|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   genetski izvidi
4.2.2010 15:44:26   
Anonimen
pozdravljene ,                                                                                                                     pred 3.TEDNI sem imela abrazijo zaradi odmrtja ploda v 11 tednu!Mogoce katera ve,dobi izvide genetske preskave G ali pridejo na domac naslov?LP                          
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: genetski izvidi
4.2.2010 15:51:41   
oton
pozdravljena

naš izvid je prišel k ginekologinji, katerega mi je dala prebrat in me vprašala če ga želim imet. Sem ga rajši v kartonu pustila in ga ne želim nikoli več videt... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: genetski izvidi
4.2.2010 15:57:06   
monika trtnik
zakaj?a si potem donosilauser posted image ?so odkrili razlog ss?LP

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: genetski izvidi
4.2.2010 16:13:45   
oton
ne nisem donosila user posted image  

Mrtev plodek so poslali na histološko preiskavo.
Če je plod večji želijo ugotovit vzrok smrti, odmrtja...

No smo pa spet v veselem pričakovanju user posted image user posted image user posted image
tako da anonimna, vem da je hudo in ne pomagajo nobene tolažilne besede...in upam da tudi ti ponovno zelo hitro zagledaš user posted image

(odgovor članu monika trtnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: genetski izvidi
4.2.2010 17:44:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pozdravljene ,                                                                                                                     pred 3.TEDNI sem imela abrazijo zaradi odmrtja ploda v 11 tednu!Mogoce katera ve,dobi izvide genetske preskave G ali pridejo na domac naslov?LP                          


jaz sem imel splav s tabletko, zaradi odmrtja ploda v 14. tednu, pred enim tednom in mi je G. rekel, da naj za izvide pokličem čez 3 tedne. Drugače jih pa dobiš domov, samo pridejo kasneje. Tako, da ti svetujem, da pokličeš v bolnišnico in vprašaš, če so že.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: genetski izvidi
4.2.2010 20:33:06   
Anonimen
Mene pa zanima:kaj ugotovijo s temi preiskavami?kAJ sploh pise v teh izvidih?navedejo vzrok ss?hvala za odgovore

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: genetski izvidi
4.2.2010 22:33:42   
oton
v 18t. nosečnosti je plodu nehal bit stček, in sem imela splav s tabletko + abrazijo, ker posteljica ni hotla stran...otročka so dali na preiskave da ugotovijo zakaj se je to zgodilo...našemu angelčku se je močno ovila popkovina okoli vratu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: genetski izvidi
8.2.2010 20:05:54   
Anonimen
A povsod izvide posljejo na domov?Meni so abrazijo delali v kc lj,pa je izvide prejela le             ginekologinja?lep pozdrav

(odgovor članu oton)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?