|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrček za dojenje
11.9.2010 22:56:33   
bubyca
Pozdravljene mamice!

Dajte mi prosim svetovati, kje kupiti kvaliteten modrček za dojenje, ki pa ne zgleda, kot da bi imela šotorsko krilo na sebi??? Torej da nudi dobro oporo in da je kolikor tolikor lep na pogled...

Vnaprej hvala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 8:49:49   
polho3006
V Pikapolonici, od Alise. So ful dobri udobni...tako da...meni najbolj odgovarjajo.

(odgovor članu bubyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 12:18:45   
AnciM
Odvisno kako prsata si. Jaz sem nakoncu, ko so mi že malo oplahnele uporabljala, kar navadne modrčke. Tiste bolj "odprte", ki nudijo samo oporo. Ti so ponavadi podloženi in mi ni bilo potrebno še blazinic notri tlačit. Prej sem imela pa Mullerjeve.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 13:25:04   
parga
Ja res je odvisno od tega, kako veliko oprsje imaš.Jaz sem nabavila mullerjeve, pa nisem ravno zadovoljna. Sedaj imam pa od dm-a in so mi boljši. Čisto lepo izgledajo, pa taki mehko so. Imajo pa samo bele barve.
Drugače pa je moja prijateljica kupila modrce za dojenje v hm-ju v Supernovi in je tud zadovoljna.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 20:15:56   
izgubljena_ovcka
Ja, velikost je ful pomembna. Jaz sem se en čas pri prvem matrala z nekimi navadnimi, ki so se po petih pranjih čisto raztegnili in bili sploh grozni za pogledat, potem sem pa ponorela in jih zabrisala stran. Zdaj pri drugem sem že preden sem rodila šla v Kepico in naročila točno tako velikost, ki jo rabim (imajo mordce znamke Anita). Kje drugje nikakor ni za dobit modrca 75F kot sem ga rabila. Sem odštela malo bogastvo zanj ampak mi ni žal, ker itak vem, da bom dojila dolgo časa, tako kot prvič.

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 8:36:59   
žab*ca
V H&M-u imajo s kostjo,lušne barvaste modrčke za dojenje.Meni so bili fajn,saj vsi ostali so večina beli in bež.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 11:54:31   
divans1
Jst sm ga kupla v baby centru in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 11:56:41   
zaspancek1
Se strinajm glede velikosti (sploh ce si med zelo obdarjenimiuser posted image ). Tudi meni so najboljsi od Anite, ki sem jih narocila prek interneta, sicer pa jih nekaj lahko najdete tu (pri nas je izbira vecjih kosaric precej omejenauser posted image ):
http://www.nursingbra-shop.co.uk/

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 12:02:25   
glicinija
Pozdravljena!

Jaz sem si ravno naročila tega http://www.da-da.si/node/20.

user posted image  

Se mi zdi super, pa tudi primeren za večje prsi.

LP

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Modrček za dojenje
18.9.2010 17:15:04   
Ninush
Jaz sem naročila pri otto in sem zadovoljna.

http://www.otto.si/artikel/127177/Nedrcek-za-dojenje-Petite-Fleur-2-kosa?navnodeid=1616&articlebrandid=0&property1=0&property2=0&sort=0

Mehek je, za velike prsi (tisti iz hm npr. se kar raztegne pri večjih številkah), barva lepa in primerna cena (dobiš 2).


(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modrček za dojenje
18.9.2010 21:26:30   
sanelaa
Iz mullerja modrc sem imela za doma in za ponoči, za ven in za pod majčke pa iz hm-a. V bistvu so mi v hm-u všeč spodnje majčke, ki so primerne za dojenje.

(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
20.9.2010 18:57:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Modrček za dojenje
16.11.2010 22:41:28   
alja83
Tudi jaz sem kupila v babycentru, dva bombažna od La Vie, pa sem kar zadovoljna.

Imajo pa v bc še ene druge (ne spomnim se znamke), ki niso zgledali preveč prepričljivi (vsaj meni je bila košarica D prevelika, pa sem bila v času navala mleka, nenoseča/nedoječa pa nosim C.

A ima katera kaj izkušenj z naročanjem iz tujine? Ker tako po spletu zgleda ponudba v Angliji kar fancy.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Modrček za dojenje
17.11.2010 14:35:05   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: alja83

A ima katera kaj izkušenj z naročanjem iz tujine? Ker tako po spletu zgleda ponudba v Angliji kar fancy.



Jaz ze ene tri leta kupujem vse modrce in kopalke iz Anglije. Zaenkrat sem zelo zadovoljna - kupila sem vsaj preko 6 razlicnih strani in bila vedno zadovoljna - ce ni bilo ok, sem poslala nazaj in zamenjala ali pa dobila vrnjen denar. Na ceno sicer ne gledam toliko, ker je pri na ponudba za mojo stevilko zelo zelo borna, kar pa je, pa je bolj katastrofa, sem pa dobila res lep (tak seksi) kvaliteten modrc ze za 15 eur (za velikost 75g je to bolj cudez). Glede velikosti je pa tako, da imas na teh straneh tabelo mer, po kateri najdes svojo stevilko. Zal pa ima skoraj vsak proizvajalec malo svoje stevilke (podprsni obseg in kosarico). Po mojih izkusnjah ima vecina angleskih znamk malo vecje kosarice od npr. Triumpha in Anite. Skratka - orientiras se po tabelah, malo pa se lahko tudi po mnenjih uporabnic, ki jih najdes npr. na tej strani:
www.figleaves.com

(odgovor članu alja83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Modrček za dojenje
17.11.2010 18:24:19   
Theia
Zanima me, kdaj ste si kupile prve modrčke za dojenje. Sama se proti koncu prvega tromesečja in so mi moji modrčki že premajhni. Ker moram iti po večje številke, sem razmišljala kar o nakupu modrčkov za dojenje, vendar pa sem zasledila, da jihje priporočeno kupiti šele po porodu zaradi šele takratnega povečanja dojk. Vaše izkušnje in mnenje?

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Modrček za dojenje
17.11.2010 23:03:12   
alja83
ja, tvoja številka pa menda res ni prav pogosta user posted image

figleaves zgledajo okej, ja.

Sem pa včeraj zvečer našla še tole. Ne zgledajo slabo, pa ne vem, če je nova stvar, ker prvič vidim, pa sem vse, kar je slovenskega že prečekirala. A katera pozna?





(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Modrček za dojenje
17.11.2010 23:08:46   
alja83
Jaz sem jih kupila šele v 5. mesecu, ker mi niso tolk zrasle (v H&M, pa nisem bila zadovoljna), potem pa v 7. mesecu še en komplet, ker je kazalo, kot da mi bodo eksplodirale in so že itak kipele ven na vseh straneh user posted image

Mož je bil zadovoljen, meni pa ni bilo preveč smešno...

(odgovor članu Theia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Modrček za dojenje
18.11.2010 20:55:14   
anajan
Jaz sem jih kupila v H&M. Sedaj ko je hladneje, so mi pa super majice z všitim modrčkom iz H&M. Imajo jih samo v Supernovi na Rudniku.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu alja83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Modrček za dojenje
18.11.2010 21:26:35   
alja83
Tiste sem videla, ja. Samo mi nekak ni najboljše stala, ko sem eno probala. Tisti všiti modrc je bil bolj tako-tako...user posted image

A tebi so lepo prav?

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Modrček za dojenje
1.12.2010 10:05:06   
glicinija
Theia, jaz sem januarka, pa sem septembra naročila modrček za dojenje in ga vse od takrat veselo nosim. Kupila pa sem tistega za dojenje ravno zato, ker so se mi prsa že takrat res močno povečala in se mi je zdelo brezveze kupovati navadnega za teh par mesecev, ampak sem vzela tega za dojenje, ki bo dalj časa v uporabi. In res je fenomenalen; mehek, nobenih šivov, ki bi ribali, opora je tudi 1A. Pa tudi če se mi zaradi mleka še kaj povečajo, bo tudi prav, ker je ravno prav raztegljiv. Aja, imam tega http://www.da-da.si/node/20, v vseh treh barvah, bordo mi je najbolj pri srcuuser posted image

alja83, meni pa čipke ne sedejo, me riba; raje vidim, da je fajn gladek in se ne vidi pod majico...

Všiti modrček pa meni ne nudi zadostne opore...

(odgovor članu bubyca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Modrček za dojenje
1.12.2010 10:52:03   
Putka
V Mothercare imajo lepe, pa tudi precej ugodno pridejo, če kupiš po 2 pakirano. Si lahko na spletu pogledaš: modrci

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?