|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine po abraziji-pomoč
1.12.2008 14:40:29   
ROŽICI
ss sem imela prejšni teden, krvavim malo (da lahko uporabljam dnevni vložek)prva dva dni me ni nič bolelo danes pa čutim bolečene kot pri menstruaciji pa pika me..ne vem a je to normalno.boli me tudi če si potipam,ni mi do hraneuser posted image .
ne vem a je to normalno al naj grem na urgenco?
nasvet prosimuser posted image


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
1.12.2008 14:53:42   
sunny24
Mene je tako bolelo sam takoj po abraziji, potem pa ne več. Jst bi na tvoejm mestu poklicala G, če bi blo pa res hudo, bi šla v bonico, kjer so ti delali abrazijo, da te pogledajo, če je slučajno kaj not ostalo kar ne bi smelo.
Upam, da bo to čimprej za tabo! user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
1.12.2008 18:38:52   
Maxy
Pozdravljena, je pokliči G oz. pojdi v ustanovo, kjer so ti naredili abrazijo. Meni so rekli, da ne sme preveč boleti. Mene je tud mal bolelo, če sem hodila, ampak v enem tednu sem bila ok.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
1.12.2008 18:46:11   
strumf
mene je samo šikalo-krčanje maternice. tako, da bi na tvojem mestu šla na pregled. srečno

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
1.12.2008 18:57:02   
tassika
Tudi mene je bolelo če sem se preveč naprezala. Spomnim se da sem imela abrazijo na soboto v sredo pa sem šla na krajši sprehod, sicer sem hodila eno uro, ampak od tega sem bila več kot pol ure v trgovini in sem potem začela spet bolj krvaveti in tako me je bolelo, da nisem mogla niti solate za kosilo oprati in potem sem počivala. Po enem tednu pa je bolečina izginila kot da bi jo odrezal. Je bila prava milini. Aja pa ful me je bolelo na cesti ko sva se vozila čez luknje.

Če te boli je res boljše iti na pregled, kot pa da bo kaj narobe, ne stane nič, samo mogoče malce čakanja, da prideš na vrsto.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:15:11   
mobilko
čaw
tut mene mal boli se pravi je 4 dan po abraziji upam da mine če ne grem nazaj user posted image
pa zaradi npregleda me skrbi kako me je lahko naročila če bom mela verjetno takrat menstruacijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:16:07   
mobilko
aya ne krvavim pa nič
ne pred splavom
pa tut zdej ne
edino po abraziji prve dve uri ko sm zaspala tam

(odgovor članu mobilko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:20:51   
tassika
Ja odvisno kako te boli, meni so rekli, če zaboli toliko, da te zvije potem nazaj, drugače pa ni take panike. Boli zato, ker se maternica krči. Jaz priporočam, da si oviješ odejo čez trebuh, da malo greje, pa počivanje. Jaz sem mislila, da sem e dobra in sem šla na malo daljši sprehod, ko sem nazaj prišla nisem mogla nič, tako me je bolelo, zato res priporočam počitek. Mene je nehalo boleti točno po 1 tednu.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mobilko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:23:09   
mobilko
aha tnx tassika
ubistvu ja tko špika zdej da bise zvijala zarad tega ni glih ane!!!
no saj do pondeljka sm doma če ne torka user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:25:17   
mobilko
aya tassika mogoče veš glede tega
pregled pri svoji g naj bi mela 16.2 točn en mesec po abraziji
ampak takrat naj bi mela menstruacijo ni mi čisto jasnouser posted image

(odgovor članu mobilko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:29:28   
tassika
Jaz sem imela abrazijo 4.10. na pregled pa sem bila naročena 11.11. in se mi je čisto lepo izšlo, če se le da se probaj prenaročit, lahko te pregleda tudi prej ali malo kasneje, pa reči naj ti naredi UZ, ker ful nočejo, pa se je že izkazalo, da je dobro. Moja g. je bila ful prijazna in me tudi poslala naprej, ker je našla nekaj stvari. Nočem te strašiti ampak res je boljše da te pregledajo, ne pa da samo rečejo, saj bo drugič bolje.

aja jaz sem tudi ponoči spala z dekco, mi je bilo tako fino, ker je bilo toplo, pa še mami mi je rekla, da se moram pazit, da se ne prehladim tam spodaj, pa kakšen mesec poskuašj ne dvigovati težkih stvari.

Ozirma, da ti odgovorim, lahko te pregeldajo tudi med M, samo meni se ne zdi to ravno neki dobrega.

< Sporočilo je popravil tassika -- 20.1.2009 20:35:04 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mobilko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:40:44   
mobilko
ja maš prov pa bom tam sestri povedala situacijo
aya pa drugi dan poabraziji sm mela vročino ampak zdej je vse uredu pa tut tko mela sm 37.6 če bi blo več bi šla nazaaj
ewo om upoštevala tvoj nasvet drugač prehlajena oz bolna sm pa tko al tko žeuser posted image user posted image user posted image

nočko pa hvala!!!user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
20.1.2009 20:44:26   
tassika
Še to ti povem, tudi meni je po SS vse padlo dol in sem ful zbolela, sem vse zgleda dobila od strea in ostalega. KAr pije veliko vitaminčkov pa bo.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mobilko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolečine po abraziji-pomoč
30.1.2009 13:34:21   
Taddy78
Jaz sem imela hude bolečine, šla nazaj v bolnico in so ugotovili, da je noter ostalo še za žlico pojstlce...res je ful bolelo, imela sem tudi vročino in je kar 4.dni trajalo, da sem prišla k sebi...

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?