|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj magični lonček
13.8.2006 22:24:49   
eya
Kdaj so vaši user posted image  znali pit iz magičnih lončkov? A ste jim kdaj dale mleko iz teh lončkov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj magični lonček
13.8.2006 22:34:43   
N _ B
Magični lonček z mehkim nastavkom je dobila pri 6 mesecih. Klasične stekleničke z dudo nismo nikoli imeli, ker ni znala pit po njej. user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj magični lonček
13.8.2006 22:41:13   
KIRA
večji nisem dajala do nedavnega, ker ni blo potrebe. pri 4 mesecih je že znala pit iz kozarčka. a ne me vprašt zakaj. enkrat sva probali, pa je znala in sva pol skoz pili kaj iz kozarčkov. tako da nismo rabli lončka do nedavnega. kupila sem ga pa pred vsem za na pot, da ne vlačim flašk s sabo - saj sta punci že dovolj veliki, pa znata sami pit, tako da je blo čas za nekaj takega...
pri mlajši sem ga uvedla pri 9 mesecih, ker se pri pitju iz kozarčka še kar poliva. iz lončka pa lahko pije samostojno kadar želi. po 2 dneh ji je šlo super, sama ga je znala držat in nagnit, tako da imam sedaj eno skrb manj. user posted image user posted image user posted image imata pa aventovega z trdim nastavkom.

< Sporočilo je popravil KIRA -- 13.8.2006 22:48:41 >

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj magični lonček
13.8.2006 22:46:15   
Darči76
Tistega z mehkim nastavkomje dobil pri 4,5 mesecih. Pri 6M pa smo šli na trdi nastavek, ker se je mehki obarval oranžno od korenčkovega soka :)
Nikoli pa ni hotel piti po flaški, zato smo tako zgodaj uvedli magični lonček. Zdaj bomo pa počasi poskušali piti iz kozarca.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj magični lonček
13.8.2006 22:55:39   
petra81
Hmmmm, naša user posted image  je stara 6m in ne zna oz noče pit ne po flaški, ne po magičnem lončku. Se ji kar naprej nekaj zaletava. Ima pa takega z mehkim nastavkom, pa ne gre in ne gre.
Zdej ko je že malo več goste hrane, sem si mislila, da bo kaj žejna, pa ji je očitno dovolj, da se podoji.
Mah ne vem, ali je bolje tako ali bi bilo boljše drugače!
Mleka ji pa po tem lončku nisem ponujala, ker jo dojim. Mogoče je to, to!

Očitno nisem pomagala nikomur.

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj magični lonček
13.8.2006 22:56:41   
eya
U, hvala za tako hitro odgovore...no, sploh nisem vedela, da obstajajo tud različni nastavki...
No, moram priznat, da še nisem niti pogledala, kaj ponujajo v trgovinah...

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj magični lonček
13.8.2006 22:57:46   
N _ B
Tudi naša je s težavo pri 6 mesecih sprejela lonček. Ni in ni hotela pit. Prej sem ji dajala po žlički.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj magični lonček
14.8.2006 8:30:13   
SašaR
Pri nas sem ji dala z mehkim nastavkov že pri teh mesecih in je znala piti, sam preveč priteče iz njega in se ji vedno zaleti. Še sedaj ko je stara skoraj 6M imamo probleme, ker ne zna požirati take količine tekočine.user posted image

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj magični lonček
17.8.2006 13:27:38   
Anonimen
nikoli.
že pri 6 mesecih je pil iz pravega kozarca brez nastavkov.z nastavkom ni hotel.Pri 8 mesecih smo ga naučili piti iz flaše 0,5 l  .Sicer ko smo na poti ne pije,ampak vseeno nam dobro pride,ker ne nosim nobenega kozarca s sabo

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj magični lonček
17.8.2006 14:40:23   
arielca
Ja, obstajata 2 nastavka: bel je mehkejši in zelen je trši, potem pa imaš še športni nastavek.
user posted image
Naša user posted image  se z njim rada malo važi, pije pa ne user posted image . Drži ga za ročaje in gricka nastavek, malo popije in vrže stran. Sicer pa gospodična pije iz kozarca in je čisto zadovljna user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




izbor imen
Jacika

Katero ime vam je najbolj vsec?

Haris (15%)

Mila (85%)


Število vseh glasov: 158

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!