|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev preko spirale
24.9.2013 13:48:07   
lilic
ne vem točno kam naj bi ta tema spadala...

zanima me, če je tukaj kakšna punca, ki je zanosila preko bakrenega materničnega vsadka.
po dveh porodih, sem si lani januarja vstavila bakreno spiralo. vse uredu, zdaj mi pa 4 dni zamuja, prsa me takooo bolijo in pred 2 tedni sem dva dni imela rjev-rdeč izcedek ..

a je možno??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev preko spirale
24.9.2013 19:58:33   
gaya24
Prijateljica je ravno pred dvema mescema rodila... V tretje zanosilas spiralo... In ja, ona pozna se 3 primere in tudi sedaj so ji predlagali mireno, ker ne rizkira vec... Menda se kar pogosto pojavlja, da se spirala sname

(odgovor članu lilic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.9.2013 8:49:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev preko spirale
25.9.2013 12:53:50   
gaya24
Ma pri mireni je pa res mogla met nesreco, ker pr mireni je pa tako kot da bi s tabletkami zanosil, ker vsebuje se hormone in je tudi hormonska zascita kot pri tabletkah in je vec kot 99% zascita, tako da je prijateljica res mela "smolo"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev preko spirale
25.9.2013 13:23:29   
lilic
hvala za odgovore!
no, jaz imam ta bakreno, ne hormonsko. sem pa včeraj malo brala in sem se kar malo ustrašila.
v primeru, če zanosiš moraš takoj odstranit, ker ni raziskan vpliv bakra na plod. user posted image

včeraj sm na papirju vidla malo roza, vsa srečna, danes pa spet nič. popoldne grem kupit test, ker sem že vsa zmešana.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev preko spirale
28.9.2013 19:54:25   
Polona31
Full me zanima kaj je pokazal test???

(odgovor članu lilic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev preko spirale
30.9.2013 14:13:14   
lilic
test je pokazal, da nisem. ubistvu ne vem, če sem user posted image ali user posted image
menstruacijo sem dobila v soboto, zamujala mi je teden dni.

mož je žalosten. user posted image pa sva se dogovorila, da spirala ostane še do naslednjega ginekološkega pregleda, potem pa morda začnemo "delat" na ta tretjem. user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?