|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mož in čuvanje otroka
18.4.2011 12:00:30   
mateyka
eh, pol si pa res dramatično pristopila k prvemu postu in ni take panike user posted image

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mož in čuvanje otroka
18.4.2011 12:05:12   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zato, ker bi se meni zdelo nujno to razčistit že pri prvem otroku (in definitivno preden bi prišel drugi). nekak mi ni zdravo, da bi si dopustila da se tok presekiram zarad tega preden bi se šla resno zmenit z možem. torej bi to naredila preden "štartam" z drugim. 

ampak nima veze, se je že zmenila, vidim - vso srečo z "možjim" varstvom želim user posted image


uh, nekje sem spustila, da je to drugi otrok...
Drugače pa vseeno, tudi če bi bil prvi otrok, mi je smešno, če to kdo napiše...Ker VSEGA se pa res ne moreš zmenit z možem še preden greš otroke delat.
Bi blo mogoče super, če bi obstajal kak vprašalnik, kaj vse je treba prej partnerja vprašat, preden imaš otroke z njim...user posted image user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mož in čuvanje otroka
18.4.2011 12:53:02   
tlb

IZVIRNO SPOROČILO: picola1




uh, nekje sem spustila, da je to drugi otrok...
Drugače pa vseeno, tudi če bi bil prvi otrok, mi je smešno, če to kdo napiše...Ker VSEGA se pa res ne moreš zmenit z možem še preden greš otroke delat.
Bi blo mogoče super, če bi obstajal kak vprašalnik, kaj vse je treba prej partnerja vprašat, preden imaš otroke z njim...user posted image user posted image




ja, tu pa se strinjam; mene res zanima, kaj se pari pogovarjajo, preden imajo otroka?
jaz sem začela čitat knjige oz vzgoji in podobnem, ko sem rodila. O vzgoji sva se nekj pogovarjala pred otrokom, tako, ZEEELO na splošno. AMpak dokler otroka dejansko nimaš-NIMAŠ POJMA, kaj to sploh pomeni....še sedaj, ko imava dva, se sproti pogovarjava o stvareh, ki se tičejo vzgoje....pa zdi se mi, da je to področje-vzgoja lastnih otrok-dokaj pereče področje med partnerjema, in vedno "živo", vsak dan je kaj novega, kaj nepredvidljivega, sproti si nabirava izkušnje in tudi kdaj kakšno reakcijo spremeniva......
zato pa menim, da "ima tu još šanse" za naju dva :)
res je "stari bik", ampak jaz pa sem vztrajna :)

in ja, prvi post je bil napisan po vnovičnem incidentu in sem hotel, da še kdo "misli isto, kot jaz"-da je egoist, neodogovoren in podobno...ampak ko pa to dobiš servirano, pa ti pade na pamet točno to, kar je tehnični napisal (tehnofil?)-če je on tak bedak.ja kaj pa sem potem jaz? in lepo potegneš ročno zavoro, pa mau razmisliš :)
jp, se je treba pogovarjat.....najprej mulo kuhat, potem pa pomenit :)
lepo bodite vsi skupaj in veliko se pogovarjajte.....
T
---------

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mož in čuvanje otroka
18.4.2011 13:43:49   
ronja
mene res zanima, kaj se pari pogovarjajo, preden imajo otroka?

Uf, midva sva se svašta, samo jaz sem itak čvekauser posted image .

zato pa menim, da "ima tu još šanse" za naju dva :)
res je "stari bik", ampak jaz pa sem vztrajna :)

ma, meni se sploh ne zdi tako drastično: on ni neodgovoren zato, ker bi mu bilo vseeno za otroke - enako kot ti jim želi vse najboljše, samo si pač enih stvari ne predstavlja. ne, da bi mu bilo vseeno ali da se mu ne bi dalo popazit - samo ne vidi vzroka, zakaj je to tako zelo treba.
Tako kot si moja mami ni in ni predstavljala, da dojenčke in male otroke vozit v avtu brez stolčka ne gre in da ne bom vzela taksija, ker nima avtostolčka, pa pika in to dokler ji nisem enkrat poslala tistega linka z neko češko reklamo za privezovanje otrok v stolček - HVALA tisti, ki je dala link gor - je grozna reklama, ampak prej sva se mesece bockali okoli tega, od takrat nikoli več ne omeni, da bi kdo peljal otroke brez stolčka (saj izvedla tega nikoli ni, ker se me itak "boji"user posted image , ampak zdaj ve, zakaj jaz tako zelo težim s tem).
Tako kot si moja tašča ne predstavlja, kaj lahko naredi živčni strup tudi v malih količinah enemu 13 kilskemu bijecu, ki se mu vse celice noro hitro delijo in je vse v fazi razvoja...

Nikakor nobena babica noče nič slabega najinima punčkama, bi pa obe lahko naredili veliko štalo, če ne bi midva zatežila. Pač ne predvidijo vsi ljudje vsega - bogvekaj jaz spregledam. Enkrat je tamala splezala na wc in padla dol na ploščice - na srečo ji ni bilo nič - ampak dejansko si lahko zraven, pa skočiš k tadrugi, ker pač nekaj rabi pa je štala tu. Pa ni, da ne bi nikoli pomislila na to - samo takrat sem pa očitno pozabila zapret vrata v kopalnico... (zdaj imamo pa skoz odprta, da lahko gresta sami - pač situacije se spreminjajo)

kar se pa vzgoje tiče: lubi je predno, je imel otroke, mislil, da je čisto sprejemljivo, če starš kdaj udari otroka. Ne da ga mlati ali da ga vsakodnevno pritisne, ampak da si otroci kdaj pa zaslužijo. Ker je bil on tako vzgajan in ker mu to ni pustilo nobenih posledic. Ampak sem vseeno imela otroke z njimuser posted image , čeprav se sama s to vzgojo ne strinjam. In mu nisem ne vem kaj težila s tem, ker sem verjela, da bo sam videl, ali je to prav ali narobe - in očitno sem ga dobro poznala, ker zdaj se tudi njemu zdi to nesprejemljivouser posted image . Tako da: če bi hotel čisto vse skompromisat, predno bi imel otroke, potem bi nam biološka ura že zdavnaj odbila in bi lepo ostali brez.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mož in čuvanje otroka
18.4.2011 13:45:01   
ronja
Ker VSEGA se pa res ne moreš zmenit z možem še preden greš otroke delat.

Bingo.
Pa tudi pri drugem ti ostanejo kake stvari verjetno - ker se pač situacije zamenjajo in ima vsak otrok svoje finte in je težko vnaprej vse možne probleme predvidet. Kakšnega že vidiš in se pogovoriš,kak te pa preseneti. Se pogovoriš in greš dalje.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mož in čuvanje otroka
18.4.2011 20:11:23   
žabica13
Jaz se mu otroka ne bi upala pustiti v varstu. Če je pa tako neodgovoren naj pa on plača varuško ki bo malega medtem ko boš ti imela delovne sobote čuvala. Ampak oprosti, da boš ti na delu vsako minuto v strahu ali je vse ok in kaj vse je lahko narobe - saj ti bo še živce požrlo. Pogovor pa praviš da ne vodi nikamor. Verjamem, ker le besede stežka spreobrnejo ljkudi. Čimbolje reši


(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?