|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otrok-največja želja!
24.7.2010 13:38:17   
1Eva***
Še bom jaz pristavila svoj lonček. Z možem skupaj 12 let, odnosi vedno nezaščitevi, za nama 3 IVF in 1 izvenmaternična nosečnost. Bio otrok nimava imava pa 2 povojena otroka, tako da vsem ni usojeno zanositi, donositi in roditi otroka, in po 14 dneh te še res ne rabi skrbet.
user posted image vsak dan, pa tudi ni formula za uspeh poskušajta na 2-3 dni.
Vso srečo!


_____________________________

Eva**

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: otrok-največja želja!
5.8.2010 15:25:50   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: pijacucek

veselo na delo
http://svetoglasov.si/index.php?catid=18&subcatid=1209&adid=115



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pijacucek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: otrok-največja želja!
5.8.2010 18:04:26   
smeška83
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Kot prvo....tabletke se ne neha na sredini meseca jest.
Kot drugo, zanosiš lahko v času ovulacijo (običajno nekje na sredini med eno in drugo menstruacijo). Dokler ješ tabletke nimaš menstruacij, niti ovulacij.
Tudi par mesecev po prenehanju kt je še možno da nimaš ovulacije in M.
Test je lahko pozitiven šele ene dva tedna po ovulaciji, torej na dan, ko pričakuješ novo menstruacijo ali celo malo kasneje.
In ne skoraj ni možnosti da bi ta mesec zanosila saj si bila na kontracepciji.
Je pa skrajno neodgovorno to vseskupaj če smem pripomnit. Na sredini se spomnit, nehat jest tabletke, čez en teden al dva pa paničarit. Ne moreš se kar v eni uri odločit da bi pa ti mel otroka in nehat tabletke jest tist dan nouser posted image



Se podpišem pod tole...

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: otrok-največja želja!
14.8.2010 23:31:33   
željica
Živjo vsem skupaj! Berem po forumu, pa še nisem te teme zaznala ali pa nima nobena teh problemov.
Mene pa zanima če je oploditev oz. vhod spermijev odvisen od gostote sperme? Imam občutek kot da bi vse steklo ven po izlitju in da se zato nič ne prime.
S fantom se trudiva 5 mesecev, vem da ti to neka doba a me vseeno skrbi.

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: otrok-največja želja!
15.8.2010 10:04:59   
smeška83
Ne glede izlitja, ker gre vseeno veliko tudi "v pravo smer"user posted image Problem nastane, če spermiji niso gibljivi ali jih je premalo, kar pa lahko pokaže le spermiogram. 5 mesecev še ni taka doba, če pa po enem letu ne bo nič, pa kar čimprej na preiskave... Držim pestiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: otrok-največja želja!
15.8.2010 17:02:56   
željica
Hvala smeška83! Se bo treba bolj potrudit user posted image . user posted image
Upanje umre zadnje!

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: otrok-največja želja!
15.8.2010 20:18:33   
smeška83
Držim pestiuser posted image In upam, da tudi nama kmalu uspeuser posted image

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: otrok-največja želja!
19.8.2010 23:43:45   
željica
Živjo! Kako pa lahko pride do tega da spermiji niso dovolj gibljivi ali da jih je premalo?

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: otrok-največja želja!
25.8.2010 18:32:00   
hani bani
majaorient...nč se sekirat mene so tud kr lepo skritizirale ampak to morš tko uzet...sej ne mislejo resno! tud jst sm na začetku mislna da nama bo že u prvo ratal pa nažalost ni...najbolje da si greš u dm-ja kupit ovul-teste pa jih delaš lepo pa k bo pokazal na ovulacijo pa sam naskoč...če rata 1 mesc mata srečo čene pa počak naslednga...tkole se z mojim matrava že 4 mesce pa čeprav sem nehala tabletke jest že januarja! pač kadar bo bo kaj čmo za vse je treba garat ...najprej da ga nardiš pol da ga rodiš in na konc še da ga preživiš...ampak je pa neki najlepšga :)user posted image

(odgovor članu majaorient)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: otrok-največja želja!
26.8.2010 17:40:08   
bebiiii
ojla , mi se pa že eno leto pa pol  trudimo da bi zanosli pa nic , danes smo obiskali gin. in bomo morali iti na teste da vidimo če je vse z obema uredu kar srčno upam.Med tem pa srčno upamo da se bo kaj zgodilo user posted image


(odgovor članu majaorient)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: otrok-največja želja!
26.8.2010 17:42:42   
bebiiii
Upamp da bo kaj .

meni je danes gin . rekel da odklopimo misel na to da morava delat ker je potem samo psiha ubije. in pa baje rekel je da naj vsak drugi dan ali pa dvakrat na teden da bo dovolj ...

(odgovor članu majaorient)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: otrok-največja želja!
27.8.2010 8:45:48   
zvezdan
ja včasih pride tako, da je z obema vse ok pa kar ne gre. Moja kolegica je ravno povila punčko. S partnerjem sta se trudila tri leta. Bila sta na vseh možnih testih in je bilo vse ok. Verjetno velja kdor čaka dočakauser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu bebiiii)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: otrok-največja želja!
13.9.2010 13:42:41   
Anonimen
Mogoče ne bi ravno odpirala nove teme, zato bom napisala kar tukaj.
S fantom se trudiva na user posted image že približno tri leta. Vsak mesec ob user posted image je potečenih več solzic.
Zanima me, če se še kateri dogaja to kar se meni- namreč opazila sem, da kadar prideva
kam na obisk, skrivaj upam, da njihov otrok spi, ali da je pri babici, karkoli, samo da se
mu izognem. Potem imam neke vrste 'slabo vest' in si mislim, da takšno obnašanje ne
gre skupaj z željo po user posted image . Očitno se po malem izogibam otrok.
Nimam kakšnega vprašanja, mogoče samo iščem potrditev, da je to nekakšna v mejah normale
posledica večletnega delanja user posted image .
Hvala za odgovore vnaprej!

(odgovor članu zvezdan)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: otrok-največja želja!
14.9.2010 19:33:59   
sara79
Anonimen!

Popolnoma te razumem, ker sem bila v situaciji, ko sem težko prenašala zaobljene trebuščke, dojenčke, otroške trgovine, celo oddelke z oblekami za nosečnice, oglase... Ko je bratranec dobil naraščaj sem jokala kot dež... pa ne od sreče.  V takih in podobnih situacijah žal čutiš, kar čutiš in ti za to ni treba imeti slabe vesti. Se je pa dobro zavedati teh čustev in jih čim večkrat speljati v drugo smer, če gre seveda. In se ob vsem trudu, upanju in željam ki jih polagaš v ta cilj, usmeriti tudi v druge stvari. Ja, vem, da, se zdi nemogoče in dobiš rdečke, ošpice, sive lase... ko ti to spet kdo reče in priznam, da to tudi meni še ne uspeva najbolje... se pa trudimuser posted image

Srečno in ne bodi prestroga sama s seboj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: otrok-največja želja!
15.9.2010 8:41:37   
zvezdan
se strinjam s saro79. Tudi sama sem bila prav zavistna in ljubosumna na vsako nosečko ali mlado mamico. Še vedno me stisne in stne vsakič ko izvem da je kakšna kolegica zanosila. Saj ni da jim ne privoščim...pač stisne te in vsaka razumna razlaga tu odpove. Tako kot je rekla sara trudiš se vsak dan sproti, da te to ne prizadane v globino.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu sara79)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: otrok-največja želja!
15.9.2010 9:33:30   
jeanitte
Anonimen in sara79 tut js dobro poznam te občutke nekakšne zavisti, kot je rekla zvezdan, ki so bli pri meni opazni že pred "načrtovanjem" zanositve.  Ker to je zelo stresno,  ker po moje izhaja iz (pre)velike želje po mali sladki bebi. In mene je neki časa tako bolelo in prizadelo, da sm mela kr solzne oči, vsakokrat ko sem zagledala (prihajajoče) novo življenje... Še posebej, ko je čisto nepričakovano zanosila ena dobra priijateljica, ki ima rok decembra. To me je najbolj vrglo, res. Nekaj časa sploh nisem mogla it k njej na obisk. Pol sm pa vidla - oziroma sma oba s fakntom vidla - da če se ne bom nehala obremenjevat, da me bo še pobralo.
Zato se zdej trudim vsak dan (vsak trebušček/voziček) znova, da mislim lepe misli in me čim manj stiska.  Zdej bomo pa vidli, kdaj bo delovalo. user posted image
user posted image user posted image user posted image za vse nas.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?