|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacija in zanositev s pre-spermo?
17.6.2013 10:42:26   
Anonimen
Živjo, zanimajo me dejansko IZKUŠNJE tistih, ki so zanosile z metodo "pazi". Dejstvo je namreč, da sva imela nezaščiten SO točno na dan moje O, AMPAK ni kočal v meni. Vem pa, da mu vedno priteče ta pre-ejakulat ven, ki je včasih kar obilen. Berem razne zgodbice o tem kako ta pre-ejakulat nima spermijev, po drugi strani pa berem kako so ženske zanosile na tak način. Zanimajo me REALNE možnosti zanositve na tak način?

p.s. morebitna nosečnost bi naju oba razveselila user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
17.6.2013 12:39:09   
Anonimen
Dobro, glede na to, da teorijo poznaš oz. poznamo, potem rabimo dejstva iz prakse user posted image . Moja prijateljica trdi in pravi, da je zanosila s predsemensko tekočino. Njen partner vneto trdi, da ni spustil niti pikice notri. Nimata pa že dolga leta nobene zaščite, razen metoda "pazi".

Midva tudi že skoraj od začetka zveze nimava druge zaščite kot "pazi". Do zdaj se še ni ponesrečilo. Ko sva se odločila za otroka, sva nehala pazit in je ratalo v prvem poskusu.

Aja, pa ne gledava kdaj je/ni ovulacija. Oziroma, hočem povedat, da sva tudi med ovulacijo s to metodo, pa se v vseh letih ni prijelo nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
17.6.2013 12:51:31   
Anonimen
Tudi midva že kar nekaj let sexava z metodo "pazi", pa se ni še nikoli prijelo. Res pa je, da sva RES pazila in da imam jaz PCO, kar pomeni, da so bile moje O redke ,oz če sploh, in zato je bila možnost zanositve na ta način praktično nična-česar sva se tudi zavedala. Res pa je, da sem s prvim sinom zanosila s klomifenom, z le enim SO-kvikijem, ki je blo bl vn kot not user posted image , sigurno 5 dni pred O, pa se je prijelo. Nama se je takrat zdelo res kot po čudežu da sem zanosila, tko da načeloma je možno vse. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
17.6.2013 19:12:33   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

p.s. morebitna nosečnost bi naju oba razveselila


Zakaj pa potem metoda pazi?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
17.6.2013 19:36:07   
Anonimen
Odvisno je tudi koliko ima moški te predsemenske tekočine! Moj jo ima ful, 2x sem že tako zanosila, ampak sedaj pa se ne upam več igrat, ker zanosim tudi ko je najmanjša možnost za to user posted image user posted image !

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 10:26:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

p.s. morebitna nosečnost bi naju oba razveselila


Zakaj pa potem metoda pazi?



se tudi jaz sprašujem, ... mogoče bi pa razveselila samo njo user posted image . Samo vprašam kolk sta stara? Če si želita otroka se ne gresta "pazi" metod! Svašta ... Upam, da tudi tvoj pozna to "teorijo", ki si jo ti očitno dodobra naštudirala ...

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 10:39:30   
Anonimen
omg, kakšen je pa tale zadnji komentar, pol enih predsodkov in negativnih misli user posted image Izhajaš iz lastnih izkušenj?

Jaz sem anonimna, ki sem načela temo, in ti lahko povem, da zgoraj omenjeno vprašanje sploh nima nobene zveze s tem, kar ti omenjaš. Gre samo zato, da se je zgodilo, kar se je pač zgodilo, in ko sva se z možem pogovarjala o tem po dogodku, sva oba prišla do zaključka, da si očitno oba zelo želiva še enega otročka in naju je pač zanimalo, koliko je dejankih možnosti za tako zanositev.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 10:44:18   
zlatolasek
Joj, žalostno, da se pojavljajo taki negativni komentarji in nestrpnost do ljudi, za katere sploh ne poznaš ozadja. Mogoče izhajaš iz lastnih izkušenj?

Jaz sem anonimna iz prvega posta, in lahko povem, da tukaj sploh ne gre za to kar ti omenjaš!
Zgodilo se je, kar se je, in po pogovoru z možem naslednji dan, sva oba ugotovila, da si želiva še enega otroka in naju je pač zanimalo samo to, koliko šans dejansko imava zanosit, na tak način.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 14:57:09   
Neala
O, se srečava še tukaj, hehe user posted image . No, midva že leta uporabljava "pazi" metodo. Do zdaj ni nikoli razočarala, pa sva seksava tudi v O dnevih na tak način. Ko sem prvič zanosila je to bilo načrtovano in je uspelo takoj, ko sva nehala pazit. Tako, da pri nama ta metoda deluje. Pa tudi sicer se mi zdi, da bi mogla bit oba res noro plodna, da bi ravno s predsemensko tekočino zanosila. Ampak očitno se tudi to dogaja - kot nekatere pravijo.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 16:34:13   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo, zanimajo me dejansko IZKUŠNJE tistih, ki so zanosile z metodo "pazi". Dejstvo je namreč, da sva imela nezaščiten SO točno na dan moje O, AMPAK ni kočal v meni. Vem pa, da mu vedno priteče ta pre-ejakulat ven, ki je včasih kar obilen. Berem razne zgodbice o tem kako ta pre-ejakulat nima spermijev, po drugi strani pa berem kako so ženske zanosile na tak način. Zanimajo me REALNE možnosti zanositve na tak način?

p.s. morebitna nosečnost bi naju oba razveselila user posted image




Samo dvignem roko in pičim dalje. Tale metoda 'pazi' je skoraj polnoletna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 16:35:15   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

p.s. morebitna nosečnost bi naju oba razveselila


Zakaj pa potem metoda pazi?


najbrž zato, da če bo, pač bo, če pa ne bo, pa tud ok.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 17:03:55   
LuLu
Četudi je ta metoda nezanesljiva in ti da odgovor v procentih, koliko jih je zanosilo tako, je veliko dejavnikov, ki vpliva na to ali boš ti tudi zanosila. Ni ga na svetu, ki bi ti 100% dal zagotovilo ali boš ali ne zanosila.
Če jaz nisem, niti slučajno ne pomeni, da ti ne boš. Verjetnost pri taki metodi je pa sigurno večja, kot pa pri pravi zaščiti.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
18.6.2013 17:20:04   
zlatolasek
Tippi: ti si faca user posted image , si me nasmejala do solz


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
19.6.2013 11:25:44   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

p.s. morebitna nosečnost bi naju oba razveselila


Zakaj pa potem metoda pazi?


najbrž zato, da če bo, pač bo, če pa ne bo, pa tud ok.


Mhm, marsikaj jasno user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
19.6.2013 14:08:56   
Anonimen
Pozdravljene.

Pri nas tudi prakticiramo to metodo od prvega poroda dalje. Zaenkrat ta metoda deluje. :) Tudi ne paziva kaj posebej, če je na pohodu ovulacija itd. Ima pa tudi moj polno te predsemenske tekočine.

Ta metoda vsekakor ni najbolj zanesljiva, v nekaterih primerih deluje, kdaj pa se tudi zgodi, da ne. :)

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ovulacija in zanositev s pre-spermo?
19.6.2013 14:24:45   
metuljčica87
Midva že leta nisva zaščitena in uporabljava samo to metodo. Do zdaj še nisem zanosila če si nisva to želela user posted image

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?