|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mladi muci iščeta dom
12.9.2009 12:08:47   
yellowcrystalstar
ful sta luštna, stara malo manj kot dva meseca. samička je tigrasta, samček pa skoraj črn, ampak s tigrasto podlago. s tem, da je samička že dobro udomačena, samček se malo manj pusti božat, ampak to ni problem ga navadit, če imate zanj čas in voljo. sta pa v prekmurju.
če je kdo interesiran, naj se mi javi na zs.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mladi muci iščeta dom
12.9.2009 13:58:48   
Arwenko
Mačji mladički se ne smejo oddajat do 12 tednov starosti, v skladu z zakonodajo, ne modno muho. Tako da za malo majn kot dva meseca je še ful prezgodaj, da bi šli od mame. Upam, da bote za njih našli varne in dobre domove.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mladi muci iščeta dom
12.9.2009 19:16:39   
yellowcrystalstar
sem dala oglas ravno zato že zdaj, ker nisem pričakovala ravno nekega navala takoj zdaj. in če bi že kdo poklical, bi se dogovorila za čez enkaj tednov, da jih pridejo iskat, tko da ni treba zganjat panike. sem odraščala celo življenje z živalmi. sicer pa je 12 tednov pretirano. do zdaj sem še vsakega psa ali mačka prejela ob starosti približno 8 tednov in ni bilo nikoli nič narobe.oglas pa sem dala ravno zato, da bi jima lahko našla topel dom, da ne končata prej kje pod kolesi, ker se muce rade zavlečejo v avtomobile. :( in res upam, da jih bo kdo vzel. bi sama si kako odnesla, ampak imam že psa v stanovanju, tako da ne gre.


< Sporočilo je popravil yellowcrystalstar -- 12.9.2009 19:18:04 >


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mladi muci iščeta dom
12.9.2009 19:41:27   
Arwenko
Hja, jaz si nisem zmislila zakonodaje, je kakršna je in v njej piše 12 tednov. 

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?