|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pula Banjole, hotel Centinera
13.7.2006 22:04:17   
pety78
Je že bila katera? Gremo z 10 mesečnim otrokom in želimo veliiiiiiko sence na plaži.

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pula Banjole, hotel Centinera
13.7.2006 22:32:32   
Piškotka~
Mi smo hodili tja cca 20 let nazaj in je bilo super. Sence je dovolj pod borovci, plaza pa je itak čist blizu. Oooo kje so cajti , ko smo hodili v Banjole?!user posted image  Če te še kaj zanima kar vprašaj

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pula Banjole, hotel Centinera
13.7.2006 22:39:04   
pety78
Potem se splača? Ker se mi zdi ugodna cena, pa ne vem, kje je hakelj. user posted image  Plaža potem ni skalnata, ker te pa ne maram? user posted image
Sicer še pa tak ne vem, če bo fraj. 

_____________________________



(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pula Banjole, hotel Centinera
13.7.2006 22:43:02   
Piškotka~
Preko katere agencije pa greste? Ja nekaj je skal ampak so take večje in ne ostre drugač pa so okrogli kamenčki. Men je blo všečuser posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pula Banjole, hotel Centinera
13.7.2006 23:00:27   
pety78
Agencija še ni zbrana. Tista, ki bi imela še kaj fraj. user posted image user posted image user posted image  Mi bi šli že drug teden, pa še ne vemo, kam. user posted image  Kriza!
Sem pa našla na Kompasu, da je še ta varianta na povpraševanje, samo je potrebno vplačati kavcijo. Zato sem se seveda prej še pozanimala o izkušnjah. Drugače pa nismo zbirčni...user posted image  Iščemo dober hotel s klimo, blizu peščene plaže, pa senco. Da smo lahko na plaži tudi okoli dvanajste ure, ko tamal zadrema.

_____________________________



(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?