|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mraz ponoči
11.8.2009 23:15:16   
mala zirafa
Večinoma sem jaz kampirala po celini in samo enkrat ob morju, to pa takrat v prikolici.Zdaj pa me znima do koliko stopinj se spusti ozračje ponoči v šotoru?Imamo spalke za 20 stopinj pa flis dekce.Malo smo v skrbeh da nas ne bi zeblo.Pa če je potrebno da vzamem še kaj s sabo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mraz ponoči
11.8.2009 23:55:02   
darja72
Pa dolge pižame ne pozabite. Ja se res sliši smešno, ampak v šotoru zna biti ponoči zelo mraz. Tudi poleti.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mraz ponoči
12.8.2009 7:04:15   
Splišni
Mi smo v nedeljo prli z morja, ponoči je še vedno bilo vroče. Ne bo vas zeblo v spalkah, vzamei pa trenirke za vsak slučaj. Jih lahko oblečete čez pižame, če bi se res slučajno vreme kaj drastično spremenilo.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mraz ponoči
12.8.2009 8:42:10   
mala zirafa
Hvala.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mraz ponoči
12.8.2009 8:45:49   
mala zirafa
Se  javim ko se vrnemo in poročam.user posted image Zdaj pa šbiam napolnit avto še do zadnjega cm3.user posted image
lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mraz ponoči
12.8.2009 9:32:37   
Splišni
Oki, fajn se ga mejte.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mraz ponoči
17.8.2009 14:30:40   
mala zirafa
Hvala.Smo se meli.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mraz ponoči
19.8.2009 12:19:13   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Hvala.Smo se meli.


Ja no, daj malo povej, kako in kaj.

Kakšen šotor imate zdaj?

Kaj ste imeli pa pokrit?

Kje ste bili?

Kja ste kuhali?

Daj no, mal povej, ženska.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mraz ponoči
19.8.2009 15:27:07   
mala zirafa
Imeli smo sposojen šotor haj pik ancona, zelo razočarani, ker je blo ponoči vlažno, mokre blazine oz. rjuhe, prepuščal je dež po šivih.Ko ga je mož postavljal, sta se zanki strgali, pa čeprav je bil pred nami  upor. le 10 dni.user posted image

Kuhali smo na el. dvojnem kuhalniku pašto, omake..V el.  ponvi pa meso, zelenjavo..Jedli hladne soate, 1x palačinke.
Ponev je letela v kanto že v kampu ker ni grela nič, samo ob robu.Vedno se je ugašala, tako da ko je mož jedel perutničko, se mu je iz ust po vratu cedila kri. Izgledal je kot vampiruser posted imageuser posted image Ne vem katero bi morali izbrati, da bi bla ok?Kupili smo jo v šparu za 15 evrov.Drugače je pa zelo praktična in jo res pogrešamo.

Kamp je drugače na nivoju, zelo lep, ga priporočamo, plaže čudovite za otroke 1A!Pa še sosedje so bili ok.Drugače smo se imeli super.

Mogoče sem pogrešala animacijo za otroke.Nikjer je nismo zasledili, ta mala pa je tako čakala, da bo šla na otroški  ples.

Bilo je veliko lepih šotorov, priznanih znamk.Očarale so pa nas Quechue raznih vzorcev, barv.

Vseeno kljub temu nismo obupali nad kampiranjem in se bomo če bo možno še ta mesec  1x odpravili za kakšen dan.Upam da s kakšno quechuo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mraz ponoči
20.8.2009 10:43:32   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Imeli smo sposojen šotor haj pik ancona, zelo razočarani, ker je blo ponoči vlažno, mokre blazine oz. rjuhe, prepuščal je dež po šivih.Ko ga je mož postavljal, sta se zanki strgali, pa čeprav je bil pred nami  upor. le 10 dni.user posted image



Sposojen šotor ste fentali? Bravo!

Veš kaj, jaz ti priporočam da v prihodnje letujete v hotelu

... oziroma rajši kar doma, boste imeli še najmanj problemov user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mraz ponoči
20.8.2009 11:20:05   
solinar
Ma ne vem, če bi kdaj koga zeblo ponoči v šotoru v sezoni ...razen, če je nekaj dni dežja, potem bi znalo....
..kar se pa ponve tiče - malo denarja - malo muzike...Angleži imajo zelo primeren rek:"Nimam toliko denarja, da bi poceni kupoval" Sam se ga že dolgo držim, pa se ravno ne kopam v denarju....pa nakup pač počaka na naslednje leto če ne greuser posted image  drugače pa uporabljam ponev od Severina - je bila draga že pred leti( takšno ceno ima še vedno) ampak je vredna vsakega tolarja (takrat so bili še tolarji) user posted image

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mraz ponoči
22.8.2009 23:59:12   
darja72
Solinar, jaz sem večino šotorskih dni (ni jih malo) prespala v dolgi pižami, štunfih in spalki. Mogoče sem imela 10x srečo, da mi je bilo vroče.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?