|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ene par krepkih sem slišala :-)
28.9.2006 23:09:25   
HuAnita
Groza, kakšne paciente vse srečaš na sprehodu. Z neko zelo zgovorno babnico ugotovimo, da so otročki rojeni precej skupaj. Pa me vpraša po teži: joj, naš je pa že toliko in toliko. Ja, rečem jaz, sampak ga že 13 dni nisem tehtala, tudi naš je sigrno toliko težak.
A še dojite? Jap, rečem, samo dojim. Gledala me je nejeverno... Eh, mi pa našemu kar flaško, kupujemo najcenejše mleko, v DM se dobi, pa malo griseka dam notri!!!!! Ja, tkao smo mi na kmetih gor zrasli, pa spali vse noči kot topi. Malemu, še ne 2m starmu, je tiščala tisto flaško v usteca, mu je že iz ušes teklo ven, pa 3x je bruhal v 10 minutah, ona pa še kar filala... Preden mi je natrosila še več takšnih v smislu, kako najboljši in priden je njen vnuček, mi je še rekla, naj čimprej neham dojiti, ker je to tako zamudno in brezzveze, da zato mi pa mlai en spi več kot 4 ure v kosu ponoči.
Skratka, za bruhat....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
28.9.2006 23:32:03   
lelaval
So neumni tudi starši tega vnučka, da se pustijo tako manipulirat glede otroka. Jaz se že ne bi. Pa naj je to moja mama ali tašča (najboljša ali najslabša saj nima veze), za lastnega otroka bom sama odločala (oz. skupaj z otrokovim očetom), kaj je bolje zanj. Navadno pa takim le komentiram, da sama menim, da je tako najbolje in bom še naprej delala po istem principu.
Najmlajšo sem tudi sama 6 mesecev le dojila (pri starejših so po 3 mesecu svetovali dodajanje) in mislim, da sem delala dobro  za svoje otroke. Sedaj je stara 15,5 mesecev, pa se še vedno doji (zvečer, čez dan, pa tudi včasih zaspi na zizi). Pa kaj, če hranjenje traja dlje in se tudi ponoči zbujaš. Ta babica sploh ne ve, da nam  ni težko ponoči otroka le k sebi vzet in dalje spita oba. Pa tako lahko še ponoči cartaš svojo malo dišečo štručko. Ni ga lepšega občutka. user posted image

HuAnita - kaj se ti je 2. porod tako zameril (pa Ro-li isto). Pazita: zarečenega kruha se največ poje. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
28.9.2006 23:32:39   
BLAŽIKA
Eni pa so res zauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bošček mali user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 7:49:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

So neumni tudi starši tega vnučka, da se pustijo tako manipulirat glede otroka.


user posted image

Vsepreveč je ljudi, ki se vtikajo v življenje drugih in jim pametujejo o tistem, za kar mislijo, da oni najbolje vejo.

Tole mi je totalno mimo, bogi otroček.

No ja, jaz sem jih pa poslušala, ker otroka nisem dojila (samo v porodnišnici, pa že tam je moral dobivati dodatke). Jaz že vem, kako je bilo, pa sem se nekaj časa razburajal na tiste, ki so mi pametovali, pa sem si mislila, ne vtikajte se v moje odločitve, ki so bile itak same po sebi umevne.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 8:52:21   
diva 4
user posted image user posted image HuAnita se ti ne zdi , da ga že predolgo dojiš   ? user posted image user posted image
Pa kaj si ti nor , jaz bi bila na njenem mestu raje tiho.Se mi kar smili njen vnuček.user posted image

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 29.9.2006 8:57:05 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 8:55:52   
bini
ja, vedno več je pametnih na tem svetu... jest se sam še čudim user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 8:56:09   
Tiamo
groza, jaz sem se pa tok sekirala k nisem mogla oz. nisem imela mleka, da bi dojila...zdaj vidim, da sem se brez veze sekirala. user posted image  

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 9:00:34   
Anonimen
Jaz bi jo vprašala, zakaj ne da še mal sladkorja not.user posted image

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 9:04:25   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Pa da še  upa take trobasati naokrog.user posted image  Ubogi otroček, navsezadnje.user posted image  Najcenejše mleko, pa gresek, ja, pa naj mu da še kapljico rujnega noter, bo skoz dobre volje...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 9:41:54   
Samoyedka
Ubošček mali...ma tale mu ziher še makove glavice na mleku kuha, da mali potem spi...dovolj usekano deluje user posted image - so na kmetih tak gor rasli!!! Svašta...

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 9:44:51   
bskrle
Jaz bi jo vprašala, zakaj ne da še mal sladkorja not.
 
A misliš, da ga ne daje?
 
Sto ljudi sto čudi!
 
 
Uboga Huanita! upam, da srečaš še kakšno luštno mamico.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 9:46:12   
MarijaPo
Najbols pa je, ce imas presuhega otroka, pol sele pridejo na svoj racun.
Nasa Eva je malce pod tezo in zato stalno poslusam: ja, nimas dovolj mleka, a ji ne bi rajsi mal rumenjaka skuhala z gresom / brez veze, da dojis, sej vidis, da ti ne gre...
Skratka, ni ga cez dobro podporo za dojenje.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
29.9.2006 10:36:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 10:45:54   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


HuAnita - kaj se ti je 2. porod tako zameril (pa Ro-li isto). Pazita: zarečenega kruha se največ poje. user posted image


točno tako user posted image   uf, jaz sem še ful sita... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 12:48:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Najbols pa je, ce imas presuhega otroka, pol sele pridejo na svoj racun.


Ne si mislit, da je kaj drugače, če je otrok malo močnejši!
Prejšnjič smo bili v slaščičarni in je ena komentirala mojemu sinu: Ti pa rad ješ, ne?user posted image user posted image user posted image
In potem še meni: Ti pa nisi dojila, se vidi, da je zalivanček.
Jaz pa 8 mesecev izključno dojila!
Sem mislila, da bom jo s pogledom ustrelila. Pa sploh ni debel, ampak je zelo velik za svojo starost - pri 20 mesecih ima 92 cm in 15 kg.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 15:20:44   
PiaM
user posted image  Pa bogvedi kako dolgo se je že tisto mleko z grisomuser posted image  valjalo po steklenički...user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 17:46:26   
natalia
user posted image       !!!!!!!!            user posted image ???????!!!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 18:02:50   
Anonimen
Pač, vsak dela po svoje, tako kot sam misli, da je prav.

Če se s povedanim ne strinjaš, pač tako lahko poveš. Da ti delaš drugače.
Meni osebno je čisto vseeno, kako drugi hranijo svoje otroke, dokler me ne vprašajo za moje mnenje. Takrat povem, kaj je po mojem najboljše. Kako pa drugi naredijo, je pa meni v končni fazi čisto vseeno.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
29.9.2006 22:33:10   
rainbow
Mič, čist prav maš, ampak meni vseeno lasje dvignejo taki, ki človeku solijo pamet in mislijo,da so celo pametni. Plis, čudno, da še ni kake klobase imela v rezervi. malo heca.user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
30.9.2006 10:27:05   
pomarančas
Joooooj groza, kaj vse se ljudje ne spomnijo.
Midva se tudi še vedno dojiva, zdaj pri 6 mes sva začela počasi uvajati gh in tudi večkrat slišim (predvsem od starejših) kakšne pametne nasvete, da zdaj bi pa tudi lahko že kakšne kruh (pa nevem kaj še vse) jedel...  Aja, pa da sva se na začetku tako pogosto dojila (tudi na 1 uro), ker imam premalo močno mleko... pa blabla... Bi jim takšne povedala user posted image  Ampak sem bila raje tiho, pa sem si svoje mislila. Glavno, da se je mali razvijal in pridobival na teži in to zelo hitro... zdaj pri 6 mes. je velik za 9 mes... saj ko so to videli, so se pa pripombe kar nehale.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ene par krepkih sem slišala :-)
30.9.2006 11:41:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Pravi, da je ona svojega otroka hranila (pazi to) po flaški z malo prepraženo moko in kravjim mlekom...

Vse prenesem, ampak tole je pa totalni mimohod. Kristus.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 30.9.2006 11:47:20 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?