|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
15.6.2006 9:55:31   
mammy26
Oj!

Sin bo končal prvi razred, meni se je ravno iztekla porodniška, torej v službo. Kako pa sedaj?

Hčeri bosta v vrtcu - to ni panike, on pa seveda še ni dovolj star da bi bil sam doma. Pa ne da mu ne zaupam, sploh ne, je izredno samostojen,  a enostavno ima strah biti sam doma, pa tudi meni se zdi, da še ga ne morem pustiti samega doma.

Verjetno bom morala poiskati kakšno varstvo, vsaj za par ur zjutraj, dokler ne pride iz službe moja mami.


Kako pa boste ve rešile varstvo vaših otrok, ki bodo naslednji teden zaključili prvi razred?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
15.6.2006 10:14:32   
*pepelka*
Jaz grem na srečo v službo šele  avgusta, tako da to ne bo tako velik problem. Zadnjih 14 dni pa ga bom dala na počitnice k moji babici. Malo se pozanimaj, morda pa imajo kakšno možnost dnevnega varstva tudi v okviru vrtca ali pole. Naš je prinesel domov vpisnico za počitniško varstvo, ki ga bodo organizirali v vrtcu, vendar pa bodo sprejeli le 5 otrok, ker jih imajo že dosti iz vrtca. Plača pa se prehrana in morda kakšen del stroškov varstva, oziroma drugih stroškov.

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
15.6.2006 10:51:25   
pravljica
za 1.šolce MORA biti organizirano pošitniško varstvo v okviru šole...nekateri imajo dogovorjeno z vrtcem, tu v MB pa je vsako leto dežurna šola, v kateri poteka varstvo za vse otroke...v času celotnih počitnic, z zajtrkom, malico, kosilom

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
15.6.2006 14:47:08   
lenika
Pri nas na šoli je možnost varstava med počitnivcami med šolskim letom, med poletnimi počitnicami pa ne.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
15.6.2006 16:04:30   
ona
Pri nas v Sežani imamo organizirano varstvo za prvošolčke in sem ravno včeraj dobila prijavnico.malo se pozanimaj v šoli,ker prav vsi si ne morejo privoščit imet otroka doma,pa da bi sam bil doma ni govora,saj nikoli ne veš kaj se lahko zgodi!

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
16.6.2006 13:26:45   
marcela
V Celju organizirajo varstvo za šolarje na Zvezi prijateljev mladine.Cena je 2000 sit na dan. V ceno je vključeno varstvo, hrana in razne delavnice in izleti v bližnjo okolico. Ob ponedeljkih bodo delavnice tudi za otroke, ki ne bodo v varstvu. Trajale bodo od  9-13h.Bodo pa kiparske in likovne delavnice. Namenjene so otrokom med 6in 15 letom.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
18.6.2006 15:33:45   
Gina
Povsod MORAjo na nek način organizirati varstvo za otroke 1. razreda med poletnimi počitnicami, vendar imajo več možnosti, kako ti izpeljati. POnekod je varstvo na šoli, ponekod se dogovorijo z bližnjim vrtcem, ponekod pa izkoristijo varstvo prek društva prijateljev otrok in mladine ali kaj podobnega. Vsa ta varstva so večinoma plačljiva in niso nujno čisto blizu šole. Vendar varstvo za nujne primere je, mora biti.


(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varstvo 7 letnikov - čas počitnic
19.6.2006 6:53:28   
mammy26
Mi smo doma v Žalcu, a tega naša šola ne omogoča.... Je pri nas sicer nekakšen center, pa ni na tako dobrem glasu.

Sedaj sem se že dogovorila z bratoma, ki ravno končata študijske obveznosti konec junija, tako da mi ga bosta ona dva malo pazila. Sicer pa Blaž je izredno samostojen, da ga ni potrebno strežiti, saj si veliko že sam pripravi, le za sam biti doma je še malo premajhen.

Hvala vsem na odgovorih.

Lp, user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?