|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varnost v kampih
19.4.2009 22:54:33   
katipi
Rada bi vedela kaj več o tem, kako je poskrbljeno za varnost v kampih. Je varno pustiti npr. kuhinjsko opremo, mizo, stole...pred šotorom, ko gremo na plažo ali na sprehod? Kako pa je varno ponoči? Se je že zgodilo, da so kateri od vas vlomili v šotor ali prikolico? Mi gremo letos prvič in priznam, da mi vse sorte hodi po glavi.user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varnost v kampih
19.4.2009 23:36:17   
brkn83
Pozdravljena

Js moram reči, da kampiramo že 6 let in se mi še ni zgodilo, da bi mi kaj zmanjkalo. Pa vse stvari pustim pred šotorom,pa še vedno kaj na mizi. Edino denarja res nimam veliko v šotoru in drugih osebnih stvari - to imam ponavadi kr v avtu.

Tk, da ne smeš negativno razmšljati- vi kr lepo pojdite kamirat in boste videli kakoo lepo se boste imeli in uživali.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 8:44:43   
oka
Rada bi vedela kaj več o tem, kako je poskrbljeno za varnost v kampih. Je varno pustiti npr. kuhinjsko opremo, mizo, stole...pred šotorom, ko gremo na plažo ali na sprehod? Kako pa je varno ponoči? Se je že zgodilo, da so kateri od vas vlomili v šotor ali prikolico? Mi gremo letos prvič in priznam, da mi vse sorte hodi po glavi.user posted image


Ne razmišljaj že v štartu tako. Poglej šotori so bolj kot ne na kupu in malo verjetnosti je, da se bo kdo spravil odnašat mizo in stole kar tako izpred šotora, ko je okoli veliko ljudi. Da bi ponoči kdo vlamljal v šotore ali prikolice v katerih spijo ljudje še nisem slišala, pa kampiram že lepo število let. Na denar in dokumente pa moraš paziti povsod, ne samo v kampih. Vse kar te ima okoli šotorenja za skrbeti je, da imaš šotor, ki ne pušča, da ga postaviš na ravnem in v senci. Vse ostalo pa odmisli.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 8:52:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne razmišljaj že v štartu tako. Poglej šotori so bolj kot ne na kupu in malo verjetnosti je, da se bo kdo spravil odnašat mizo in stole kar tako izpred šotora, ko je okoli veliko ljudi. Da bi ponoči kdo vlamljal v šotore ali prikolice v katerih spijo ljudje še nisem slišala, pa kampiram že lepo število let. Na denar in dokumente pa moraš paziti povsod, ne samo v kampih.


SE strinjam.

Mi kampiramo že 30 let(še v mojem otroštvu), pa se kaj podobnega ni zgodilo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 8:53:28   
Splišni
Mi vedno vse puščamo povsod, izgleda kot kakšne ciganski kamp, pa še nikoli niso ničesar ukradli.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 9:45:59   
katipi
user posted image user posted image Punce, hvala vam! To je bilo pa res super prebrati!user posted image user posted image No, zdaj bom pa res lahko brez skrbi!user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 9:51:14   
lelaval
Ne razmišljaj že v štartu tako. Poglej šotori so bolj kot ne na kupu in malo verjetnosti je, da se bo kdo spravil odnašat mizo in stole kar tako izpred šotora, ko je okoli veliko ljudi. Da bi ponoči kdo vlamljal v šotore ali prikolice v katerih spijo ljudje še nisem slišala, pa kampiram že lepo število let. Na denar in dokumente pa moraš paziti povsod, ne samo v kampih. Vse kar te ima okoli šotorenja za skrbeti je, da imaš šotor, ki ne pušča, da ga postaviš na ravnem in v senci. Vse ostalo pa odmisli.


se podpišem.
Mi sicer ne kampiramo v šotoru (jaz bi, moj pa ni za to varianto), pač pa s prikolico, pa komot vse puščamo.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 16:16:22   
blazka
Tudi mi kampiramo že kar nekaj let. Do sedaj smo stvari pospravljali v šotor ali prikolico le, če je kazalo na dež. Se mi pa zdi po eni strani kar malo logično, da te skrbijo te stvari, saj te v šotoru od zunanjega sveta ločijo le dve plasti blaga. To pa je malo drugače kot doma, ko imamo vse zaklenjeno in zaprtouser posted image

Ne sekiraj se in uživaj!!!!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 17:35:49   
Katjusa
Mi tud imamo vse lepo kot si postavimo in tako ostane vse dni.... noben nam še ni nič ukradel.... tud denar ga nikoli nimam vse pri sebi ampak ga nekako raje pustim v šotoru kot v avtuuser posted image uporabljam stare trike in ga dam nekaj v kakšno nogavico, nekaj v preobleko od blazine.... nekaj ga pa imam pri sebi.... tak, da kakorkoli čist brez nisem, če mi kdo kej ukrade.... sicer pa o tem ne razmišljam, pazim že, da kaka stvar k je več vredna, da jo tačas dam v šotor k smo mi na plaži in na spalnici od šotora imamo ključavnico tak da mal previdnosti ni odveč.....
lepo se imejte na kampiranju jst bom letos za to prekrajšana k moj vztraja na apartmaju in pojma nimam kak bo zgledalouser posted image user posted image user posted image user posted image bi kuj zamenjalauser posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Katjusa -- 20.4.2009 17:37:33 >

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 17:38:43   
mala zirafa
Moj pa ravno zaradi varnosti noče nabavit šotora, ampak samo prikolico.mene bi blo tudi malo strah v najlonu spat.Pa čeprav vem da se ne bi nič zgodilo.Mogoče me je malo okužil.user posted image Drugače me veseli, da se v kampih nič takega (še) ne dogaja.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varnost v kampih
20.4.2009 19:51:53   
viv_
Po 15 letih kampiranja in cca. 100 kampih smo imeli samo eno slabo izkušnjo v Firencah v Italiji. Ampak v Italiji so nam tudi edinkrat do sedaj vdrli v avto.
Pa še vedno sem vsako leto vsaj ene 10x v italiji user posted image


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varnost v kampih
6.5.2009 9:36:57   
mala zirafa
Mene so tudi že v Firencah oropali.Ob sprehajanju po mestuso mi s skuterja sunili torbico iz rok.Z vsem denarjem in dokumenti.Groza!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?