|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gre katera v juliju rodit v porodnišnico Raki...
1.7.2006 17:41:03   
Enchantress
Smo že kar blizu in me zanima, če je katera, ki bo šla rodit zdaj v kratkem v porodnišnico Rakičan  - da bi se malce spoznaleuser posted image
Dobrodošle tudi tiste, ki ste že rodile tam in imate kakše koristne nasveteuser posted image

Lep pozdrav user posted image


_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gre katera v juliju rodit v porodnišnico ...
1.7.2006 21:47:14   
Anonimen
jaz sem rodila tam! Vsi prijazni, bilo mi je full lepo. Porod je bil do cr ok, smo se vsi smejali - zdravnica, babica in mož. Ko se je stvar zakomlicirala pa so bili hitri ko user posted image . Najboljša od vseh pa je bila ena čistilka, ki mi je drugi dan rekla: Jao, gospođo moja, šta su sa vama radili! to ja več dugo nisam vidjela.

Imela sem umetne podpadke 12 ur in ko sem že 2 uri bila odprta 10 cm in je dr. Oučekova (zlata zdravnica) ob moji postelji sedela s papirji za CR, sem jaz še vedno hotela roditi po naravni poti - vse dokler ni od malega pulz padel na 80. Potem pa je bila sila!

Z mano je bila babica Maja (izjemno profesionalna babica, topla, nežna, prijazna, rzumevajoča) in pa dr. Oučekova (daleč najboljša zdravnica, ki sem jo spoznala). Na oddelku so prijazni vsi - vse sestre, babice, strežnice, zdravnice....
Meni je razen moje zdravnice bila najbolj simpatična dr. Koltajeva, ki svoje delo opravlja z veliko ljubezni in odgovornosti.
Poleg teh pa mi je v spominu ostala tudi nočna babica, starejša gospa, ki me je hodila čekirat ponoči. Bila je ful prijazna.

V glavnem, če bom še kdaj rodila - upam, da bom - se definitivno vračam v porodnišnico na koncu mesta.

ŠE ENKRAT HVALA VSEM ZAPOSLENIM!!!!

(odgovor članu Enchantress)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gre katera v juliju rodit v porodnišnico ...
1.7.2006 22:09:36   
sato
Jaz sem obakrat rodila tam in za nič na svetu ne bi šla drugam.
Sestre so ful prijazne, babica Helena je zlata ( pomagala obema mojima user posted image  na svet ), dr.Čopi-jeva mi je bila tudi zelo všeč...
V glavnem-o Rakičanski porodnišnici vse najlepše ( čeprav je nova še vedno samo za okras ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gre katera v juliju rodit v porodnišnico ...
1.7.2006 22:12:39   
rija
Jaz pa nisem, pa nimam niti nobene želje.....pa saj itak ne bom več.....user posted image

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gre katera v juliju rodit v porodnišnico ...
14.9.2006 21:37:44   
sonchica
jaz sem tudi rodila tam in to meseca maja ! vsi prijazni od čistilk do zdravnic! o babicah pa lahko samo eno povem SUPER OSEBE ! pri men sicer ni bilo zdravnice ker ni bilo potrebno... me pa je na koncu prišla pogledat doktor čopijeva in je tud vredu oseba! babica maja mi je v sorodu vendar je na žalost ni blo zraven ker ni bila na šihtu je pa bla ena mlada in je res super super super babica user posted image pa tud po porodu ko sem že bla v sobi me je prišla večkrat obiskat.... tak da čez rakičansko porodnišnico nimam kaj za rečt.... sem zadovolja!!!! 

_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gre katera v juliju rodit v porodnišnico ...
22.9.2006 23:06:03   
Nattka
Mogoče sem za cajtom, ampak zares še nisem slišala za tole porodnišnico Rakičan. Kje pa je to?

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gre katera v juliju rodit v porodnišnico ...
22.9.2006 23:07:38   
rija
Murska Sobota. Itak, da nisi ničesar zamudila.....razen če že dolgo nisi obiskala muzeja user posted image

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?