|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   high peak capri plus 6
3.6.2009 8:49:31   
brkn83
Pozdravljene. Zanima me vaš mnenje o tem šotoru, ga katera ima in kak se jih zdi. Mi se nekako opredeljujemo na tega pa bi zato vsako mnenje prav prišlo.

user posted image
user posted image
user posted image
Pa še mogoče kak info kje bi se dalo kupiti. Zdej mal na natu gledam pa vidim, da imajo kr mal različne cene.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: high peak capri plus 6
3.6.2009 8:51:02   
Katjusa
ta pa dober zgledauser posted image user posted image user posted image kak ima pa spalnico urejeno ima 2 ločene al se ena pregradi?
Torej nista še nič kupla?

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: high peak capri plus 6
3.6.2009 8:55:46   
Splišni
Koliko vas pa je?

Drugače je šotor gotovo dober, samo meni se ne bi dalo tako velikega šotora niti postavljat niti zanj iskat dovolj velikega prostora. Razen če vas je veliko pa ni druge izbire.

Aja, drugače pa Sun&fun prodaja šotore, če slučajno tam še nisi pogledala. Se mi zdi, da imajo tega tudi.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 3.6.2009 8:56:22 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: high peak capri plus 6
3.6.2009 8:55:58   
brkn83
user posted image
to so njegove mere. Men je res ful fajniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič še nisva kupila, ker se ne moreva odločit. No zdej imava v mislih tega in High peak family vario 6. Pa zdej zbiram mal podatke in gledam na netu kateri je boljši.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: high peak capri plus 6
3.6.2009 8:57:11   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Koliko vas pa je?

Drugače je šotor gotovo dober, samo meni se ne bi dalo tako velikega šotora niti postavljat niti zanj iskat dovolj velikega prostora. Razen če vas je veliko pa ni druge izbire.

Aja, drugače pa Sun&fun prodaja šotore, če slučajno tam še nisi pogledala. Se mi zdi, da imajo tega tudi.


ni nas veliko, sam zdej že imamo itak tud šotor za 6 oseb. Gremo pa 3, oz. največ 4.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: high peak capri plus 6
3.6.2009 9:24:52   
Katjusa
men pr malih otrocih te fizično ločene spalnice ne potegnejo sicer je tle ta tavelika res velika?
men je drgač tale ful dober sam dokler imam dojenčke ni šans ko bodo pa mal večji ga pa želim imet

za daljša počitnikovanja je tako velik šotor super....user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Katjusa -- 3.6.2009 9:25:39 >

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: high peak capri plus 6
4.6.2009 8:40:58   
suzolinka
Anika87 ga je fino opisala na spodnji temi (Šotor High peak family vario 5). Smo tudi mi premišljevali o njem. Dobi se ga pa neuser posted image Enega sem pred mesecom videla na bolhi (rabljen 2 tedna) 

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: high peak capri plus 6
4.6.2009 8:49:28   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Anika87 ga je fino opisala na spodnji temi (Šotor High peak family vario 5). Smo tudi mi premišljevali o njem. Dobi se ga pa neuser posted image Enega sem pred mesecom videla na bolhi (rabljen 2 tedna) 


Če slučajno Misliš Family Vario 6, ga imajo v Sun&fun:
 
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/familyvar.htm


(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: high peak capri plus 6
4.6.2009 16:30:01   
suzolinka
Ne jaz mislim high peak CAPRI. debata o njem je bila tudi na tisti debati o Family Variu in tega imajo v Sun&Fun - u, Caprija pa ne. Zasledila sem ga samo na bolhi in e-bayu

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?