|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 9:45:37   
Anonimen
Človek ne jezi se, sestavljanje puzzlov, sem pa tja branje knjig, kocke, spomin, oblikovanje testa, skrivanje, packanje po lijaku. kaj se še igrate noter v tem gnilem vremenu pri približni starosti 4 let?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 9:49:44   
Anonimen
Pejte se skrivat. Al pa slepe miši? Če imaš prostor, se pojdite tisto igrico: Ljubljana, Zagreb, Beograd STOP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 9:53:40   
KODA
Mogoče boš tukaj našla kaj,kar bi vas interesiralo
http://www.otroci.org/

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 10:24:29   
Anonimen
Tibor se trenutno z motorjem vozi po mini stanovanju, vsake toliko časa se ustavi, da si napiše kakšno "vstopnico" -  kaj pa vem za kaj. Ene listke v glavnem s seboj vozi sem in tja, ko se vozi z motorjem, pa zraven poje pisto Otaroci, jaz sem Simon .... v deželi čudežev.user posted image
Drugače pa pripravljamo zajtrk. Vse živo. Mmmm, diši po jajčkih in slanini.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 10:28:58   
Anonimen
Ja, dobra stran, hvala. Predvsem igrice rulajo user posted image

kristina, kako že gre LJ, ZG BG? Vem, da smo se včasih igrali, pa sem že pozabila.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 10:42:30   
Anonimen
Uf Splišni jaz sem včeraj parkirala Timijev motor v garažo,ker mi je skoraj vse vogale pobraluser posted image Midva se podiva po bajti,pol pa se babi utrudi,jo nadomesti kdo drug.Stric naprimer,ki je nor na Cech,za finto se "pretepata"mimogrede
jih ujame še moja najmlajša,pa se kotalijo(mi ni treba pobrisat tal)po dnevni,aja pa še psi se pridružijo,tako,da ne veš več kdo je kdouser posted image
Drugače so pa risanke,samo,da moram komentirat zraven.Pa branje...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 10:53:30   
cmokec
Mi smo v Sarini sobi naredili iz dveh velikih rjuh šotor in že dva dni čepi noter. user posted image  Not je pa potegnila mini kuhinjo, pa stolček in mizico.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 14:29:39   
puncica
Mogoče igrco ko skriješ določen predmet v sobi potem pa ko ga išče govoriš ledeno-hladno-toplo-vroče. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 17:53:06   
Anonimen
A mi lahko nekdo razloži, kako naj en povprečen uporabnik z dokončano srednjo šolo ve, kam spada kakšna tema? A recimo tale moja tema ne spada po "otroci" in zakaj ne? Naj mi to nekdo, lepo prosim, prijazno razloži. Saj v končni fazi je čisto vseeno, kje je, samo zakaj ne more biti tam, kjer je bila  na začetku? A ni vprašanje o "otroku in igro z njim"? Ali sem morda spraševala o tem, da se mu je zobna krtačka zlomila v ustih in kaj naj naredim? Ali po čem je svinjina v mesariji? Dajte no, nehajte ga srat user posted image  Ne, ne tega, to je vse skupaj smešno, preveč smešno, moderatorčki user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
30.4.2006 17:56:56   
Anonimen
A so te prestavil na zgode in nezgode?user posted image  Mene so tudi že vsaj enkrat. Izgleda, da je tale forum ful nepopularen, pa ga morajo malo propagirat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj se še igrati v tem gnilem vremenu?
16.5.2006 22:02:07   
babylove
Lj, Zg, Bg?

A smo še kar v Jugoslaviji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?