|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet kontracepcija?
27.9.2006 10:40:10   
tulip
Zanima me, za kakšno kontracepcijo ste se odločile po porodu, če ste se za kakšno.
Jaz ne dojim več, tako hitro pa ne bi rada še enega otroka, čez kakšno leto pa ja. Zdaj se nekako  ne morem odločit, da bi jemala spet tabletke oz. ne vem kaj naj storim....
Kako ste se ve odločile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet kontracepcija?
27.9.2006 11:03:47   
total
Jaz imam enake tabletke,kot pred zanositvijo,mi najbolj odgovarjajo....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet kontracepcija?
27.9.2006 11:09:07   
piščanc
jaz sem naredila križ čez tabletke zaradi zmešnjave hormonov. trenutno mi zelo odgovarja maternični vložek (navaden), res pa je, da je vsaj za pet let zaščite

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet kontracepcija?
27.9.2006 11:39:18   
srki
Sem se odločila kar za tabletke.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet kontracepcija?
27.9.2006 11:41:52   
Tiamo
tulip imam iste probleme k ti, se bom najverjetneje odločila za navadni mat. vložek. Saj si ga lahko predno preteče 5 let ven daš??

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet kontracepcija?
27.9.2006 12:57:32   
BLAŽIKA
Za tabletke

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet kontracepcija?
27.9.2006 20:09:20   
LEJLA
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

jaz sem naredila križ čez tabletke zaradi zmešnjave hormonov. trenutno mi zelo odgovarja maternični vložek (navaden), res pa je, da je vsaj za pet let zaščite


ja samo IUD lahko das stran kakor hitro hoces....meni je g reku, da ce bi se odlocil, cez eno leto ga dat ven ni blema....drugace je pa reku, da bi mi dal, kar tistega za 10let...lahko pa, da je v slo drugace....ali pa da ti zavarovalnica ne bo krila za novega dokler ne pretece 5 let...ne vem ...vprasaj svojo g....zato pa so tam, da ti znajo svetovat

mi bomo pa uporabili metodo pazi (ker mi zavorovalnica ne krije nobene kontracepcije).... in gledali na koledarcek....itak razmisljamo, da bi imeli nekoc 3...upam samo, da bo metoda delovala vsaj kaksno leto dniuser posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet kontracepcija?
27.9.2006 21:21:43   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: total

Jaz imam enake tabletke,kot pred zanositvijo,mi najbolj odgovarjajo....


Jaz tudi.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?