|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko čaja naj popije?
14.12.2010 11:22:00   
sarin
doma imam 2 meseca staro punčko in me zanima koliko popijejo vaši dojenčki čaja, ker naša komaj da 20ml al pa še to ne!! Kaj sladkate čaj? Jaz ga nisem, saj ne vem če lahko že takim malim sladkamo čaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko čaja naj popije?
14.12.2010 11:29:19   
kristinaj
jaz sem našim dajala komarčkov čaj instant ali pa vodo, tiste čajčke ki jih tako mali lahko pijejo. nič sladkala, popili so pa zelo malo, če primerjam z drugimi otroci, če sem jima dajala mrzlo nista marala, če pa je bilo malce toplo pa ja.....

dojenčica bo popila kolikor bo rabila, pač eni rabijo več, drugi manj... ni ji treba sladkat..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu sarin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko čaja naj popije?
14.12.2010 12:07:55   
ledenaa
Nič,ker je z dojenjem dobil to kar je potreboval.
Zakaj bi sladkala čaj,če otrok noče pit?Pač noče

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko čaja naj popije?
14.12.2010 18:13:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Nič,ker je z dojenjem dobil to kar je potreboval.
Zakaj bi sladkala čaj,če otrok noče pit?Pač noče


podpis.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko čaja naj popije?
14.12.2010 18:39:42   
lipikica
naša ima 6 tednov pa ji razen ko jo zvija, ne dajem čaja. še takrat ko jo zvija ji dam par mini žličk kumine in to je to. sej se odžeja z dojenjem

(odgovor članu sarin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko čaja naj popije?
15.12.2010 9:46:57   
Izabelina
kaj pa če sarin ne doji??

js Evi dajem čaj in ga spije točno tok kot hoče...ponavadi malo manj kot 100ml... sladkam ga nič ne, razn na začetku, ko je mela probleme z zaprtjem sem ji dala sladkane kamilce (ampak to ne za pit za se odžejat ampak eno "dozo" da jo je pognalo)...

če pikica rabi 20ml čaja ga bo tok spila, če ne pa več... ti ji ga ponud in pol bo že sama vidla a ji paše al ne...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko čaja naj popije?
16.12.2010 12:07:35   
sarin
Joj vem če dojiš ne rabiš dajat čaja- sem prvo dojila. Ker pa druga moja zelo bolana in ima največ 2 leti ži9vljenja in sem svojo mleko izgubila dajam samo Aptamil. Ker vem da bi mogla pit, ker je posldeično tudi zaprta- sem vas prosila za mneje al lahko sladkam čaj tako malim al ne. No zdaj vidi da lahko in da pripomore tudi pri zaprtju. Hvala

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko čaja naj popije?
16.12.2010 12:33:23   
ledenaa
prvorojenec je bil na AM in ni pil čaja do 10 meseca.če je zaprta kupi lacteon sirup v lekarni,sladkane kamilice mogoče-samo od sosede sin se je takrat navadil na ful sladko in nihotel piti nič več drugega

(odgovor članu sarin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko čaja naj popije?
16.12.2010 12:51:23   
zaspancek1
sarin, kaj pa če bi zamenjala AM? Aptamil pogosto povzroča zaprtje. Sicer pa res sladkan čaj oz. sirup Lactecon.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko čaja naj popije?
17.12.2010 11:59:08   
legenda_m
pri nas pije janežev čaj, nesladkan, kaka nornalno, prej je bil zaprt (zavreš vodo, daš janež, počakaš in voila lahko pije. janež odpira kumina zapira. če bo kj pomagal

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko čaja naj popije?
24.12.2010 23:10:01   
archie
Naša je dojena v 90%, pa spije čaja na dan od 100 do 180 ml. Kakšen dan več, kakšen dan manj. Ji ga ponudiva večkrat na dan in ga spije kolikor ga želi. Dobiva ga od 1. meseca naprej. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?