|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.1.2011 11:39:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni orescki...
26.1.2011 15:27:07   
ribica.
dam jih notec cca 5 celih, perem z istimi 2x, ne glede na temperaturo. Glede na to , da so ves čas v bobnu bi teoretično lahko ostale sledi na perilu, ampak za moje pojme je vse skupaj še vedno dosti bolj naravno, kot pa pralni prašek.
Jaz jim puščam v vrečici, in v pralnem stroju, ali pa dam na pralni stroj, pač nekam da jih najdem. Nikakr jih ne jemljem iz vrečke. Sem pa slišala da je fino jih pred pranjem malo namočit, da sem prej oz bolje izloči saponin, ko poženeš stroj.
Kisa ne dodajam, dodam pa par kapljic eteričnega olja v predalček za mehčalec. Včasih pa tudi ne, če mi ga zmanjka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni orescki...
26.1.2011 15:28:03   
ribica.
aja, pa še to, koliko stanejo v Mullerju? Jaz jih kupujem drugje, in pridejo okrog 6,5 eura za pol kile.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.1.2011 15:39:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni orescki...
26.1.2011 16:23:01   
ribica.
no ja, karlovac mi bolj slabo pomaga.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni orescki...
26.1.2011 18:26:54   
Lantea
Če so na cunjah kakšni madeži, meni ti oreščki ne zadostujejo. V kolikor gre le za "prešvicane" cunje, se mi zdijo OK, drugače za kakšne otroške madeže pa to ni (po moje), pa tudi za bele cunje ne. V tem primeru je potrebno dodati nekaj zraven, da ne posivijo in da gredo trdovratnejši madeži stran. Kakšnih flekov od oreščkov na cunjah pa še sama nisem zasledila.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.1.2011 19:09:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lantea)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni orescki...
26.1.2011 20:37:50   
EKOGREEN



IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

kaj pa orescki + soda bikarbona za belo perilov

 

v mullerju se dobi tudi tekoči detergent iz nepalskih oreščkov, mogoče je najboljši način, da jih izkoristiš ta, da jih prekuhaš in potem tisto vodo dodajaš kot tekoči detergent, tako se dela, da ti saponini ne ostajajo na cunjah, ker nekateri so tudi na te saponine mal alergični, no oprali ti kot detergent ne bodo, pri belih cunjah pa lahko komot dodaš sodo BB ,ali pralno sodo, ki se jo tudi dobi v mullerju. Če ne bodo cunje preveč umazane bodo kar dobro oprali.
 


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
26.1.2011 20:44:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu EKOGREEN)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni orescki...
26.1.2011 21:00:24   
EKOGREEN



IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

Ekogreen - recept za prekhavanje, prosim user posted image  

 

pač nekaj oreščkov daš v lonec, odvisno kako močan koncentrat želiš imet in recimo liter vode in kuhaš dokler ne zavre pa še nekaj časa po tem, saj vidiš, ko voda postaja motna verjetno, po tem se vidi, da se saponini sproščajo iz oreščkov in potem to vodo uporabljaš, nekaj takega, če se prav spomnim, ko mi je še sestra to razlagala. ona jih je prakticirala, mislim, da se recept dobi tud po netu, če mal pogledaš.user posted image
 


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?