|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   capri 4 ali vario 6 pomoč!!
25.3.2010 23:04:43   
anchika
Pozdravljeni , Zoper ena ki ima teževe pri odločanju. Nevem katerega naj kupim. Smo 4 članka družina in mogoče  se nam družina tudi  kaj poveča.
Miislite da je caprio 4 dovolj za 5 ljudi.? Bojim se da je  vario 6 absolutno prevelik. Eni pravijo da je capri dovolj za 5-6 lčjudi , Kaj pravite? Sej itak nisi skuzi v šotoru saj tam samo spiš. Notri se le v primeru grdega vremena. Joj tolk sem v dilemi , prosim pomagajte. Katerega bi vi kupili če bi se odločali met temi dvemi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
26.3.2010 9:36:27   
Splišni
Capri vidim, da ima 2 spalnici, ločeni, vsaka je po 140, not 3 blazin ne boš zbasala, še 2 ne, razen če nimaš samonapihljive armiče, tista bosta šla, ker so široki 65 cm. Za 5 pa absolutno ni za spat.

Tudi Vario ima ločeni spalnici, ampak tu je vsaj ena širša, ena pa prav tako široka 140. Tako da to bi bilo za 5.

Ne vem, jaz tako velikih šotor ne bi kupovala. Raje vidim, da je spalnica malo večja, pa da je ena večja, ki se jo magari da pregradit.

To lahko vidiš na unih skicah, ki so zrave podatkov. Če je črta med spalnicama prekinjena, črtkana, pomeni,d a se da dat steno ven in je potem en prostor vse skupaj, če pa je črta neprekinjena, potem sta pa prav dve spalnici.

Mi imamo Ancono 5 in je res super šotor.
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/ancona.htm
Spalnica je skupaj široka 3 mesre in je zato tudi zračna, ni vroče not.
Samo zdaj kupujemo večji iglu, ker mi se selimo na 2 dni, takod a nam je tunel zoprno postavljat in podirat tako pogosto. Tako da Ancono prodajamo, če te mogoče zanima. Cena je 140 evrov.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
1.4.2010 23:35:38   
pojona
No mi imamo CAPRI 4. Je super šotor, ampak je samo za 4 ljudi, ker ima dve spalnici po 140cm širine. V predprostoru bi pa težko spal, ker tja pride veliko "živalic",, pa kadar je dež - naliv je mokro, ker nima integrirana tla v predprostoru.
Kar se pa tiče velikosti pa VARIO 6 ni kaj večji od caprija, vario je malo širši, capri pa je daljši. Tako, da je moje mnenje, če rabite šotor za 5 oseb kupite VARIO 6.
Mi smo štiričlanska družina in nam je CAPRI 4 odličen user posted image .
Čeprav tudi razmišljamo, da bomo kupili nekaj manjšega - verjetno 2 mala quechua za kratke počitnice ali pa za potovanja. 

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
2.4.2010 19:32:45   
dremik
Priporočam nakup šotora z integriranim dnom v celem šotoru.




user posted image

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
12.4.2010 10:40:49   
anchika
Mi smo 4 članska družina vendar se  odločamo za povečanje družine . Študirali smo kupit capri 4 saj bi lohk spali jaz pa moz v predprostoru. Oz  mislite da 3 otroci lahko spijo v eni sobi. Pol ko so večji pa jim daš svoj šotor. Kakšen šotor podoben capri 4 pa bi bil cel z integriranim dnom

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
13.4.2010 15:17:01   
anchika
kaj pa saria5??

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
13.4.2010 16:19:03   
Pi-kica 1
Amalfi user posted image Mislim, da je malo večji, tudi pe bi jih po moje komot spalo. Kako pa se obnese, poročam po kampiranju user posted image



(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
13.4.2010 22:24:25   
anchika
ja pravkaar sva z mojimm ponovno gledala  in sva se tudi midva odločila za amalfi 5. je komot za 5 ljudi pa še cenej je kot capri in vario in ima integrirano dno.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: capri 4 ali vario 6 pomoč!!
22.6.2010 9:29:22   
anchika
integrirano dno-katastrofa. Kupili almirido 6  in imeli morje v šotoru. Zdaj čakamo nov šotor

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?