|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za 2.roj. dan
9.3.2006 21:56:57   
*missy*
Prosim mamice, pomagajte mi z idejami kaj najkupim za 2. roj. dan sinu svoje prijateljice - cunjice sem že  kupovala, pa bi sedaj rada kupila kako igračko - pa me zanima kaj kej pride v poštev za takole majhno štručko???!!!user posted image

Prosim za čimprejšnjo pomoč!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za 2.roj. dan
9.3.2006 22:03:42   
Teni_



Naši so pri dveh letih najbolj zanimive kocke, ampak je čisto odvisno. Sicer ni igrača, ampak kaj pa če kupiš nastavek za wc(če ga še nimajo). Teji je full zanimivo in bi cel dan sedela na wc-ju.



(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za 2.roj. dan
9.3.2006 22:42:42   
lelaval
Avto poganjalec, če ga še nima, ali pa kakšno knjigico, sestavljanko.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za 2.roj. dan
9.3.2006 22:54:00   
KODA
Kahlica,kakšne posebne oblike.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 8:30:08   
NinaŠ
plastelin, žebljički (čim večji), nalepnice, knjigice, prstne barve,....

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 8:41:37   
al1*
Moj ima sicer rojstni dan poleti, ampak največji hit med darili za 2. rojstni dan so bile: samokolnica, kosilnica, zelo vesel je bil kovčka z orodjem, legokock Mojster Miha.

Če je fantek, imajo tudi sestavljanke z motivom gradbišča ali kakšne tovornjake. Ali pa karkoli, povezanega z vlakcem Tomažem.


_____________________________

lp


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 8:46:32   
Anonimen
Ja, teli predlogi od al*1 se meni zdijo najprimernejši za darilo, če se spomnim mojega mulca, ko je bil star 2 leti. To je vse res super: samokolnica, kosilnica, orodje.
Pa zdaj, ko je Nodi aktualen, mogoče pliškota Nodija, če vse našteto mogoče že ima.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 8:52:13   
viv_
Naša je ful navdušena nad tistim iglujem, ki ga potem s tunelom povežeš še z indijanskim šotorom - a ti je kaj jasno? Cel dan bi lahko lezla not pa ven... Super stvar, pa še drago ni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 8:55:24   
al1*
Taka moška darila - a ne? Naš je še sedaj najbolj vesel, če dobi kakšno orodje ali pa gradbeni stroj pa jih imamo že polno bajto. Še knjige beremo bolj ali manj samo take, ki so o strojih in delavcih.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 9:49:01   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Naša je ful navdušena nad tistim iglujem, ki ga potem s tunelom povežeš še z indijanskim šotorom - a ti je kaj jasno? Cel dan bi lahko lezla not pa ven... Super stvar, pa še drago ni!


Viv, a imaš kakšno slikco od tega?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 10:15:30   
cicido
Gowi ma tud lepe igracke-traktorje, tovornjake...., ki so primerni za to starost. Pa se uporablja jih lahko notri ali pa zunaj v peskovniku, na morju... Nas je star skoraj 6 let pa se se sedaj igra z njim. Pa se zelo trpezni so.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo za 2.roj. dan
10.3.2006 16:15:07   
urbancek
Naš je dobil traktor, motorko, nodija, garažo s tremi avtomobilčki tremi žogicami in kladivcem. To je super igrača, saj spušča zvoke sirene rešilca, policaja in gasilca.

Lp

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?