|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pranje telovadnice....
12.5.2006 8:46:06   
AKŠ
ali je mogoče katera že prala spodnji del dojenčkove telovadnice? Imam Giordani-jevo v obliki rožice- danes pa mi jo je moja čebelica pobruhala....ali jo lahko dam v pralni stroj?

help in hvala

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 9:29:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.5.2006 10:40:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pranje telovadnice....
12.5.2006 11:31:55   
AKŠ
user posted image evo punce...šla sem na vse ali nič in dala telovadnico v pralni stroj na 30°C...in oprala se je super, ter ostala ista kot je bila....se že suši...user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pranje telovadnice....
12.5.2006 13:03:55   
Anonimen
Zdaj se pa sprašujem kako to, da je nisi oprala že pred prvo uporabo oz. ko si jo kupila. user posted image Jaz vedno vse prej operem.

A sploh veste, kje se v tovarni to vse valja in skozi kakšne roke to vse gre, pa prah in ostale nitke od šivanja so še gor. POtem pa se dojenček plazi gor, liže,...

Moja mami je delala kot šivilja v eni tovarni in vam povem, da je najboljše, da stvari (sploh pa od dojenčka v prvih mesecih) naprej operete. Jaz perem vse na 40 stopinj - tudi igrače pa je vse OK.

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pranje telovadnice....
12.5.2006 20:27:06   
ninocka
Jst jo mam od mothercare-a in sem jo zdaj po zakljuceni uporabi oprala na 40 stopinj. Pa se ogledalo ma gor, pa je prisla ven sveza in diseca in pripravljena za naslednjega...user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pranje telovadnice....
12.5.2006 22:52:57   
NRMM
Jaz jo perem kar na 60 in še vedno je kot nova user posted image . Čigava pa je, pa se mi ne lubi vstat in it gledat ima pa dva loka in neke morske žvalice gor obešene...mislim, da je Giordani-jeva

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pranje telovadnice....
13.5.2006 8:24:25   
AKŠ
ja sem jo oprala prvič na roke (pa ožemala k butelj)....sedaj se mi pa ni dalo, tako da sem pomislila na pralni stroj

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pranje telovadnice....
13.5.2006 10:25:28   
tincci
Jst jo dam enkrat na mesec v pralni stroj že zarad prahu... 

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?