|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet problem z moškim
18.10.2005 17:37:07   
Anonimen
Imam podoben problem s fantom koj sta napisala že spodaj dve anonimni.
Midva imava hčerkico staro 20 mesecev in je v tem obdobju ni niti enkrat previl, nahranil, nič.
Se niti enkrat ponoči vstal, skratka nič.
Ves dan ne dela nič, ker je doma. Ves dan sedi pri računalniku in igra igrice. Prav tako zvečer in tudi pozno v noč. Tako da zaspi zelo pozno in zato vztaja zelo pozno.
Če mu rečem , naj mi kaj pomoga mi reče, ja kaj pa te ti drugega delaš, kot imaš otroka.
Jaz pa zraven otroka dela faks redno, vse izpite, pa mam malo ves čas doma.
Ko ga prosim naj mi pomaga, mi reče, da jo naj dam v vrtec če mi je težko.
In ima izgovor, da ko bo večja, osta onadva ves čas skupaj.
Hčerka ga tudi ne šmirgla preveč.
Pol pa mi reče da je samo na mene navezana, ker kliče samo mene.
Ja halo, na koga bo pa navezana, če sem ves čas z njo.

Pol pa še je problem ta. Enkrat mi je bilo vsega dovolj, in sem mu rekla da bova šli k mojim staršem živet.
Pa mi je rekel, da bo mene in vse ki mi bodo pomagali iti k mojim staršem postrelil. Mislim halo.

Jaz pa še kar vztrajam poleg njega.
Kljub vsemu ga imam zelo rada, po drugi strani pa si mislim bedak.

Ne upam iti, ker vem da je me res pripravljen vstrelit.
Zadosti je nor.

Kaj bi ve predlagale?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 17:38:11   
Anonimen
Prisilna odvedba v norišnico, mogoče? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 17:45:12   
Kajika
Aja pa pozabla sem napisat, da vedno obrne stvari v tako smer, da sem jaz na koncu najslabša in on najboljši.

Pa njegova mama mi je enkrat rekla, ker ji nisem pustila hčerkice iz stajice vzet, ko je bila še majhna,da ji ne nudim dovolj ljubezni, da je nimam rada.
Mislim, če jo dam za pet minut v stajico, zato da lahko grem na WC, še nisem terminator. Ona je pa ne rabi za tisti kratki čas iz stakice jemat, če se otrok lepo igra.

Mislim, po kom te imam moj fant take finte,a?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 17:51:36   
mamči
On je v totalni krizi (življenski), ti pa boš poleg njega tud kmalu (v vseživljenski). Glede ustrahovanja, pa mislim, da bolj ko bo videl kak ta prestraši, rajš ti bo grozil user posted image

(odgovor članu Kajika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 17:51:56   
CatJa
Kako mu sploh pride na pamet, da na tak način grozi materi svojega otroka? user posted image  Sori, ampak tvojmu tipu se je pa očitno skisalo. Naj raje tamalo obleče in jo kdaj ven pelje, da boš imela mir za učenje, mogoče se bodo še njemu kaj možgančki preluftali user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Kajika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 18:23:27   
kapica
Joj, groza, kaj se vse se dandanes dogaja. Saj ne morem verjet, no.
Pa da zenske se zraven taksnih dedov ostajajo.

Oprosti, res, ne znam ti svetovati, bos sama videla ko bos imela dovolj in bos res odsla. Kaj drugega tako ne pomaga, ce kaj predlagam, zgleda da ga imas se dovolj rada da z njim ostajas.

Mimogrede, moj foter je tudi mami grozil da bo vse postrelil, ko sta se locla in se je ona na novo porocila. Pa se je res skoraj zgodilo, s svojo pusko, je namrec lovec, je okrog nase hise hodil in strelal na avto njenega sedanjega moza. Pijan seveda.
Tako da jaz tudi pravim, vse je mozno.

Kaj pa naj ti svetujem pa ne vem.

Zelim ti veliko srece in poguma, da bos enkrat nasla pravo pot!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 19:34:05   
lenika
Jaz kar ne morem verjet, da ima ženska lahko rada tipa, ki ji grozi, za katerega trdi, da je nor in od katerega nič nima. user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 20:00:34   
Annny
Mislim da, ko ti bo dovolj hudo, boš odšla, prej pa ne.
Lp, srečno

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spet problem z moškim
18.10.2005 21:12:22   
karmy
prjavi ga zaradi groženj, pa odidi nekam daleč stran...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spet problem z moškim
19.10.2005 0:47:05   
BigWhale
Hm, a kontracepcijo poznas?

Mnja, po toci zvoniti je prepozno. A ne da? Pojdi zivet nekam drugam, ce imas to moznost. Pa nehaj ze jamrat, da ti grozi in kaj vem kaj se vse. Samo spakiraj kufre in pojdi. Se vec, sploh ne pakiraj v eno vrecko nabasi to kar nujno potrebujes. Ce ti bo pa se potem kaj grozil, pa ga lahko prijavis policiji...

Ampak, kaj, ko tega nobena ne stori. Vse potem samo po forumih jamrajo in se smilijo same sebi, ker so tako uboge. Se vedno pa vztrajajo pri takih retardirancih. Pa najbrz se zrejo in se sprasujejo kaj so ONE naredile narobe. Ja, nepoznavanje kontracepcije je ze bilo nekaj kar je bilo narobe. Potem je ponavadi narobe tudi finta "bomo dojencka ustimal, pa bo vse cool!", nedozoreli tipi pa potem okrog vandrajo, ker tako ali tako niso dojeli, da so postali ocetje.

Ja stran bejzi.. uporabi tisti del mozganov, ki ti mogoce se dela in se resi takega tipa, od katerega nobene koristi. Pa nehaj ze tako butasto verjeti v to, da lahko kaj spremenis....


_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spet problem z moškim
19.10.2005 7:43:57   
kalbo
Od takega primitivca čim dlje stran!

(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spet problem z moškim
19.10.2005 7:47:21   
Anonimen
babe js vs spolh ne razumem. od česa pa žvite če je cel dan doma ti pa na faxu? in ne razumem kje ste mele mozek ko ste šle s takim tipom zanosit in imet otroka. vrjetn ni tak postal čez noč a? če pa že pa ne vem kako vam rata 20 mescov to gledat, men bi se zmešal po enem tednu al pa enem dnevu!

ne vem kva nej rečem! to je zame skregan z vsako pametjo! pa brez zamere!

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spet problem z moškim
19.10.2005 8:55:30   
Anonimen
Ne vem, ali naj ti čestitam, ker to je res dosežek, da človek zdrži toliko poniževanja pa ima tega človeka, ki ga ponižuje, še vedno rad, ali pa naj ti svetujem, da se oglasiš pri kakšnem zdravniku, ki obravnava odvisnosti od odnosov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spet problem z moškim
19.10.2005 9:01:37   
Anonimen
 
So zgodbe tuki gor.. ki jih preberem v nemem obcudovanju.. Vcasih sploh ne vem, ali naj to sploh verjamem.. ali se mogoce kaksen mulc zafrkava tuki gor..

A sem bil mogoce kaksno stoletje ali dve v komi.. in so zdaj taksne navade?

Imas ga pa rada... lepo to..

In zakaj si to napisala? A ne bi bilo bolje, da bi to energiojo, ki si jo ponucala za pisanje, raje porabilo za to, da ga sunes v rit?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spet problem z moškim
19.10.2005 9:53:52   
lucios
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


So zgodbe tuki gor.. ki jih preberem v nemem obcudovanju.. Vcasih sploh ne vem, ali naj to sploh verjamem.. ali se mogoce kaksen mulc zafrkava tuki gor..

A sem bil mogoce kaksno stoletje ali dve v komi.. in so zdaj taksne navade?

Imas ga pa rada... lepo to..

In zakaj si to napisala? A ne bi bilo bolje, da bi to energiojo, ki si jo ponucala za pisanje, raje porabilo za to, da ga sunes v rit?


Ne bi se mogla bolj strinjati s Tjazy!!! Tvoj rabi eno pošteno BRCO V RIT!!!

_____________________________

LEPO JE LJUBITI, LEPO JE DAJATI - A NAJLEPŠE JE BITI MATI.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spet problem z moškim
19.10.2005 11:39:00   
mojamura
Večina vas samo obsoja, pa soli pamet, da bi ja vi že prej spokali kufre in odšli od taaakega človeka....tudi jaz sem pred desetimi leti tako mislila...preden sem spoznala zdaj že bivšega moža.Zakaj se sploh zaljubimo v take tipe? Ne vem, nimam pojma, zato ker so mogoče dvolični?Zakaj takoj ne odidemo? Zaradi strahu pred njimi, sramote, obtoževanja....etcLahko je nekomu solit pamet kaj bi naj naredil, ko špa sami še nikoli , večina vas, niste bili v podobni situaciji.user posted image user posted image  Anonimna tebi pa želim da zbereš vso svojo energijo in (88888če bioš v to trdno prepričana) najdeš pot ven iz te grozljivke. Ni lahko iti nekoga ovadit, a če ne gre drugače.  Pa nikar ne vztrajaj v takem odnosu zaradi otroka. Pa njega ne poslušaj, ker ti bo, ko boš odšla, začel s takimi fintami: če te ne bo ob meni, mi moj lajf nič ne pomeni....otroku si vzela familijo in pravico do srečnega otroštva Zaradi takih izjav se nikar ne sekiraj in neobtožuj...ignoriraj jih, če boš lahko.Želim ti vse dobro za naprej....pa vedi  bo tudi zate enkrat posijalo sonce, le odstreti moraš okno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spet problem z moškim
20.10.2005 10:55:22   
Anonimen
Pa to ni res, kako lahko v enem postu napišeš, da te je sposoben vstrelit, da je nesposoben partner in oče in da ga imaš rada.Kaj si nek mazohist al kaj????

Pa daj no, spokaj se k mami, menda ti bo pomagala in tudi tip te (vsaj upam) ne bo prišel kar vstrelit.Sicer pa lahko to prijaviš in kakorkoli drugače ukrepaš, samo od njega stran.Mislim, le kaj ti lahko nudi, da še ostajaš z njim??Pa ne mi zdaj spet nekaj o tem, da nimaš kje živeti, pa saj je na trenutke čisto ok z njim, pa o nekih materijalnih dobrinah flancat!!!!

In kaj za vraga si razmišljala ko si šla z njim živet in otroka nardit, a prej je pa bil drug človek ali kaj???No, morda pa je takoooo lep.Take bedarije sem namreč že tudi slišala, saj je tip baraba ampak kaj, ko je takooo lep.

Bedno, res bedno...

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spet problem z moškim
20.10.2005 11:02:34   
cmokec
Jaz samo upam, da imaš že spakirane kufre in zaklepaš vrata za sabo. Pa teci, kolikor lahko.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spet problem z moškim
20.10.2005 14:01:48   
PiaM
Grožnje se bodo še stopnjevale, če boš še naprej dovolila, verjemi mi!!!!!
Imam znanko, ki je šla čez trnovo pot kar se tega tiče, saj je njen fant razne grožnje po nekaj letih tudi uresničeval. Otrok je zbežal od groze iz hiše (star 3 leta), nato je ona le pobrala kufre in šla z otrokom. In ker ga ima rada tako kot ti tvojega, se je čez pol leta vrnila k njemu v pekel!user posted image  Kako funkcionirajo sedaj, ne vem, ker nočem biti več v spremljanju tega.user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spet problem z moškim
21.10.2005 7:35:46   
kalbo
Bolj ko mi sveti tale naslov teme v glavo, bolj mi tolče ven ena misel. Naslov je spet problem z moškim, ma kaki moški, to je primitivna pokveka.

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?