|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 11:43:56   
Marogica
Očitno ostaja vedno dovolj malenkosti, za katere se imava voljo kregat. Sicer redko, pa vendar.......

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 12:12:45   
Minka Pobalinka




Midva se največkrat skregava ker:

- VEDNO zaspi v dnevni na kavču, kjer ga najdem še ob 3h zjutraj, ko pridem po flaško za malega user posted image . Naslednjič bomo namesto kavča kupili lesene stole, pa naj potem spi na njih.. user posted image
- ker ga pošljem v trgovini po kruh in mleko, prinese pa hrane za celo vas, ki jo potem prekladam po hladilniku in vabim vse živo na obisk, da se to vse poje... user posted image
- ker ga vedno čakam s kuhanim kosilom medtem ko ima on še 1000 opravkov.. user posted image
- ker je včasih pameten za 10, na koncu pa itak naredi po moje user posted image

No to je nekje to.. zaradi denarja se ne kregava, ker ga nimava toliko, da bi se to splačalo.. ljubosumna tudi nisva.. lahko pa, da se bo še z leti še kaj pojavilo..




ker je že

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 12:48:22   
Bejba
Moram rečt, da odkar imava najinega sončka, se zelo zelo malo kregava. V bistvu je nekak povod za kreganje ponavadi to, da kar naprej nekaj dela. Ima 1000 in eno idejo kaj vse bi naredil okoli hiše in v hiši in potem se tega loti in ni zadovoljen dokler ni popolno, kar pa lahko traja in traja. Saj ne rečem, naredi super in na koncu sem jaz še bolj zadovoljna kot on, vendar pa sem slabe volje takrat ko ga ni z nama in ima drugo delo. On takrat vedno pravi, da bi jaz rada da je vse narejeno, hkrati pa smo vedno skupaj user posted image  in, da takega deca pa še niso pogruntal user posted image .
Od kar imava otroka je ratal tudi veliko bolj odgovoren, za marsikaj mi ni treba več skrbeti, ker on popedena, pa tudi veliko mi pomaga v gospodinjstvu in pri otročku.

Pred tem pa sva se veliko kregala zaradi pospravljanja, ampak ne zato, ker ni pospravljal, temveč zato, ker ni pospravljal tako kot sem jaz hotla user posted image . Sem bila pred porodom namreč user posted image  picajzlasta, da sem šla že sama sebi na živce. Hvala bogu me je minilo in sedaj že on mene večkrat kaj opomni kot jaz njega.

Denar user posted image  - na začetku skupnega življenja sva imela nekaj krepkih debat okoli tega, potem pa nama je ratalo najti pravi način in sedaj se okoli tega nič več ne kregava.

Aja, je pa najbolj jezen name, ko našemu sončku kaj prepove ali ga okrega, jaz pa mu dajame potuho. To ga pa ful razpizdi user posted image , ker pravi da morava pri takih stvareh skupaj držat.

No, to je to.

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 13:46:40   
marty5
Ha, med vsemi odgovori pa nisem zasledila najinega najpogostojšega vzroka prepirov:

on pravi, da jaz ukazujem in mu razporejam čas, kot hočem (mu napovem obiske čez vikend, kdaj gremo v trgovino po nakupih, na sprehod ipd....bedarije skratka). On vse hitro pozabi (izbruhne in pol je mimo) jaz pa vlečem mulo kak dan, solze pa v potokih - zdaj v user posted image , pa v rekah...

Drugo pa niti ne - denar ni še bil kakšen poseben razlog, družina (tašče, mame) so v zadnjem času aktualne, drugo pa ne. Ko pomislim, se pravi prepir vedno začne zaradi zgornjega razloga....



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 19:58:09   
tehnofil
Pred poroko je bilo za znoret. Tako, da so starši predlagali naj še enkrat razmisliva.

Sedaj se ponavadi skregava za
- žabjo volno in včasih še za
- ptičje mleko

Ostale stvari pa kar gre. Zaenkrat.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
26.1.2006 20:36:50   
mušica
-zaradi njegovih sposobnosti čepet v gostilni tudi do 5 zjurtraj in se potem doza vsest v avto
-zaradi njegove trme in njegovega velikega ega
-zaradi tega, ker me je postavil čisto na stranski tir; najprej on, nato vse ostalo , šele nato jaz

žalostno, ampak resnično

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
27.1.2006 12:23:13   
tinadvojčica
Midva se pa največkrat skregava ker ga ni za moje pojme dovolj doma.Brez pomena pravi on.Ampak jaz pa skozi vedno nekaj pizdim!On bi pa rekel da zaradi moje trme.Ampak vedno se skregava zaradi njega potem šele jaz trmarim tudi po en teden.Saj vem....

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
27.1.2006 17:18:15   
tehnofil
tinadvojčica. Ampak vedno zaradi žabje volne.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
27.1.2006 18:59:01   
Moyca_
zaradi tašče hvala bogu nikoli ker sta obe zlati (večinoma no).
večinoma zaradi bedarij; načina vožnje, zamujanja,....

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
27.1.2006 20:02:29   
Lory
Midva se največkrat skregava, ker se tolk "obira".
Povsod ga je treba čakat in prosit. Z uro je skregan.user posted image

Pa ker mi čiste cunje meče za prat. Takrat pa pop.....user posted image

Drugač pa še nisva šla skregana spat.user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
27.1.2006 21:28:41   
tanikaa
Mušica. Jaz bi definitivno razmislila zaradi točke 1. No, pa še zaradi točke 2 in 3 tudi. To ni moški zame.

A je sploh za katero ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Lory)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
27.1.2006 22:53:16   
Maček Muri
1. zaradi različnega bioritma
2. zaradi njegovega večnega zamujanja in ne držanja dogovorov

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
28.1.2006 15:15:21   
Pupica
lunauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
28.1.2006 21:09:29   
tanja75
Midva se ne kregava dosti. Ko pa se, je vedno vzrok njegova družina. On je predober, zmeraj na razpolago svojim staršem, pomaga, se sekira. Njegov brat skrbi za svojo rit, pomaga, ko se mu sprdne oz ko mu gospa žena dovoli, pa ima enake koristi kot moj. Čakam dan, ko mu bodo na dvorišču postavili (starši) doprsni kip v zahvalo, za redko pomoč.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
29.1.2006 12:13:02   
rose22
ko prebiram zaradi cesa se ve kregate s partnerji,imam polne oci solz.Ze zaradi tega,ker bi bila tudi jaz rada tista srecnica,ki bi se samo kdaj pa kdaj malo skregala in potem takoj pobotala.Pri meni je drugace.Sem zaposlena v kc,kjer imam dokaj dobro placo.Imam dva kredita,poleg tega zivim dalec od doma in v najemniskem stanovanju.Moj je s.p. vendar nima kapitala da bi zacel delat,tko pa tud pravi da ne bi sel ker potem se eno leto ne bo mogel zacet na svojem.Pred pol leta sem mu vzela kredit da bi se resil iz financne zagate v kateri je bil.Ni se mogel cisto resiti in prvi kreg ki je bil,mi je vrgel pod nos denar,da mu je zal da si ga je sploh sposodil.Meni se to zdi cisto normalno da si s partnerjem stojis ob strani.Od takrat naprej gre vse se samo navzdol.Kregi so vedno bolj pogosti.vedno vec zaljivk uporablja,ob kregu sem vse druga samo clovek ne,poskusala sem se pogovoriti z njim pa se pogovarja takrat k njemu pase,ves cas mi govori,da ga moti kako jem,kako pijem,kako hodim.Sploh ne vem vec a je kaksna stvar ki jo naredim vredu.Pred krtatkim sem izvedela se da sem noseca in je pri zadnjem kregu rekel,da to ni njegov otrok,da bo zahtevu da grem delat splav,ce ne me bo pa prisilu.Jaz sem mu lepo povedala da splava ne bom sla delat,da bi se rada pogovorila z njim in da ce je ze nenja da noce tega otroka,naj pol podpise da se odreka ocetovskim pravicam in bo stvar resena.ljubim ga sicer iz vsega srca ampak tega ne morem vec prenasat.Rada bi normalen odnos kot sva ga imela na zacetku ko sva vse probleme resevala s hecom.Punce pomagajte.Sama ne bom zmogla v najemniskem stanovanju.A obstaja kaksn pomoc za take zenske?

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
31.1.2006 9:51:13   
LARIKA
Ah tinkatonka vsi pari se kdaj pa kdaj skregamo. Nič takega.
Je pa bila moja  mami pred časom presenečena ko sva se z mojim skregala. Je bila prepričana da sva skoraj idealen par.  In ji ni bilo nikakor jasno kako to da se pa midva kregava. Pa sem ji rekla,da je bolje določene zadeve oz. nesoglasja sproti razčistit, da se odveečn balast v zvezi ne kopiči in potem udari naenkrat in takrat je vsega preveč.
Hja midva se ponavadi kregava oz. usklajujeva mnenja user posted image  zaradi denarja, mojega študija, njegovih staršev,..... še večkrat pa zaradi čisto banalnih stvari zaradi katerih se ne splača sekirat in kregat.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
4.3.2006 23:00:23   
samsara
Rose in Mušica.Ukrepajta dokler še ni prepozno.Tak moški si ne zasluži ene lepe besede kaj šele da bi ga gdo ljubil!!

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vzrok prepirov med partnerji
4.3.2006 23:11:05   
KODA
Največkrat zaradi njegove črnogledosti in pesimizma.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu samsara)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?