|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kekse
6.10.2006 21:28:04   
dani
Kakše kekse ponudite vašim sončkom? Naša bi pojedla vse kar vidi in to brez mere.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kekse
6.10.2006 22:05:59   
Tejči
Kar imamo pri roki, nismo izbirčni. Jih pa ne dobi pogosto, raje ji damo kakšno sadje-recimo sedaj je popularno grozdjeuser posted image

(odgovor članu dani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kekse
7.10.2006 9:55:57   
Anonimen
Mi tud nismo zbirčni drugače pa rada kupim hipp kekske ali alete, ker so meni ful dobriuser posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kekse
9.10.2006 16:53:39   
mily
Tudi Nika poje vse kar vidni, razen kakšnih medenjakov ne mara. Čokoladni so pa itak zakon, je bol po mamici user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?