|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
27.8.2007 23:19:44   
kofetek2010
Zanima me kje v LJ imajo organizirano vadbo za malčke stare okrog 2.let?

Izkušnje, predlogi,...




Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
27.8.2007 23:40:18   
Anonimen
Društvo GIB. Linka ti ne dam.user posted image Vtipkaj v google GIB, pa ti bo vrglo ven. Mi bomo našo tamalo zdaj septembra vpisali tja na telovadbo, v skupino 1-2 let. Imaš možnost hodit 1x ali 2x tedensko, poteka pa od ponedeljka do četrtka od 17h do 18h.
Aja, je pa v telovadnici na Drenikovi v Šiški.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
27.8.2007 23:46:09   
kofetek2010
Boječka!  user posted image


Sem našla, hvala. Tega mi prej ni dalo, ko sem iskala po najdi.si user posted image

BTW - tamala je pravi cukr user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
27.8.2007 23:57:41   
Anonimen
Vas lahko pridem vsakic cekirat, ce ste opravili obveznosti, ali ne user posted image  Z Luninim tempom imam do tja kake 4 minute, ce ni lih rdec semafor user posted image  

Sem ti hotla isto predlagat user posted image  Ne vem pa, kaj ima narodni dom za take tamale, ce sploh kej ..

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
27.8.2007 23:59:45   
jooly
Poglej tud na spletno stran G-rega. Oni so tud super - mal dražji, ampka takoj vidiš zakaj.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 0:10:13   
kofetek2010
G-rega sem gledala, a mi je odročen user posted image  


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 0:14:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Boječka!  user posted image

user posted image user posted image user posted image Nimam dost dnarja za linke popat...user posted image

Ti kar na Drenikovo prid, pa se bomo spoznal in gledal naše cukre telovadit.user posted image Ribica nas bo pa z Luno hodila čekirat.user posted image

Pa hvala za kompliment user posted image in hvala enako. No, sej enkrat sem ti že napisala to, pa ne vem, če si videla, ker redno nas najbrž ne bereš.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 0:21:39   
kofetek2010
Lahko pa ribicaRR z njima telovadi, mi2 pa si na kakšni terasi privoščiva v miru kavico. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 9:07:24   
Nika v službi
ABC šport je tudi o.k.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 13:02:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Lahko pa ribicaRR z njima telovadi, mi2 pa si na kakšni terasi privoščiva v miru kavico. user posted image  


Najboljš, pa mimgrede, ko ima glih izkušnje kot varuška, še našega najmlajšega popazi.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 16:10:40   
katjandraž
Mi smo ravno včeraj oba vpisali v GIB. Malo na telovadbo s starši (skupina 2-3 leta), velikega istočasno na cici gym (5-6 let). Tam bomo ob sredah od 18-19h, če bo katera tudi tamuser posted image . Drugače smo poskusili vadbo v GIBu (2 leti je hodil) in tudi ABC (lansko leto), pa se mi zdi v Gibu boljše, čeprav je za nas bolj odročno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 20:19:06   
Minka Pobalinka
Jaz bi tudi Marka nekam vpisala. .Najbolj všeč mi je G-rega, samo je večina terminov zasedenih user posted image .
Kje pa poteka vadba v GIBu?

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 22:14:15   
kofetek2010
Minka Pobalinka:

http://www.gib-sport.com/kontakti/ 


http://www.gib-sport.com/otroska_vadba/ 




pa sem reskirala user posted image user posted image user posted image
 
 
 

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 22:57:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Lahko pa ribicaRR z njima telovadi, mi2 pa si na kakšni terasi privoščiva v miru kavico. user posted image  


Najboljš, pa mimgrede, ko ima glih izkušnje kot varuška, še našega najmlajšega popazi.user posted image



Kaj pa, ce bi samo na najmlajsega popazila? user posted image  Moram priznat, da so mi do enega leta najbolj vsec. Sej pol starejsi so ok, ker sami povejo, kaj hocejo, samo ze ugovarjajo nazaj, to pa ni tolk fajn. Sam jst sm tecka, pa se jim ne pustim, pa tudi na prosim in hvala jih vztrajno spominjam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
28.8.2007 23:05:02   
kofetek2010
A zdaj si boš pa še zmišljevala? user posted image  

Vse tri in pika.

Konc debate!



user posted image user posted image user posted image




PS: najini sta ful pridni, častna Titova!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 15:31:37   
Anonimen
Ti, ceme spomin ne vara, sem nekje prebrala, da je tvoja precej (hiper)aktivna user posted image  Spelo sem vidla februarja, takrat je bla cist pridna.

Sicer pa men vsi otroc hitr zaspijo - nekateri tut eno uro prej, kot starsem user posted image  No, samo pri uspavanju po hitrem postopku pri malemu od dragega nisem bila ponavad tolk uspesna user posted image

Hm, tri naenkrat je pa mal kriza .. user posted image  Rajs recmo tko .. Tamaledve sta na telovadbi, vidve na kavi, jst pa si Jureta mal sposodm user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 15:35:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Spelo sem vidla februarja, takrat je bla cist pridna.

Špela je še zdej čist pridna.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 15:37:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Sicer pa men vsi otroc hitr zaspijo - nekateri tut eno uro prej, kot starsem user posted image  

A bi ti pršla kkšn večer kej k nam na obisk?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 22:29:30   
Anonimen
Aja, v ponedeljek je že prva ura. Uvodna, brezplačna. Da vidimo, če nam je sploh všeč in bomo hodili. Ob 17h je.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 22:32:04   
kofetek2010
Mogoče prideva pogledat. Bi mi bolj ustrezalo ob torkih, četrtkih ali petkih, ko ima mulc fuzbal. user posted image  


A je potrebna kakšna posebna oprema?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 22:35:51   
Anonimen
Jana, obevzna oprema: rozaste legice, rozaste pajkice 3/4, tenisko krilce, sportna majcka, superge z blescicami, tist za brisat svic za na glavo in roke, fensi roza torba in roza brisacka .. aja, pa se roza bidon al kako ze temu pravjo user posted image  

Hja, Tasonka, kaj pa vem .. mogoce bi se mi lih takrat ponesrecl. user posted image  No, za primer - zadnjic bi mi 13-mesecnik zaspal, ce bi vedla, da moram ven iz sobe (ups, a ne), 10-mesecnika sem najdlje uspavala 20 min (ker ni hotel it spat ker je dopoldne kasneje sel spat), 4 in pol letnica pa mi je dvakrat zaspala ob 21:30 (enkrat v 5-ih minutah), mamici pa ne zaspi pred 22:30, zdaj nazadnje mi je pa zaspala pred TVjem 20:15 user posted image  Ampak na obisk bom pa enkrat prsla, oblubm user posted image  Takrat, ko bos mela Siddharto zame (sej res user posted image )

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 22:40:56   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Jana, obevzna oprema: rozaste legice, rozaste pajkice 3/4, tenisko krilce, sportna majcka, superge z blescicami, tist za brisat svic za na glavo in roke, fensi roza torba in roza brisacka .. aja, pa se roza bidon al kako ze temu pravjo user posted image   


pol pa itak ni problema - ima(va) že vso "bojno" opremo user posted image


pozabila si še na roza gumico v čopkih in roza špangice user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
29.8.2007 23:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mogoče prideva pogledat. Bi mi bolj ustrezalo ob torkih, četrtkih ali petkih, ko ima mulc fuzbal. user posted image  


A je potrebna kakšna posebna oprema?

Pomoje da ni potrebna, razen če ribica za tole iz kakšnih vez ve.user posted image Bojo v pondelk povedal. Sej pol si sama izbereš, kdaj ti ustreza hodit, v pon. je samo spoznavna ura al neki tazga.

Ribica, sej res ja.user posted image Sej svojmu skoz težim, pa pol pozabim, pa on teži naprej, pa se uni ne zmigajo, pol pa pozabi... Ga zdele spomnim, da jutr spet zateži.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
4.9.2007 13:17:45   
kofetek2010
telovadba uspela - naši tamali se je ful dopadlo user posted image user posted image user posted image  


samo ribice ni bilo od nikoder?!user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Telovadba za 2.letnike - Ljubljana
4.9.2007 13:59:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

samo ribice ni bilo od nikoder?!user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Pa še res... sem najprej mislila, da je, ker je bila tam ena beaglica privezana zunaj ob ograji, samo mi je hitro kapnilo, da je ribica ne bi tako pustila.user posted image

Telovadba je pa fajn. Bomo hodili.user posted image Upam, da se naša ne bo non stop takole drla, ko kej ni po njeno.user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?