|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročno darilo
13.6.2010 21:50:17   
t*e*j*k*a
Zanima me kaj bi ve kupile za poročno darilo mladopoorčencema z enim otrokom, mamica spet noseča.
Ne mislim dajati denarja, ker ga imajo itak dovolj.
Bi pa dala nekje okoli 50Eur za darilo. Ne pridejo v upoštev nobene masaže ali razvajanja v kakšnih lepotnih centrih, tudi ne slike ali posteljnine, ker ne poznam okusa in ne vem če jima bi bilo všeč.
Gospodinjstvo imata urejeno. Lahko rečem, da imata itak vse in res ne vem kaj kupiti.

Vsakega mnenja bom vesela.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročno darilo
14.6.2010 6:46:57   
Splišni
Jaz imam podoben problem trenutno. In sem malo gledala ene take kot starinske skrinje, une so bile v usnje oblečene, take ene 60 cm dolge. Pa sme mislila, da bi kar to, pa imajo pol za kaj spravt not. Karkoli. Od igrač do časopisov ali kakšnih zadev, ki jih bi spravili za spomin mogoče.
Samo je treba kaj not dat, ker vsak gotovo pogleda, kaj je not. No, to se pa zdaj še nisem odločila, kaj. Mogoče kuhinjske servetke (bi brisače, samo tudi ne vem, kakšno imata kopalnico), velik copatov ... mogoče še celo celo skrinjo kašnih sladkarij malo za hec, tega še ne vem.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročno darilo
14.6.2010 9:40:41   
blaža
Ma če že živita skupaj, brisače,... jaz sem alergična če jih dobim, ker ko živiš tolko cajta skupaj,... maš brisač na pretek.

kaj pa onadva pravita glede tega? ker itak se pičakuje, da se nekaj da, ali v obliki denarja ali pa oprejo kje kako knjigo,...

Mi gremo tudi v kratkem na poroko, ma se bo zbiral denar, ker živita že skupaj in imata vsega.

Pa tudi za 50e, mislim, da bo težko kupit kaj pametnega, nekaj, da bo tam nekje stalo, pa tudi, spet škoda denarja.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročno darilo
14.6.2010 15:56:13   
ellie
Jaz sem včasih bila ful alergična, ko  sem nonstop dobivala brisače za darila. Ampak zdaj nam pa pridejo ful prav...ker so se stare uničile...in potem pač prešaltamo na zalogo novihuser posted image  tako da sem nazadnje tudi sama podarila brisače za poroko. Sem pa šla v svilanit...in jih naročila z izvezenimi imeni. Sem tudi sama dobila enkrat takšne...in se mi je prav fino zdelo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročno darilo
14.6.2010 18:00:08   
ronja
kaj pa kak polet z balonom, recimo. Tega večina še ni probala, je primerno tudi za nosečko, pa zna bit zabavno...

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročno darilo
14.6.2010 18:20:27   
klaja
Midva sva se pred kratkim poročila in sma za darilo dobila potovalni kovček, vedno pride prav, pa če malo pogledaš jih imajo včasih kje v akciji. Drugače pa kak bon za kako trgovino.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poročno darilo
14.6.2010 21:03:49   
lorch
moja sestra je svoji prijateljici, ki je mela vse,sestra pa ji je bila povrhu še priča, kupila darilo, ki mu je težko postavit ceno, ko kupuješ, pa alhko cenovno tudi po svoje skombiniraš: košara za piknik in noter različne stvari od kozarcev do buteljke. pač napolniš po svojem okusu in svojih financah.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poročno darilo
14.6.2010 21:40:24   
nanč
kaj pa kak polet z balonom, recimo. Tega večina še ni probala, je primerno tudi za nosečko, pa zna bit zabavno...
Enako sem imela jaz v mislihuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poročno darilo
14.6.2010 21:43:42   
blaža
dvomim, da bi si želele noseča na balon. zame govorim.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.6.2010 21:55:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poročno darilo
15.6.2010 11:28:34   
t*e*j*k*a
Sem imela v mislih podariti tudi knjigo Kamasutra, bi blo to ok?
Meni je ideja polet z balonom super, se bom posvetovala z mojim dragimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poročno darilo
15.6.2010 11:30:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

dvomim, da bi si želele noseča na balon. zame govorim.user posted image


zakaj pa ne?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poročno darilo
15.6.2010 16:08:22   
t*e*j*k*a
No, sem šla gledat glede poleta z balonom, ampak finančno nikakor ni izvedljivo. Za oba bi prišlo 200euruser posted image , toliko pa niti slučajno nisem pripravljena dati.
Še kakšna ideja?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poročno darilo
15.6.2010 18:14:14   
Onasiss
Mogoče pa kaka vreča oz žakeljček, tak bolj ličen in not fullllll kovancev pač tok kot si pripravljena dat npr 50 € in za to vsoto različnih kovancev: npt po 10, 20 in 50 centov.... velik zgleda, pa še dnar vedno prav pride.... pa kako posvetilo dobro zraven....

_____________________________

So what....

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poročno darilo
15.6.2010 18:25:03   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

No, sem šla gledat glede poleta z balonom, ampak finančno nikakor ni izvedljivo. Za oba bi prišlo 200euruser posted image , toliko pa niti slučajno nisem pripravljena dati.
Še kakšna ideja?



merkur ma polet z balonom 70€, mercator pa mislm da še manj... pa dobiš tko škatlico z bonom in kozarcem za šampanjec.

sicer je pa ideja od onasis posrečena.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poročno darilo
15.6.2010 19:21:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Mogoče pa kaka vreča oz žakeljček, tak bolj ličen in not fullllll kovancev pač tok kot si pripravljena dat npr 50 € in za to vsoto različnih kovancev: npt po 10, 20 in 50 centov.... velik zgleda, pa še dnar vedno prav pride.... pa kako posvetilo dobro zraven....



sem skoraj pozabla. to smo mi dobili. En ful star kovček in noter takratnih 20.000 sit po 1 tolar!!!

Zraven pa še okvirček pa en tolar not za spomin, ker smo ostalo zamenjali in šli na potovanje.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
15.6.2010 21:32:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poročno darilo
15.6.2010 21:40:13   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: živka

Meni so fore z drobižem bedne.

No to pa tudi mene zanima, tale polet npr. Merkur sem videla, da je akcija 70€, ampak je to po osebi? Ker potem še vseeno pride 140€.

Knjiga Kamastura je še kar ok, jaz bi bila vesela skoraj vsakršne knjige, mi je to lepo darilo.

user posted image user posted image user posted image , pa smo spet tam.

enim je bedno z balonom, enim brisače, enim pa te fore z denarjem.user posted image

Vidim, da ni tko enostavno tole darilo za poroko. Še sreča, da tej, ko gremo mi v kratkem zbirajol denar, pa damo v kuvertico pa bo.user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poročno darilo
15.6.2010 21:41:11   
blaža
No knjiga je tudi meni lepo darilo, ma spet potrefit kakšno,... je spet problem.

Meni Kamosutra ni lih tolko, mam že svoje poze naštudirane.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poročno darilo
17.6.2010 18:06:16   
Kratka
Koliko denarja se vam zdi najbolj primerno za darilo svoji sestri? Naj povem, da je to pol sestra, stiki so nekje 1 leto in pol, vse skupaj 4x. Pred tem ni bilo nobenih stikov. Odnos je tak bolj kolegialen. Finančno pa tudi bolj slabo stojimo. Sicer je mnenja, da vsak po svojih zmožnostih, vendar me je vseeno strah, da bi dala prenizek znesek.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poročno darilo
17.6.2010 18:17:00   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

Koliko denarja se vam zdi najbolj primerno za darilo svoji sestri? Naj povem, da je to pol sestra, stiki so nekje 1 leto in pol, vse skupaj 4x. Pred tem ni bilo nobenih stikov. Odnos je tak bolj kolegialen. Finančno pa tudi bolj slabo stojimo. Sicer je mnenja, da vsak po svojih zmožnostih, vendar me je vseeno strah, da bi dala prenizek znesek.


Po moje nima veze kolko ste v stikih. Če te povabijo po mojem je ok, da se da tolko da se stroške večerje oz gostije pokrije pa da še nekaj malega njim ostane.

Če ste pa finančno tako tako, pa pač daš po svojih zmožnostih, magari 50e. Itak se ne dela poroke zato, da se zbere čim več daril pa denarja.

Mi bomo dali za bratranca od mojega moža 150e. Pa se tudi vidimo le mogoče 1x letno na kakem družinskem pikniku.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poročno darilo
18.6.2010 12:13:09   
mikina
Mi tudi gremo čez dva tedna na poroko.
Mislila sem na nekaj takega:
 leseno skrinjico z poslikavo (, vanjo položen robček z čipko , in  v njo za 100 Evro kovancev, ali čim manjše Evro bankovce. Vse skupaj povito zklasjem ali posušeno travo, na vrhu zavezano v mašno - klasje ali travo namreč,


Zraven pa dopisano: Naj bo vajin zakon tako trden kot ta skrinja, naj bo tako nežen kot čipka v skrinji in naj bo tako bogat (ljubezni in otrok) kot je v skrinji cekinov.

Od srca vama le to želiva___________in ________________.


Ampak ali bo 100€ dovolj, ker gremo 2 odrasla in 2 otroka.



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?