|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   11 nasvetov zakaj je pomembno gibanje v noseč...
4.11.2010 13:13:10   
Zokki
Naredite nekaj zase v času nosečnosti in ne pozabite na gibanje.

Oglejte si 11 video nasvetov in uživajte vseh 9 mesecev brez bolečin:
http://fit.ringaraja.net/video/video-11-nasvetov-vadbe-v-nosecnosti_3515.htm

Srečno! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 11 nasvetov zakaj je pomembno gibanje v n...
4.11.2010 17:45:22   
Theia
Vedno sem bila mnenja, da je šport v nosečnosti popolnoma primeren in celo zaželjen. Seveda z manjšo obremenitvijo in intenzivnosto. No, pa sem bila danes po prvem pregledu šokirana, ker mi je G odsvetoval kakršenkoli šport razen hoje user posted image
Sama bom vseeno ohranila šport v vsakodnevnem življenju, le da bo bolj ''uizi''.. z več počitki za pitje in kontroliranim pulzom 160
Kako pa ostale gledate na šport med nosečnostjo?

(odgovor članu Zokki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 11 nasvetov zakaj je pomembno gibanje v n...
15.12.2010 10:24:18   
matejast
Športna aktivnost v nosečnosti je vsekakor dobra, treba pa jo je prilagoditi posamezniku in specifikam v nosečnosti. Sama sem prva dva meseca normalno hodila na aerobiko, potem pa sem dobila močno krvavitev in krče, kar je seveda takoj pomenilo bolniško, počivanje in nobenih aktivnosti. Torej vedno ni dobro da športaš. Pa še nekaj, pulz pri nosečnicah naj ne bi bil višji od 140, ker drugače otrok ne dobiva dovolj kisika.

(odgovor članu Theia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 11 nasvetov zakaj je pomembno gibanje v n...
15.12.2010 11:38:01   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: Theia

Kako pa ostale gledate na šport med nosečnostjo?



Seveda, do neke mere je OK da se športa. Jaz naprimer sem prej trenirala rokomet in sem bila navajena hudih obremenitev na treningu, poleg tega sem še rolala, tenis igrala pa še kaj bi se našlo.

Sedaj ko sem user posted image  hodim na telovadbo za nosečnice, in tle ne gre za neko tleovadbo da se ti prepotič ne vem koliko..ampak bolj za raztezne vaje, za krepotitev mišic medničnega dna, trebušnih, stegenskih itd. Vaje delamo na tleh na blazini, z žogami ali brez.....tko da je to vse bolj raztezanje.....drugače pa tudi redno hodim vsak dan na sprehode.

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Theia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 11 nasvetov zakaj je pomembno gibanje v n...
16.12.2010 9:39:10   
Taddy78
Sama sem redno jahala preden sem zanosila. Šport v nosečnosti?
Jahanje je samo po sebi zeloooo dobro za telo, ne samo v fizičnem smislu, če pogledamo kako terapevtsko deluje na telo in psiho. Ginekolog mi je to takoj prepovedal. Zakaj? Ne zato ker bi škodilo, ampak ker je nevarnost padca in isto je pri vseh športih.
Kot mi je enkrat rekel en zelo dober G...nosečnica lahko dela vse, ampak ko se kaj zgodi, je pa prepozno.
Do konca nosečnosti sem bila aktivna (na nogah) ampak vseeno v mejah normale. Bila sem zelo nerodna, 1x mi je celo uspelo po ravnem tako pasti, da sem si potrgala mišice na ramenu in hodila 2 meseca na terapije, ampak dobor, to je pač druga skrajnost user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?