
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Potrebujem nasvet glede oblačil... 8.3.2010 11:22:30
|
|
|
|
juniorka
|
reklama?
|
|
|
|
|
RE: Potrebujem nasvet glede oblačil... 8.3.2010 12:00:15
|
|
|
|
Hope2
|
tole ni glih ugodno
|
|
|
|
|
RE: Potrebujem nasvet glede oblačil... 8.3.2010 13:06:20
|
|
|
|
kokio
|
Ne gre se za reklamo Zanima me samo, ker sem zasledil na spletu in nimam najbolj še izkušenj s ugodnostjo teh obačil
|
|
|
|
|
RE: Potrebujem nasvet glede oblačil... 8.3.2010 14:54:55
|
|
|
|
kristinaj
|
glej to, da bo bombaž, da ne bo narejeno iz sintetičnih vlaken...
_____________________________
polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....
|
|
|
|
|
RE: Potrebujem nasvet glede oblačil... 8.3.2010 21:27:46
|
|
|
|
*bubi*
|
IZVIRNO SPOROČILO: kokio Zanima me samo, ker sem zasledil na spletu in nimam najbolj še izkušenj s ugodnostjo teh obačil To so velikosti od 4 let naprej.... do takrat bosta imela že veliko izkušenj s cunjicami
_____________________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)
|
|
|
|
|
RE: Potrebujem nasvet glede oblačil... 9.3.2010 15:48:40
|
|
|
|
rožica2
|
v kiku se tud najde kaj dobrega in poceni
|
|
|
|
|
RE: Potrebujem nasvet glede oblačil... 10.3.2010 13:45:30
|
|
|
|
lilka
|
Jaz tudi velikokrat kupim v KIKU, do HM imma najbližjega 70 km, BC mi pa ni všeč, pa še drago je...ta stran ki si jo napisal, mi je pa čisto mimo, kar neki...
_____________________________
Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKo rastejo prvi mlečni zobki ...Izraščanje zob je normalen fiziološki proces, vendar veliko staršev pove, da so otroci med izraščanjem zob nemirni, se b...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
Odvajanje od plenic.пеперутка16S čim si pomagate?Kahlica/Račka. (
67%)

Nastavek za WC. (
0%)

Uporabljamo vse zgoraj. (
33%)

Od rojstva je brez plenic. (
0%)

Drugo. (
0%)
Število vseh glasov: 3Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!