|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:17:15   
Anonimen
Zanima me, kaj s partnerjem/možem počnete zvečer, ko daste otroke spat, se pravi tam od osme ure naprej. Jaz sem se včeraj kar malo zamislila nad nama.
Ugotavljam, da vsak, ampak res vsak večer buljiva v nek ekran. Največkrat se spraviva v dnevno sobo pred TV, dostikrat tudi na računalnik (imava vsak svoj lap top), le jaz občasno berem knjigo...
Zdi se mi, da ne preživljava skupaj prav nobenega kvalitetnega časa. Vendar po drugi strani, priznam, da mi v večini primerov tako tudi paše. Enostavno sem zvečer tako utrujena od celodnevnega tekanja za otrokom, da zvečer samo padem na kavč in možgane na off.
Pa se mi zdi, da to ni prav. Preganjajo me tiste scene iz filmov, ko zakonca zvečer prižgeta svečke, pa si dasta gor primerno glazbo, spijeta kozarček in se pogovarjata. Ampak o čem? Meni se zdi, da se itak vse sproti zmeniva, kar se je za zmenit, kakšne splošne življenjske razprave se odvijejo ob priliki...ne vem, no, ampak imam ful slab občutek, ker včasih sva se lahko pogovarjala po ure in ure, pa nama ni zmanjkalo.
Bojim se, da sva malo odtujena, čeprav drugače se super razumeva, sva pozorna en do drugega...
Nekajkrat sva se 'prisilila' v zgoraj opisano sceno in nama je bilo ful čudno, sploh nisva vedela o čem bi govorila - ker če se že greš neko romantiko, ne moreš debatirat o službenih problemih, recimo in končalo se je tako, da sva se po liniji najmanjšega odpora spravila seksat. Kar sicer ni slabo, ampak se mi zdi da je bil to en 'beg' na varen teritorij, kjer ni treba dosti govoriti, če me razumete.
Ne vem no, res me zanima, kaj vi počenete zvečer.
Pa ne zdej razumet, da nič ne govoriva, da sva ves čas tiho, normalno se pogovarjava vmes, ampak ni tistih pogovorov ob svečkah kot v filmih.
A to sploh še kdo počne?

Pa ne mi zdaj reči, da pospravljate stanovanje, dokler ne greste spatuser posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:19:55   
Anonimen
a se mar kdo pogovarja ob svečah kot v filmih? mislm da je to le film ne ralnost. user posted image

midva isto počneva kot vidva, s tem da js ponavad sploh zdej k sem noseča že okol 9h če ne prej spim ko klada, dec pa še kak fuzbal pogleda pa je do 10h ponavad tut že v pojstl user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:22:49   
dory
Jst takoj za tamalim zaspim,ker vem,da bom spala le naslednji dve-tri ure, pol pa spet prva budnica...po 19m sem ze rahlo izcrpanauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:29:20   
*barbapapa*
gledeva tv,.... se crkljama,..... se posladkava s čokolado,.....
večrat tudi z otrokom zaspiva,.....

občasno pa tudi user posted image    user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:29:29   
daddy
     Svečke so, al pa tudi ne, sej niso bistvene. Se pa najbrž nekako ne upata ( ne ne znata, ne upata ) sprostit, odštekat. In kaže, da sta se nekoliko odtujila drug od drugega. Komunikacija pač mora bit, brez tega ni nič. Saj v vajinem življenju ( in okrog vaju ) najbrž ne obstajajo samo službene težave in otroci. Tudi seks po liniji najmanjšega odpora, kot praviš, je čist fletno dejanje. Seveda, če potem ne gresta spet vsaksebi. Kdaj pa kdaj zamenjajta ekrane za sprehod, bo že to sprememba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:30:57   
baguSka
Ko ga pa midva dava spat user posted image pa počneva čist popolnoma enako kot vidva, razen to, da jaz niti knjige ne preberem. Tisto o filmih je pa res le v filmih. 

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:33:18   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Kdaj pa kdaj zamenjajta ekrane za sprehod, bo že to sprememba.


Uuu dobra ideja zame hehe. Mojga bi mogla pa nase prvezat, da bi ga sploh s kavča spravla, kaj šele kej drucga. Sam potem zlo težko, da bi še sebe km pelala, če bi mogla to težo vlečt za sabo.user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:33:48   
Anonimen
daddy kako daš pa otroka spat in namest pred tv na sprehod? okol bajte pa varuško v žep? user posted image  pol si morž že varstvo organizirat, pol je pa že bolš da greš vorng vn :)

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:40:34   
baguSka
Hmm mogoče pa vsaj na balkon zvezde gledat??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:46:47   
daddy
      Moji pobi ko spijo, spijo. Če bi se že kateri po čudežu zbudil ravno tiste pol ure - uro, ko sva na sprehodu, bi naju pa tavečji poklical ( pri desetih letih že obvlada mobitel ). Za "ornk ven" pa za vsak slučaj varuško, ja. Praktično nikoli ne grejo k starim staršem. Ampak "ornk ven" je spet nekaj drugega kot samo sprehod v dvoje, kjer se ( to je point ) partnerja posvetita drug drugemu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:47:34   
viv_
Ja tko:
- ponavad padem jest dol, k sem kaput
- včasih eden leti s kolegi ven, ta drug pa doma vahta
- včasih dava baby phone gor, pa greva na sprehod v mesto
- včasih res pospravljam al pa peglam (redko)
- včasih gledava TV
- včasih pa načrtno ugasneva TV pa se pogovarjava

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 11:48:53   
daddy
  BaguSka, spravit tvojga na sprehod sploh ne bi smel bit problem. Zvečer mu samo reči, da te je na sprehod povabil postaven 22 letni nabildani črnc in mu samo mimogrede navrži če želi it zraven ..user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 12:15:32   
srki
Jest se pa kar pod tejin post podpišem. Popolnoma isto je pri nas. Tudi kar se zbujanja in mesecev tiče. Zjutraj je treba pač zgodaj vstat. Vikendi so pa skoraj enaki, s to razliko, da oba zaspiva pred TV na kavču, no, so tudi dnevi, ko se je treba "carta", samo dostikrat je tako kot sem napisala.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 12:27:04   
Anonimen
ja če pa nimaš 10 letnika s telefonom je pa to mal teži iztvedliv. js že ne bi upala same tamale pustit doma...ni šans!

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 12:33:52   
morskadeklica
Tv, računalnik, kuham za naslednji dan-vsaj tisto, kar lahko, ja tudi pospravljam, največkrat perem in obešam perilo. Pogovarjava se tudi (itak), tisto o svečkah pa tudi pred user posted image  nisva nikol prakticirala, ja včasih tudi user posted image . Sicer nama pa družbo zadnje večere dela tudi user posted image  ker noče spat, ampak gresta spat skupaj z atijem okol polenajstih. Ena je že napisala, eno so filmi, drugo realnost. Pa mi tudi paše takouser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 12:50:10   
daddy
    Sprehod je samo ena od variant, Lara. Če vama ne znese ven, pa še vedno ostane kaj drugega, vržeta kakšne karte, kocke, kako drugo igro, če si noseča, samo opazujeta tvojga bušija ( ne mislim ameriškega predsednika ), se pogovarjata z bodočim članom vajine družine, mu kaj zapojeta, si omislita večerjo malo drugače kot sicer ... ... ... ... ... za ubijanje rutine v odnosu je včasih dovolj že malo volje in samo nekoliko vklopljena domišljija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 12:53:37   
ZARA
Jst sem ogromnokrat sama zaradi narave dela mojga loverja...tako da s tem ni prevelikih problemov...ponavadi perem, obešam se po RRji, ma vse živo...če sva pa skupaj, si obvezno pogledava kakšen film, ostalo je pa zaupno!

lpk

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 12:55:39   
Anonimen
ja ja sej se strinjam daddy, samo komentiram pač sprehode. čeprov se ne bi branla kdaj kšnga :) sploh polet..no polet že zuni po vrtu lahko posedava al pa kej k varuška tko deleč nese :)
sej js se nč ne prtožujem, men čist paše da grem ob 8h spat user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 12:59:39   
karmy
-včasih pospravljam
-včasih likam
-včasih se učim user posted image
-včasih dam prat cunje
-tv
-računalnik - internet
-večinoma časa me zmanka skupaj z malčkom user posted image  
-občasno je pa tud prisotna akcija user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 13:00:47   
tanikaa
tudi velikokrat - beri največkrat gledava tv, samo naš tamali ??? (11 let) gre spat med tednom komaj ob 21.45, čez vikend ob 22.30. sveče imamo itak skoraj vsak večer prižgane. večkrat si natočiva 1 dcl vinčka, user posted image pa ali gledava user posted image ali pa igrava poker, se pogovarjava. ja pa da ne bo vse tako sladko...kregava user posted image se tudi...ja seveda, ob svečkah, ker se v tistem trenutku ne spomnim, da kreganje pač ni romantika in da zdaj sveče več ne sodijo zraven.

ja, pa  tudi user posted image .

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 13:05:32   
Anonimen
Koma!
Jaz potem, ko gre Ani spat, še za službo delam, ko pride laver iz hleva, se 10 minut delava, da se pogovarjava. Ko eden ali drugi ugotovi, da drugi že spi, se prestaviva v posteljo. Tam sta dve varianti: ali se možiček čudežno prebudi in naskakuje trojansko trdnjavo, ali pa trdnjavo boli glava in mora možiček svojega konja pustiti v hlevu user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 13:10:11   
dory
user posted image user posted image user posted image  meta...ti ga pa pihnes :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 13:12:14   
Hanna M.
Ker najin (18 M.) škratek zaspi šele med 22:00 in 22:30 uro, padem dol nekaj sekund za njo. Moj dragi pa ponavadi še pred njo!
Se tolažimo, da bo kmalu čas tudi za romantiko,..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 13:38:26   
lex
Ponavadi gledava TV komu se ljubi zvečer odpirat življenjske teme???????), ali pa.............. (prepustite se domišljiji)user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj počnete zvečer, ko otroci zaspijo?
9.12.2005 15:09:28   
taška30
Uf, kaj naj jaz rečem, ko imamo 1,5 sobno stanovanje. To pomeni, da je v eni veliki sobi: tv s kavčem, najina postla, od tamale postla. In ko gre princeska spat, sva midva obsojena na tiste pol sobice, ki še ostane. V njej je jedilna miza, pa 2 računalnika. In ždiva vsak na svojem, na enmu se celo da gledat TV in jo tud gledava, sedeč na trdih kuhinjskih stolih. user posted image
Včasih se po prstih pritihotapiva v dnevno na kavč in gledava film (brez zvoka user posted image ) al pauser posted image (tud brez zvoka user posted image ).

Matr, če se ne bomo kmalu selil, se mi bo utrgalo.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?