|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FKK STRAŠKO PAG
13.7.2009 14:01:07   
albert1
Hojla,

baje so v Straškotu na Pagu zelo zmanjšali FKK del na račun mobilnh hišk. Ali mi lahko kdo pove kako to zgleda letos v praksi. user posted image Včasih je bil tam mir. Prostor za šotor si našel tik ob obali, senčka, čista voda... Upam, da niso tega šli pokvarit.

Lp

P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FKK STRAŠKO PAG
13.7.2009 20:14:44   
suzolinka
Jaz sicer ne vem koliko so zmanjšali FKK del, ker smo bili letos prvič v Straškem. Ampak v FKK delu je bilo še vedno dovolj prostora, sence in MIRU. Na momente sem jim bila res fouš ...

(odgovor članu albert1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FKK STRAŠKO PAG
13.7.2009 20:23:18   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Jaz sicer ne vem koliko so zmanjšali FKK del, ker smo bili letos prvič v Straškem. Ampak v FKK delu je bilo še vedno dovolj prostora, sence in MIRU. Na momente sem jim bila res fouš ...


Aha, zdaj pa vemo, kaj si delala na dopustu...user posted image

Povej mi, kako je bilo v Straškem. Ker meni je kamp noro všeč. Sem si ga letos samo ogledala, bi pa rada šla tja drugo leto.




_____________________________



(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FKK STRAŠKO PAG
14.7.2009 11:20:02   
suzolinka
user posted image user posted image user posted image

Mi smo si ga lani tudi samo ogledali, letos pa preizkusiliuser posted image . Kaj pa vem, mi se bolj nagibamo k manjšim kampom. Drugače pa nimam pripomb na Straško, je lepo, čisto, vsi so  prijazni, ogromno ponudbe, sence, veliko igral ... Edino parcelo smo imeli tik ob terasi, tako da je bilo tam do polnoči bolj glasno.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FKK STRAŠKO PAG
14.7.2009 11:22:34   
baby blue
Moji so se ravno vrnili iz kampa Straško... So bili v mobilnih hišicah in so bili zadovoljni... Plaže so urejene sence je dosti pa tudi sprehajalnih poti... Je tak družinski kamp... 

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FKK STRAŠKO PAG
14.7.2009 13:36:15   
albert1
Tut mi smo za bolj mirne lokacije. Zato tudi nismo navdušeni nad tekstilnim delom kampa. Na FKKju pa je vzdušje čisto drugačno, zato mi je tudi žal, če so del tega odstopili mobilnim hiškam.

LP

P.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FKK STRAŠKO PAG
15.7.2009 12:14:35   
brkn83
albert - to informacijo o zmanjšanju FKK dela sem js dobila tudi danes. Ker naj bi bil dol en sodelavc od mojga in pravi da je zdej ful gužva in da je težk plac najdit. Zdej pa ne vem kolk je res. Mi smo zdej dol hodil 6 let in smo bili res zadovoljni. Če pa so ga zmanjšali, pa res ne želim več dol iti.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu albert1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FKK STRAŠKO PAG
16.7.2009 8:37:20   
suzolinka
Ja za dobiček se jim gre!!! Če je v FKKju preveč prazno, ga je treba zmanjšati. Zato so tudi dali hiške, ker je blazno povpraševanje po njih ... mi smo bili do 5.7. tam in ni bilo gužve v FKK delu. Res pa je, da parcele ob vodi najbrž ne boste dobili. Mir boste imeli pa vseenouser posted image to pa tudi odtehta

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FKK STRAŠKO PAG
16.7.2009 9:18:41   
brkn83
suzolinka, zakoliko pa so zmanjšli FKK del, a so zdej na FKK-ju tudi parcele.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FKK STRAŠKO PAG
16.7.2009 9:27:54   
suzolinka
Ne vem za koliko so zmanjšali, ker sem letos prvič vidla ... recimo, da so, če gledaš od spodnjega (mislim, da sta dva vhoda???) vhoda v FKK del pa do morja postavili po dve vrsti (če ne celo štiri) mobilnih hišk. Stojijo tako vzporedno na ograjo, ki loči FKK del. Pa zraven moraš šteti še cesto pa parkirišča ... torej kar veliko, če sklepam po novo nasutem pesku.
Prostori na FKK delu pa niso razparcelirani. Vem, da je bilo ob vodi bolj zasedeno, zgoraj na vrhu pa še zeloooo prazno. Sem se pa tam mimo enkrat sprehodila in še to ob 22:00 uri, ko je bilo že zelo temno in tak MIR user posted image user posted image user posted image pa tooook sence. Noro!!! Če bi bil moj FKKjevec, bi bili naslednje leto tam ... ko hočeš mir, ga imaš. Ko pa si zaželiš galame ...

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FKK STRAŠKO PAG
16.7.2009 15:21:02   
brkn83
suzolinka - kak daleč so mobilne hiške če gledamo od tekstilnega dela, ki se loči od Fkk-ja z ograjo in nato 1.betonski pomol, potem čez nekaj metrov 2. betonski pomol,....... mislim, da so 3. ali 4.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FKK STRAŠKO PAG
17.7.2009 9:51:59   
albert1
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Ne vem za koliko so zmanjšali, ker sem letos prvič vidla ... recimo, da so, če gledaš od spodnjega (mislim, da sta dva vhoda???) vhoda v FKK del pa do morja postavili po dve vrsti (če ne celo štiri) mobilnih hišk. Stojijo tako vzporedno na ograjo, ki loči FKK del. Pa zraven moraš šteti še cesto pa parkirišča ... torej kar veliko, če sklepam po novo nasutem pesku.
Prostori na FKK delu pa niso razparcelirani. Vem, da je bilo ob vodi bolj zasedeno, zgoraj na vrhu pa še zeloooo prazno. Sem se pa tam mimo enkrat sprehodila in še to ob 22:00 uri, ko je bilo že zelo temno in tak MIR user posted image user posted image user posted image pa tooook sence. Noro!!! Če bi bil moj FKKjevec, bi bili naslednje leto tam ... ko hočeš mir, ga imaš. Ko pa si zaželiš galame ...




Ej, ta del Straškota je bil zakon. Mi smo včasih kampirali pri  prvem pomolu ob obali. Tako, da smo imeli vse blizu. Če smo hoteli galamo smo se pač sprehodili mimo ograje. Od tam je bilo tudi blizu v trgovino in po potrebi do pralnega stroja (na počitnice vzamemo seboj minimalno oblačil, pol pa sproti kaj splaknemo, če je potrebno).   Pa še nekaj je blo fajn. Nobenega kompliciranja za tiste, ki se nočejo slečt.  Moji otroc so v puberteti oz. tik pred puberteto, zato je včasih potrebno sprejet tut kakšen kompromis glede obleke. Škoda res, da so šli takole nagnest kamp z mobilnimi hiškami. user posted image

LP

p.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FKK STRAŠKO PAG
17.7.2009 12:43:29   
brkn83
ja zdej so prvi pomol v kampu zavzele mobilne hiše, to pomeni, da on prvi wc je zdej zraven mobilnih hiš. Je pa precejšnja gužva, sicer se še najde plac, ampak ni tk kot prejšnja leta, tudi na plaži je veliko večja gužva.

Mi smo tudi vedno tam kampirali pri prvem pomolu, tk da smo se kopali na prvem pomolu in res je tam vse pri roki. Zdej pa tega ni več. Tk, da mi letos ne gremo več tja.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu albert1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FKK STRAŠKO PAG
21.7.2009 15:47:26   
antonieta
Takole, za informacijo tistim, ki imate radi kakšen meter več prostora okrog sebe.
Straško je poln - tekstilni del ima še nekaj prostora na vrhu ob ograji, FKK pa je tako poln, da se zgodi, da je potrebno počakati, da kakšen od gostov pospravi in potem lahko vi zasedete njegovo mesto.
FKK je zmanjšan na tretjino njegove velikosti. Skrajno levo glede na vhod - ob kamniti ograji, ki označuje konec FKK kampa so naselili nemške najstnike, ki niso nudisti in postavili platneno ograjo, da so ločeni od FKK-ja. Na desni strani - proti tekstilnemu delu kampa so bile že itak prej mobilne hišice. Vmes pa je delno tekstilni delno FKK kamp. Nič ni označeno kje se konča tekstilni del in začne FKK tako, da se ljudje namestijo po želji - vse zmešano skratka. user posted image  In za ta del je sedaj namenjena samo 1 stavba z WC-ji. Je pač treba počakat v vrsti, da prideš na vrsto za lul.... in kak.... ali pa laufaš v tekstilni kamp na wc. Tople vode zmanjka in je ni po 1 uro...
Razočaranih je veliko stalnih gostov kampa. Jaz vem, da me ne vidijo več, tudi letos smo se obrnili in šli drugam.
Je pa bilo menda v juniju vse prazno - mogoče je za počakat in pogledat kako bo konec avgusta?
Skratka, pred odhodom pokličite v kamp za informacije in naj vam pošljejo načrt zmanjšanega fkk kampa - ga imajo na recepciji.


(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FKK STRAŠKO PAG
1.8.2009 17:32:18   
muška
jaz že več let ne grem v Straško, pa imamo tam prikolico. letos jo končno prestavimo, upam, da bova z možem dosegla premik, ker imam poln kufer pijane mladine in ostalih razgrajačev v tem kempu

(odgovor članu antonieta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FKK STRAŠKO PAG
11.7.2010 10:53:03   
Snaha da te kap
A letos je že bil kdo? Je še vedno taka gužva? Nekak sva se odločila, da gremo konec julija tja, samo me je po branju zgornjih postov vse minilo user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: FKK STRAŠKO PAG
11.7.2010 13:49:27   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: muška

jaz že več let ne grem v Straško, pa imamo tam prikolico. letos jo končno prestavimo, upam, da bova z možem dosegla premik, ker imam poln kufer pijane mladine in ostalih razgrajačev v tem kempu


Evo, tole je tudi mene "prepričalo" da letos ne gremo v Straško. Smo bili predlani in lani- kamp mi je sicer zelo všeč, tudi morje in plaža ter ostala ponudba so ok, ampak preveč je nočnega razgrajanja in vpitja. user posted image Zares škoda.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?