|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
30.9.2005 21:23:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MojcaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: oktober
30.9.2005 21:24:39   
cmokec
Čer tudi od naju.

Jaz imam pa danes doma celo štalo. Z menoj je vse v redu, je pa zbolela Sara. Bili sva pri zdravniku in dobili antibiotik, saj naj bi imela angino. A popoldne vročina 41,7. Nisem mogla niti na WC. Sam mojčkat. Pa je zaspala, pa se na vsake 15 min zbudila. Ko ji je le prijet sirup proti vročini, jaz pa čisto brez moči. Upam, da bo noč boljša. zdej si pa res ne predstavljam, da bi mogla rodit in pustit Saro, ker je edino mami dobra za božat in čaje kuhat. Da o sirupu ne govorim.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: oktober
30.9.2005 21:54:09   
jadore
Lep pozdrav še od mene!
Izgleda da se nam vsem nekaj po malem dogaja, tudi mene že vse dol tišči, čeprav imam rok šele konec oktobra!
Ponoči slabo spim, trebuh me občasno boli, pa še noge imam občasno mravljinčaste! Pa kaj hočmo, vse to verjetno spada zraven k nosečnosti!

Še malo pa bomo videle svoje štručke! Jaz sem že kar malo neučakana, čeprav me je strah poroda!!

Lep pozdrav vsem, pa izkoristite vikend, ki bi naj bil sončen in lep ravno pravi za kostanjev piknik!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 453
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?