lahko noč:zaspan::zaspan::zaspan: in se kaj beremo:rozica::rozica::rozica:

Tinka


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Nic kavice??
11.3.2005 21:38:58   
pika74
še boljš Anitka. Men so mogl velik delat, pa vidiš, še zdej se mi pozna in čakam na M. Jaz sem dobla 4 mašnce:metulj::metulj::metulj::metulj:.

Štumfke sm mogla pa jaz dol dat tik pred operacijo. Mogoče bojo pa teb pustil;). Jaz sem mogla bit čist naga :ups::ups::ups:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Nic kavice??
11.3.2005 21:42:56   
Anitka
Bomo videli in čutili a ne Pika? A jih prosim, če lahko štumfe obdržim?:)-:)-:)-:)-

Zdaj pa grem ajat tutajat, sem :zaspan::zaspan::zaspan:

Nočka vsem,

Anitka:metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Nic kavice??
11.3.2005 21:45:58   
pika74
fajn pančkej anitka :zaspan::sloncek::zaspan:

pa-pa
:metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?