|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko časa
21.9.2013 20:03:39   
gomerka
Pozdravljeni. S fantom sva v zvezi 6.mesecev. Naj povem, da sem stara 24, fant pa 30. Skupaj živiva 3 mesece, lahko rečem da je popolen moški. Pred dvema mesecema se je v naju porodila želja po naraščaju. Ker vem da je pravi moški zame, in da bo super očka, sem pripravljena na materinstvo. Naj povem, da živim v tujini, torej sem stran od mojih sorodnikov, zato tukaj nimam nobenih pravih prijateljev katerim bi zaupala svoje plane, želje.... Sem se pa pred kratkim pogovarjala o želji po naraščaju s fantovo sestro. Ona pravi naj počakava, da imava čas, naj uživava. ampak sama vem, pa tudi moj fant, da sva ustvarjena drug za drugega, ter da je to tista prava ljubezen.
Malce sem se razpisala, zanima me, po kolikem času ste s partnerjem odločili načrtovati otroka. Rada bi slišala še mnenja drugih. Hvala in lep dan vam želim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko časa
21.9.2013 20:58:13   
Katy78
Midva šele po 7 letih, prej je bil še študij, pa službe nisva oba imela, niti stanovanja... Imam pa prijateljico, ki je fanta spoznala januarja (letos), prav danes sta se poročila, marca pa pričakujeta dojenčka. user posted image

(odgovor članu gomerka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko časa
21.9.2013 23:53:57   
josephine27
Po 8 letih. Samo sva se spoznala mlada. Če bi bila takrat stara 30 verjetno ne bi tako dolgo čakala.

_____________________________



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko časa
22.9.2013 0:11:05   
banana_ana
Midva sva zanosila po 10 mesecih, po enem mesecu sva zivela skupaj...to, da bova imela otroke sva se zacela pogovarjat res hitro, samo je bilo treba cakat, da dobim sluzbo. Enostavno vedela sva, da je to to.

Mnogim se je zdelo prehitro da sva po mesecu zivela skupaj in nama "napovedali" najvec dva meseca veze...vsak zase ve, nihce ne more rect "po tolikem casu pa lahko naredis to in to".

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko časa
22.9.2013 8:53:44   
pathra
Midva sva skupaj od mojega 18 leta (njegovega 22), tako da sva se poročila pri mojih 23-tih in dobila hčerkico ko sem imela 25 let, sedaj pa pričakujemo drugega. Torej sva se za naraščaj odločila ko sva bila skupaj nekje 5let in pol. Prej sem morala tudi jaz končat študij, on je dobil stalno službo, sva se tudi preselila na svoje in živela skupaj že 2 leti. Pa so tudi meni govorili da kam hitimo da imamo še čas, saj sem jaz mlada itd. Ne se sekirat.. važno da vidva vesta da je to to in če bi bila tudi midva v taki situaciji kot vidva se res ne bi ozirala na mnenja drugih, ker sama najbolje vesta.

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko časa
22.9.2013 9:16:00   
Cassiopeia
Po treh letih in pol...od tega ziviva skupaj dve in pol leti.

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko časa
22.9.2013 9:29:26   
ana88
Midva sva skupaj 6 let in letos februarja sva 5 dni po najini 6. obletnici dobila prvega otroka. Stara sem 25 let, tako da sva skupaj od mojega 18 leta. Je pa bila skupna velika želja po otroku že dosti prej, ampak je bilo treba prej končati fax. Če bi to že prej imela poštimano, bi tudi otrok prišel prej v prvi plan.
Le pogumno naprej in vso srečo! user posted image user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko časa
22.9.2013 17:20:56   
Ploha
po treh letih veze se nama je rodila prva punčka, zdaj sva skupaj 8 let, imava pa tri punce, poročena pa 2 leti in pol.

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko časa
22.9.2013 20:43:54   
gomerka
Hvala punce. Ni me strah da bi se najina zveza prekinila, bolj sem zelela slisat mnenje drugih, da sem se prepricala ali sem jst cudna ker imam tako hitro zeljo po otroku,... Oba imava sluzbo, sba sicer v najemniskem stanovanju in financno bi se nama izslo. Tko da te stvari imava postimane. S KT sem zakljucila z mesecom julijem, tko da bova pocasi zacela upati na +, oz. Hocem da se zgodi spomtano, ne zelim da pride do situacije da bova spolno aktivna samo zaradi zelje po otroku. Zelim da ostane vse sprosceno in iz ljubezni, pa naj bo ta mesec añi cez leto dni ;-)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko časa
22.9.2013 20:52:39   
metuljčica87
Takrat ko zate več ne bo popoln moški, ampak se boš začela zavedati njegovih napak user posted image Ker napake imamo vsi user posted image Je pa to odločitev vsakega posameznika, bolj so pomembne druge stvari kot to (da imata kje bit, služba itd.) Nama se je sinek rodil po slabih 6. letih zveze user posted image

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu gomerka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko časa
22.9.2013 21:40:19   
Najaa
Po 6 letih se nama je rodila prva hči. Pred tem sva uživala na polno. user posted image

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko časa
22.9.2013 21:47:02   
mayci
Midva sva bila skupaj od 18. leta, poročila sva se pri 23. in prvega otroka dobila pri 24. letih, se pravi po šestih letih zveze. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko časa
22.9.2013 23:03:08   
gomerka
No no, sej nisem mislila da je moski brez napak. Dalec od tega. Ampak s tem ko sem napisala da je popolen, sem mislila da je v mojih oceh je popolen, ker vem da se lahko vsako sekundo zanesem 1000% na njega in kljub nasprotujocima mnenjoma bova vedno najdla skupni kompromis. V prejsnji 7 letni zvezi nisem dobila niti priblizno toliko spostovanja, ljubezni kot sedaj v 6 mesecih. Sicer pa ko se odlocas za otroka je vedno tveganje, nihce ti ne more zagotoviti da je zveza vecna, pa tudi ce si s partnerjem 10 let v zvezi, nikoli ne ves kje se vajina pot razide

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko časa
23.9.2013 10:48:44   
Katte
Kar nekaj punc poznam, ki so po 7 letih slabe zveze z enim na hitro spoznale novega ter si ustvarile druzino. Pa kolikor vem, so se vedno skupaj. Zanimiv fenomen user posted image .
No, midva sva skupaj uzivala sama 6 let, skupaj zivela prakticno od zacetka, nekaj let tudi skupaj delala. Potem sva dve leti delala na narascaju. Zdaj pa uzivamo skupaj vsi trije user posted image .

< Sporočilo je popravil Katte -- 23.9.2013 10:52:42 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu gomerka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko časa
23.9.2013 10:57:44   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica87

Takrat ko zate več ne bo popoln moški, ampak se boš začela zavedati njegovih napak user posted image Ker napake imamo vsi user posted image Je pa to odločitev vsakega posameznika, bolj so pomembne druge stvari kot to (da imata kje bit, služba itd.) Nama se je sinek rodil po slabih 6. letih zveze user posted image


user posted image Točno tako. Midva sva skupaj 5 let in bova letos zibala user posted image . To ni odločitev za čez noč. Po pol leta je še vsak popoln ja user posted image

_____________________________

ticker mi zamuja za dva dni :D ampak se mi ga ne da nastavljat na novo :P

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko časa
24.9.2013 0:13:44   
Anonimen
Midva sva skupaj 10 let in pricakujem bebiko spomladi drugo leto. O narascaju sva se zacela pogovarjat sele 1 leto nazaj, prej sva tudi midva uzivala na polno. Poznam osebo, ki je bla s tipom 6 mesecev in sta nardila otroka kmalu po rojstvu sta sla narazen. Poznam tudi eno punco ki je bla s fantom 3 mesece ko je zanosila, sta sevedno skupaj, 3 leta je minilo od takrat...

(odgovor članu Metuljčica 2013)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko časa
24.9.2013 8:17:44   
Anonimen
Midva sva se spoznala ko sva bila stara jaz 34 mož 40. Skupaj sva zaživela po cca 3 tednih poznanstva, prvega otročka sva naročila po 4 mesecih. Sedaj je pet let od tega in...v tem času sva dobila dva fantka in imamo se lepo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko časa
24.9.2013 8:27:41   
Tippi
Poznam pare, ki so na brzino skočili v družinsko življenje z otroci, po zelo kratkem času, praktično, ko se še niso dobro poznali in se ni izšlo, poznam pa tudi te iste, ki se je izšlo.

Sama pa nisem pristaš vez na horuk, po parih mesecih poznanstva. koliko časa naj bi preteklo da bi 'smelo' priti do odločitve po otroku, težko rečem, ampak sigurno pa zame pomeni, vsaj eno leto poznanstva. vsaj. če ne več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko časa
24.9.2013 9:27:16   
nyna84
Midva sva bila skupaj pol leta, ko sem zanosila. Po 10 letih sva še skupaj. In imava dve hčeri.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko časa
24.9.2013 13:26:11   
SU
Midva sva bila pred otročkom skupaj 10 let... ene 3 leta pa skupaj preseljena...
Otročka prej nisva imela, ker sva bila še premlada (še Sr.šola pa faks, služba)... Ko sva se preselila skupaj, sva želela še mal žurat... tko brez takih "resnih skrbi", zato sva še malce počakala... Ampak, ko pa sva dobila malo štručko, sem rekla, če bi vedela kako fino je, da bi jo imela kakšni 2 leti prej...
Mislim, da je bistveno to, da imaš službo, kolikor toliko urejeno "okolje", da je "varno" za otroka-možnosti ga imet-kar pa sama s partnerjem ocenita.
Kako dolgo sta skupaj ni ravno vzrok, da otroka ne bi še imela... to bosta tudi sama ocenila... Tudi jaz imam prijatelje, ki imajo 100 in 1 različno izkušnjo... kolegica je bila 8 let z moškim... pa sta šla narazen, ker so se križale želje glede otroka, stanovanja itd. Potem je našla novega in v pol leta sta se poročila, v naslednje pol leta zanosila in še zdaj sta skupaj, z dvema prelepima princeskama! Tako, da ...premisli... čas trajanja veze ni ravno eden izmed bistvenih dejavnikov... Vsaj meni se tako zdi.

(odgovor članu gomerka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko časa
26.9.2013 17:32:19   
gomerka
Punce hvala za odgovore. Mislim oz vem da sva na pravi poti in bova vsekakor nacrtovala otroka. Hvala se enkrat in lep dan vsem

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?