|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Ježevac KRK
28.12.2010 20:26:56   
miha2010
Pozdravljene!

Imam malo vprašanj v zvezi z omenjenim kampom. Dans sem bila na ogledu in se mi je zdel kamp prva liga, posebej mi je všeč lega, čist zraven mesta krk kamor lahko gremo na sprehod z malčkom, plaža odlična,...
Zanima pa me kako je s pavšalom, kdaj ga je možno rezervirati ali ima mogoče kdo kakšn kontakt, ker recepcija je zaprta na mail ne odgovarjajo. Ali je možno pavšal predhodno rezervirati, ker je kar nekaj parcel že zasedenih, kakšna je kaj cena pavšala,....
Dobrodošla vsakršna informacija v zvezi s tem kampom(dobre in slabe) user posted image

< Sporočilo je popravil miha2010 -- 28.12.2010 20:28:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp Ježevac KRK
29.12.2010 9:31:36   
josephine27
http://www.camping-adriatic.com/slo/jezevac-kamp-krk

jaz bi na tvojem mestu poklicala telefonsko. več žal ne znam pomagat


_____________________________



(odgovor članu miha2010)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp Ježevac KRK
13.1.2011 10:22:39   
voznikvozniku
Letošnje cene naj bi objavili do konca januarja. Lanske so bile zelo različne od 2.050 pa tja do 3.200 eur: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=33&tip=3#cenik.
Do sedaj je ta cena vključevala 4 odrasle osebe, 2 dodatni osebi se lahko doplačata, otroci do 18 leta se ne štejejo v pavšal. Je pa za ta kamp zelo velik naval, tako da je potrebno že kar v januarju klicati na njihov rezervacijski center: +385 52 46 50 10 in jih povprašati o prsotih parcelah, cenah in uradni ponudbi.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp Ježevac KRK
12.2.2011 12:18:13   
Blond1
Hojla,

Hmmmm mi smo gledali ta kamp 3 leta nazaj. Je dost drag, če pa vzameš najcenejšo varianto pavšala pa dobiš parcele tam kjer ni nobene sence. Tako da smo se raje odločili za Glavotok. Je poceni, zelo urejen, ni asfalta, čista narava (zaenkrat), majhen in prijazen otorkom.

Lep dan,

Barbara

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp Ježevac KRK
5.6.2011 21:34:50   
Roberta69
Na njihovi spletni strani sploh ni objavljene cene za pavšal. Najbrž imajo vse polno, pa niso objavili user posted image Skoraj ne verjamem, da bi vse pavšaliste skenslali, ker na ta način poberejo kar zajeten kupček denarja. Kakšne pa so cene letos, ko sem gledala pred časom, so bile ob morju cene od 3000 - 3500 €. A so parcele ob morju senčne, pod kakšnimi drevesi in kaj intimne, ne glih na udaru, da gre tisoč ljudi mimo? Mi planiramo pavšal za drugo leto, ampak da ne bomo spet prepozni, moram vse naštudirati in si ogledati do konca letošnje sezone.

(odgovor članu Blond1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?