|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6.otroška bolezen?
10.12.2008 10:03:29   
Neni13
Pozdravljene,

rabim en nasvet. Naš je imel 3 dni zelo visoko vročino,bili pri zdravnici, pregledali kri vse ok.Dejala,da je verjetno viroza. Danes 3 dan po padcu vročine na rdeči fleki po telesu.Kokr sem jaz brala, bi jih mogel dobiti takoj po padcu vročine, če gre za 6. bolezen ali ne?
Istočasno smo pa še dobili 1 zobek.Prvotno sem temu pripisovala vročino.
Zdravnico imamo komaj jutri.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 10:05:44   
Skye
naša je dobila takoj naslednji dan po padcu vročine rdeče izpuščaje.......tako da ne vem kako pa je z tem, če se izpuščaji pojavijo komaj 3. dan po padcuuser posted image

Pri izraščanju zobkov pa velja, da vročina ni posledica izraščanja, temveč vročina pospeši izraščanje.


< Sporočilo je popravil Skye -- 10.12.2008 10:07:04 >


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 10:10:42   
Neni13
popravek, nifo fleki, ampak rdeče drobne pikice

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 10:47:56   
Jelcy
Tudi mi smo imeli 3 dni visoko vrocino...pa smo jo pripisovali zgornjim zobkom (ker spodnje ze ima) pa smo sli k P, po odvzemu krvi in urina je rekla da je kaka viroza. Naslednji dan je pozno popoldan dobil pikice, ki so zjutraj ze izginile. Nato sem poklicala P za ostale izvide in ji omenila te pikice, pa mi je rekla da je to sigurno sesta bolezen.

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 11:57:07   
andrejkam

IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Tudi mi smo imeli 3 dni visoko vrocino...pa smo jo pripisovali zgornjim zobkom (ker spodnje ze ima) pa smo sli k P, po odvzemu krvi in urina je rekla da je kaka viroza. Naslednji dan je pozno popoldan dobil pikice, ki so zjutraj ze izginile. Nato sem poklicala P za ostale izvide in ji omenila te pikice, pa mi je rekla da je to sigurno sesta bolezen.

Isto

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 12:01:57   
Anonimen
Zgoraj na vrhu imaš posebno rubriko, kjer piše o tej bolezni.
Jaz sem že pozabila kako je izgledalo, samo to da sta vnuček in hčerka pristala v bolnišnici.

(odgovor članu andrejkam)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 12:13:10   
rebeca
To je sigurno 6. otroška bolezen. 3 dni vročina potem pa izbruhnejo ispuščaji, tako je bilo tudi pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 12:30:49   
botrca
http://www.ringaraja.net/forum/6%25otro%C5%A1ka_bolezen_ali_Roseola_infantum/m_928632/tm.htm

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 12:51:53   
Neni13
Hvala vsem za odgovore, a to sem že prebrala...
Sprašujem namreč, če je pri kateri trajalo 3 dni, od tega ko je vročina padla, da so se komaj pojavile rdeče pike.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 13:39:51   
Neni13
Smo dobili samo potrditev, da gre za eno od oblik virusov. Ni pa nujno, da je 6. bolezen.

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 13:42:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Neni13

Hvala vsem za odgovore, a to sem že prebrala...
Sprašujem namreč, če je pri kateri trajalo 3 dni, od tega ko je vročina padla, da so se komaj pojavile rdeče pike.


Ja pri nas.Samo, zdej sem čisto zmedena, ne vem al pri 6 ali pri 5.
Mah, če bi bila še 7 ali 8, bi jo zagotovo imeli.user posted image

(odgovor članu Neni13)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 14:29:59   
Jelcy
Nam so se po 2 dneh pojavile pikice, pa tudi niso trajale 3 dni, niti 24 ur. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 6.otroška bolezen?
10.12.2008 15:59:06   
Lucija Perc
Pri nas smo stari 10,5 meseca in nismo bili do sedaj še nič bolani. Morem kar nekam potrkat.
Me pa zanima do katere starosti pa dobi otrok 6.bolezen?? Ali jo dobijo čisto vsi??

_____________________________

23.01.2008 nam je polepšala življenje naša mala LANA

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?