|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najbolj nesmiseln nakup?
14.8.2006 4:48:52   
Anonimen
Ste kdaj za gospodinjstvo kupile kaj, za kar ste na koncu ugotovile, da je pa res popolna traparija?

Jaz sem.

Glede na to, da sploh ne kuham, sem naredila najpametnejšo potezo takrat, ko sem šla kupit steklokeramični štedilnik, skupaj z vgradno pečico. Kar niti slučajno ni bilo poceni.

In sem si zapomnila za vse večne čase. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
14.8.2006 6:37:37   
CUKRČEK
user posted image "hitra" pokrovka od zeppter-ja....draga ko pes, pa nikakor mi ne dela(saj stvar je najbrž dobra, samo medve pač ne greve skupi pa basta)

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
14.8.2006 16:25:43   
darjatimci
Pa ne samo ene.Kar parkrat sem se nasrala,no zdaj pa že nekaj časa ne,ker ne trzam več na razne reklamne fore.Razni voki in posode za pečenje in kuhanje v sopari,ki mi ležijo v shrambi,pa še bi se kaj našlo.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
14.8.2006 17:06:13   
puncica
hmmmm rosfraj štedilnik, ker se hudič tako težko pucauser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
14.8.2006 22:40:05   
Nasy
Niti ni toliko takega, morda le tisto za ožemat citruse, je bilo nekje enkrat v akciji, dela pa ko traktor, ko vklopišuser posted image dala sem ga kolegici, ma obe, jaz in ona, ožemava raje na roke ko s to ropotuljouser posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
17.8.2006 12:11:11   
tanikaa
Mi nič ne pade na pamet. Rada kuham, skoraj vso posodo pa sem dobila. In od tega najmanj uporabljam multipraktik. Rabim ga edino za mletje suhih žemelj. Najbolj nesmiselna stvar v moji kuhinji, ki pa je nisem kupila, ampak je kar sama prikorakala vanjo, pa je ziher moj dragi user posted image .  Vsaj kar se pranja posode tiče, skuha pa kar velikokrat.




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
17.8.2006 12:34:39   
sanasan
moj se je pa zadnjič nasral, ko je v intersparu kupil tiste vreče kao, da prihraniš prostor za shranjevanje stvari...joj, saj ne znam povedati, tisto, ko potem s sesalcem posesaš zrak...
samo sranje, ap še z napakami...sem bila kar besnauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 14:47:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci

Pa ne samo ene.Kar parkrat sem se nasrala,no zdaj pa že nekaj časa ne,ker ne trzam več na razne reklamne fore.Razni voki in posode za pečenje in kuhanje v sopari,ki mi ležijo v shrambi,pa še bi se kaj našlo.


Se pridružujem zgoraj napisanemuuser posted image

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 15:06:19   
Anonimen
Mislim, da ne. Pri teh stvareh sem ohrna kot hudič.
Mi je škoda denarja in prostora, ki bi ga zavzele te nepotrebne stvari.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 15:20:47   
Anonimen
Kar se teh kuhinjskih nakupov tiče, jst kar dobro preštudiram in ne kupujem nekaj brez veze.

Huje je, ko dobiš za DARILO kaj totalno neuporabnega. tako imam jaz multipraktik nerabljen že 5 let (poročno darilo) user posted image , razne steklene posode in "tase" za piškote, pecivo (poročno darilo)user posted image , pekač za pečenje pice (un na elektriko in gromozansko velik, da ga nimam kam dat)user posted image  in toaster (ne jemo teh zadev).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 18:59:40   
Anonimen
ja enkrat sm kupla kuhalnik za jajca potem 1x rabljen zdj pa stojiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 19:47:46   
vesna.com
IZVIRNO SPOROČILO: tinyP

ja enkrat sm kupla kuhalnik za jajca potem 1x rabljen zdj pa stojiuser posted image


Jaz pa za hrenovke...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 21:12:03   
Anonimen
Vse kar ima pridevnik ČUDEŽNO - od krpic, čistil, piskrov, štunfov, gat itd... Bolj kot je zadeva čudežna, prej pristane v kantiuser posted image ... In, kot po čudežu, za take bedarije vedno nategnejo folk- z mano vreduser posted image

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 21:31:20   
kapica
Na sreco da ne. Morem rect da se fejst nazaj drzim. Ker vem da al ne bom znala uporabljat, al bom za to prelena in potem mi stoji. Imam pa od porocnih daril se neke strojcke, ki jih mogoce rabim 2 krat na leto, pa brez tega bi tudi fajn zivela. Vstran pa seveda ne morem vrect, dokler se slucajno ne pokvari user posted image .

Se izogibam navlake kolikor se da.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 22:28:37   
krfjolca
Po poroki imam cel kup nepotrebne navlake (čeprav sva imela odprto knjigo želja, so se še vedno našli taki, ki so raje nekaj po svoje ...). Ne uporabljam strojčka za sladoled, strojčka za vaflje, namiznega žara in seta za fondue. Bi najraje prodala vse skupaj.

Mimogrede, a kdo kupi Moulinexov namizni žar user posted image  Nov, še zapakiran.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 22:50:06   
sazi
 niti ne, se pa najdejo darila
najbolj trapasto doslej (za v kuhinjo) - centrifuga za solato - kot da jo sploh kdo potrebuje in da je zanjo prostor v 4m2 veliki (majhni) kuhinji - folk res ne razmišlja - in to darilo mi je prinesla prijateljica, ki je sama jamrala, kako v svoji garsonjeri nima nič prostora...

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najbolj nesmiseln nakup?
18.8.2006 22:52:24   
Gina
Tist stroj za salamo rezat sem dobila za poročno darilo, pa sem ga z veseljem pustila mojemu ex možu.user posted image Pri nas to nismo uporabljali. Rabiš nekaj časa, da ga sestaviš, pa nekaj časa, da ga celega pomiješ, razstaviš, spraviš....a ni boljši navaden nož in dilca?
Pa stroj za varit plastične vrečke nisem niti 1x uporabila v zadnjih 10. letihuser posted image user posted image user posted image
Posodo za fondi šparam ne vem za kdaj, sem jo že hotela podarit, pa se mi vedno zdi, da morda ga pa kdaj zakurim.
Imeli smo pred časom en sesalec - vodni, ki je bil težek ko strela, pa smo ga uporabljali samo kot navadnega. Hvala bogu je crknil.
Vok sem podarila naprej eni frendici, ki ga vsak teden nuca.user posted image
Za poročno darilo sem dobila tudi en nož za sir. Totalno neuporabna reč. Stran sem ga vrgla, ker ga nismo uporabljali.
Med nosečnostjo sem kupila stol za likanje. Brez veze, ker sem se začela popolnoma zanašat na sušilec in nehala likat. Sameva za omaro.

Po moje bi se še kaj našlo. Vidim da rabimo čistko.user posted image user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kako ste rodile?
endrina



po naravni poti, brez šivov (32%)

po naravni poti, s šivi (49%)

s carskim rezom (15%)

po naravni poti,vakumsko (5%)


Število vseh glasov: 462

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!