|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 6:00:10   
Anonimen
Žal na forumu ne najdem ustreznega podforuma kamor bi lahko opisal določene občutke o razmišljanju o sebi pod našim soncem. Pa bom kar tukaj kopiral citat svoje "sorodne duše", ki je kakor preslikan pogled v mojo dušo, le da bi še lahko kaj dodal. Zanimivo, tudi starost je popolnoma enaka. Sem že slišal, da so podobni občutki značilni za ljudi/moške te starosti.

Upam, da vam ne bo problem ker je v hrvaščini.


"Mući me prolaznost..... godine tako brzo prolaze, jućer sam bio u srednjoj školi a danas.. ovih dana eto več 29. rojsni dan. user posted image ....

Nostalgija za prošlim vremenima me ubija... kako to sve brzo ide i svi ti ljudi iz prošlosti su se promjenili, nestali neki poludili samo toga još nisu svjesni.... putevi nam se razišli, šta je bilo bilo je i više se ponoviti neće..... mladost je prošla .. eh da mi se je vratiti u one bezbrižne tinejđerske godine.......

sve je besmisleno i isprazno samo radimo i radimo godine idu sve smo stariji a ništa od svega toga zašto se nebi vratili u kameno doba i poćeli jednostavno živjeti... s prirodom.

Bio je dosta davno dokumentarac o tipu koji je poslao sve u k. i otišao negdje usred nićega živjet... sam..... e tako bi i ja jer eto najbolje godine su prošle....."  Kako resnično user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 6:15:50   
Anonimen
user posted image  A veš,da tudi jaz zadnje čase podobno razmišljam.Ne vem,morda zato,ker se bliža moja okrogla obletnica.Stara bom štirideset let in sprašujem se kam so šla leta.Zdi se mi,kot,da sem še nedolgo tega bila mlada frklja,zdaj me je pa kar malo strah,ker leta tako hitro bežijo,jaz bi pa še rada veliko naredila,saj mislim,da sem v življenju veliko zamudila.Mislim,da se to dogaja velikim ljudem ko prihajajo v zrela leta.
Mene tudi včasih prime,da bi šla nekam ven iz te vsakodnevne gužve,kjer večina ljudi strmi samo za tem,kaj bodo in koliko bodo imeli.Sama tekmovalnost.Redki ljudje še cenijo človeka po tem kakšen je,največkrat se ljudje ocenjujejo na podlagi materialnih stvari,kar pa mene osebno zelo moti.Nikoli mi ni bilo pomembno ali je človek bogat ali reven,zame je pomembno,da ima srce in dušo.
Evo za to uro sem se kar razpisala.Ne vem,ali si mislil/a kaj takega,ali pa sem udarila mimo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 6:40:52   
srki
Sicer se z leti še ne ubadamuser posted image , približujem se sicer okrogli obletnici, ampak ta leta so še vedno mlada.

Žal mi je sveta, žal mi je za vse, kar se dandanes dogaja. Vsi samo brzimo, nikomur ne smeš nič rečt, z nikomer se ne smeš nič pošalit, vsi samo grozijo z nekimi tožbami....ah, nobene več strpnosti ni, nobenega več iskrenega prijateljstva, sama tekmovalnost, škodoželjnost.

Žal, to vse vidim tudi na delovnem mestu, ljudje se prepirajo in mečejo polena en drugemu pod noge zaradi malenkosti.

Mekeke je zelo lepo napisala, da redki še vidijo človeka kot človeka-z dušo in srcem.

Mogoče sem tudi jaz mimo vsekala, pa saj je vseeno. Moje mišljenje je tako. Zelo žalostno, kako tudi mladi ali pa nekateri starejši, gledajo na to, da se s starimi in starejšimi ljudmi od njih nimajo kaj pogovarjat, češ, starci....meni pa se je ravno z njimi fajn pogovarjat, saj zelo modro razmišljajo (seveda so povsod izjeme) in marsikakšen dober nasvet za dušo imajo.

Prišlo je tako daleč, da nekateri gledajo vizualno podobo človeka in ker mu le-ta ni všeč, se začenejo dobesedno jeb.... v glavo.

Človek se trudi, a kaj, ko pri določenih ljudeh naletiš na nerazumevanje, na "kajle"....

In vse to naše obnašanje se žal vidi tudi pri naših otrocih. Gledam nekatere, kako prav tekmujejo med sabo, kaj kdo ima in česa ne.

Res žalostno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 6:41:02   
Mariposa
Se strinjam z vsako napisano besedo,..sicer bom stara drugo leto 26 let, pa vseeno na momente že tako razmišljamuser posted image Vendar, tako je življenje, staranju ne more nihče ubežati, stvari za nazaj se ne da popravljati, tako da je najbolje, da se vseeno sprijaznimo in poskusimo iz prihodnosti potegniti čim več, da ne bomo zaradi žalovanja za preteklostjo zamudili tudi prihodnostuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 7:50:47   
Mina1
Zelo resnično, prav za res.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:13:38   
tanikaa
Pa kaj bom res edina, ki bo temu oporekalauser posted image

Ljube duše. Za pol leta bom dopolnila 35 let. In niti slučajno na življenje ne gledam tako, kot je zgoraj napisano. Je res, da so bili v mojem življenju ljudje, ki jih zdaj več ni, ker so odšli svojo pot. Je res, da jih je veliko ostalo in so se spremenili. Ampak tudi jaz sem se. Ne žalujem za tistimi "mladostnimi" leti, ker se niti slučajno ne počutim stara. Niti najmanj. Čisto po pravici vam povem, da tak doboro, kot se počutim zdaj, da tako srečna kot sem zdaj, nisem bila še nikoli. Dosegla sem marskikateri cilj, mam otroka, čudovitega partnerja, katerega bi občasno tudi zadavila z veseljem, ampak meni je življenje ENOSTAVNO PREKRASNO.

Imam prijatelje, družino, finančno sigurnost, samostojno odločam o svojem življenju...je res, da se pojavijo tudi problemi, skrbi...ampak tudi v mladosti so se. Je res, da so bili drugačni, ampak takrat so za mene bili glih tak pomembni, kot so ti problemi, ki jih imam danes.

Danes sem bolj odrasla, imam več izkušenj... V GLAVNEM: NISEM STARA, SEM SREČNA IN NITI SLUČAJNO SE NE OBREMENJUJEM Z LETI.

Zdaj sem v službi...se pravi dobila bom plačo.
Zvečer grem s prijatelji in partnerjem na obvezno petkovo pijačo.....se pravi imam prijatelje in svoj prosti čas.
Jutri dobimo zvečer obiske.....zopet obkrožena s prijatelji.
V nedeljo je na vrsti cartanje....imam čudovito družino.

IMAM VSE.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:14:35   
Marogica
SEveda je vse skupaj res, vendar je odvisno iz katerega zornega kota gledaš. Če gledaš nazaj, je res, če gledaš naprej, te pa še čaka mnogo stvari, ki bodo hujše, pa tudi stvari, ki bodo lepše, ki si jih doživel v "mladosti".
Mogoče te malo daje "identifikacijska kriza", občutek pač, da si zaključil neko (lepo) poglavje. Občutek pač, da ne moreš več živeti brezskrbno. Če pa smo odkriti, tudi v najstniških letih ni vse tako brezskrbno. Pojavljajo se pač drugačne "obveznosti", ki ti življenje komplicirajo-šola, kontrolke, tečni stvarši, prve ljubezni. Marsikaj od tega ni vedno brezskrbno.

Pa še dejstvo-vedno, ko gledamo za nazaj, nam deluje vse lepo, ker se pač spominjamo samo lepih stvari, zoprne pa pač potisnemo v podzavest. Ker nam je tako lepše. Ne poznam človeka, ki tu pa tam ne reče: " Takrat je bilo pa tako fajn, takrat ni bilo tega in tega...."

MOje izkušnje? Po 30-em pridejo najlepša lepta, kajti povezana so z izkušnjami, zrelostjo, drugačnim dojemanjem. Življenje je bolj polno, ne pa bolj komplicirano in manj breskrbno. Pač vedno odvisno, kako ga jemlješ in naj gledaš.

Nazaj k naravi? Ne, hvala lepa, mi kljub vsemu nudi premalo. Predvsem, če pomislim na današnje potrebe in želje, brez katerih si pač življenja jaz osebno ne morem zamišljati(elektrika, avto, komfort na sploh..)

p.s. Pa vse naj, naj, če si ga imel ali ga imaš..user posted image

< Sporočilo je popravil Marogica -- 8.12.2006 8:16:26 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:16:46   
tanikaa
In še to. Če živiš polno življenje, če si vsak dan narediš lep in pester...potem za temi dnevi enostavno ne moreš žalovati, zato ker, hudiča kaj bom žalovala za dnevom, ki mi je prinesel nekaj lepegauser posted image  Saj danes je nov dan in ta mi bo prinesel zopet nekaj lepega. Ker jaz tako hočem in bom za to tudi nekaj naredila.


Hudiča sem se razpisalauser posted image  Če bi mi šlo tak od rok pisanje diplomeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:17:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


MOje izkušnje? Po 30-em pridejo najlepša lepta, kajti povezana so z izkušnjami, zrelostjo, drugačnim dojemanjem. Življenje je bolj polno, ne pa bolj komplicirano in manj breskrbno. Pač vedno odvisno, kako ga jemlješ in naj gledaš.




Absolutnouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:20:44   
kofetek2010
se strinjam s taniko in Marogico user posted image  


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:32:28   
srki
Ja, Tanikaa, saj imaš prav, saj sem tudi jaz napisala, da se z leti ne obremenjujem, pa ne gledam nazaj in se ne želim vrntii nazaj.

Jaz sem tudi obrožena z ljudmi, ki jih imama rada in ke me imajo radi. V službi in doma mi nič ne manjka.

Govorila sem o tistih, ki tega ne znajo spoštovat in iz vsake muhe naredijo slona, za en izraz "pejd v p.m. znorijo, se imajo za pomembne, so nevoščljivi, grebatorski, privoščljivi.....taki ljudje pa žal obstajajo.

Se srečujem s takimi vsak dan, ampak oni niso del mojega življenja.

Mi je pa žal ljudi, ki resnično ne vedo, kaj pomeni biti človek in imeti dušo in srce.

Mogoče se je zdelo, da sem v postu govorila, kot da jaz živim s takšnim ljudmi oz. da je moja familija in prijatelji takiuser posted image . To seveda ni res, govorila sem o tisih, ki so res bedniki in ne znajo živet življenja lepega in se znajo samo z drugimi obremenjevat.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:39:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

se znajo samo z drugimi obremenjevat.



Obremenjujejo se z drugimi samo zato, ker s svojim življenjem niso zadovoljni. In potem iščejo napake pri drugih, ker se jim potem njihovo življenje ne vidi tako brez smisla in zavoženo, kot bi se jim zdelo, če se ne bi primerjali z drugimi. Njihov problem. Jaz se s takimi ljudmi nimam volje ukvarjati. user posted image  Imajo preveč negativne energije. In pravi strokovnjaki v zamoritvi dneva so. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 8:54:48   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

... kako to sve brzo ide i svi ti ljudi iz prošlosti su se promjenili, nestali neki poludili samo toga još nisu svjesni.... putevi nam se razišli, šta je bilo bilo je i align]  



Jaz se strinjam le s tem delom, res pogrešam stare čase, stare prijatelje, ampak tudi le tu in tam, ko imam kakšen naval nostalgijem, pa poln kufer svojih malih bejb.
Da bi pa bilo vse tako brezupno, ko si star 29 pa še zdaleč ne. Imam super moža, dva prečudovita, zdrava otroka, službo. Zame je to čisto dovolj, seveda sem ohranila stike s prijatelji in občasno se celo dobimo. Nič mi ne manjka, jaz samo molim, naj ostane tako kot je.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 10:00:03   
Sita
Vesela sem tukaj in zdaj in nikoli več se ne bi hotela vrniti v svoje otroštvo. Kot otrok sem morala prehitro dozoreti, to vidim zdaj, pri svojih otrocih. Kajti v njihovi starosti jaz nisem bila več otrok, oni pa so še. Imela sem popolnoma drugačno razmišljanje, brala sem čisto drugačne knjige, in želela sem čimprej odrasti in oditi na svoje. Oni pa uživjo v družini in sploh nočejo odrasti.

Od fakultete dalje (starosti 19 let) pa se je moje življenje povsem spremenilo. V lepo, tako lepo ... pa ne upam več napisat, ker so nekateri ljudje tu gor jezni, da preveč pišem o tem.
A vendarle - imam prekrasnega moža in čudovite otroke, za katere sem neskončno hvaležna. Materialno nimamo kaj dosti, vendar mi zadostuje, da imamo kje živeti. Denar rabimo samo zato, da preživimo. V bistvu sem srečna, ker skoraj nič ne rabim. Imam nekaj čudovitih prijateljev in prijateljic, vendar nisem odvisna od nikogar. Lepo mi je tudi, ko sem sama s seboj. Torej mi nič ne manjaka. In ne bojim ničesar - ne starosti ne bolezni ne smrti. Vsa, kar bo prišlo, sprejmem z odprtimi rokami in hvaležnostjo - naj bo to "dobro" ali "slabo".

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 10:10:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

... pa ne upam več napisat, ker so nekateri ljudje tu gor jezni, da preveč pišem o tem.




user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti kar daj. Ti maš pravico pisati, jaz pa mam pravico povedati, če se s čim ne strinjam. user posted image user posted image  Zmenjeno?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 10:12:34   
Anonimen
user posted image  Tanikaa in Sita,vaju pa najraje berem.Res popestrita RR. Bravo punce!!user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 10:43:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke

user posted image  Tanikaa in Sita,vaju pa najraje berem.Res popestrita RR. Bravo punce!!user posted image user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 11:17:12   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

... pa ne upam več napisat, ker so nekateri ljudje tu gor jezni, da preveč pišem o tem.


Normalno, da ima vsak pravico povedat, da se s čim ne strinja oziroma do drugačnega mnenja.
Ne pa nekoga obsojat in si na podlagi svojega nerazumevanja ustvarjati neke obsodbe, češ, tole je pa čist mim ali pa butasto napisano. No, tudi to je končno pravica, samo s tem osebi, ki je nekaj pisala poveš, da je že zoprna (obsedena) in naj neha že enkrat. Ker pa moj namen ni koga spravljati v žalost ali ob živce, pa včasih mislim, da bi bilo bolje, da se umaknem ...
vendar me na forumu drži tudi to, da mi nekateri pišejo zasebno, da sem kako pozitivno vplivala na njihovo življenje ali kaj podobnega ....
In če vidim, da komu kaj pomaga, me to veseli in takrat mislim, pa le ni vse zaman.




user posted image user posted image user posted image  Ti kar daj. Ti maš pravico pisati, jaz pa mam pravico povedati, če se s čim ne strinjam. user posted image user posted image  Zuser posted image menjeno?


Normalno, da ima vsak pravico povedat, da se s čim ne strinja oziroma do drugačnega mnenja.

Ne pa nekoga obsojat in si na podlagi svojega nerazumevanja ustvarjati neke obsodbe, češ tole je pa res butasto napisano. No, tudi to ima vsak pravico, samo s tem osebi, ki je nekaj nič hudega sluteč iz svojega srca napisala, poveš, da je že zoprna (torej obsedena) in naj neha že enkrat. Ker pa moj namen ni koga spravljati ob živce in v jezo ali žalost, pa včasih pomislim, da bi bilo bolje, da se umaknem .... Vendar me na forumu drži tudi to, da mi nekateri pišejo zasebno, da sem kako pozitivno vplivala na njihovo življenje ali kaj podobnega ....
In če vidim, da komu kaj pomaga, me to veseli in takrat mislim, pa le ni vse zaman. Čeprav v prvi vrsti pišem zato, kot sem napisala včeraj, da odkrivam in analiziram samo sebe. Gre za moj osebni razvoj in všeč so mi vsakršni odzivi (tudi negativni - le želim, da tisti, ki se vtakne vame, dobro prebere, ne pa le nekaj površno sklepa in te vtakne v predal nekakšnih "duhovnežev" ali "iluzionistov", ki nimajo stika z realnim življenjem.), ker bi sicer, če bi se odzivov bala, raje pisala dnevnik.
Zdi se mi, da nekateri mislijo, da hočem "učiti" druge, vendar to ni moj namen. Nimam se za več od nikogar - izražam le svoje razmišljanje in svoje poglede na svet, svoja izkustva ... Vsak ima pač drugačne izkušnje in zato so drugačna mnenja in mislim, da je prav, da se vsako mnenje spoštuje.   
Nisem užaljena, to je le moje mnenje na podlagi vsega, kar tukaj vidim. Kajti nemalokrat vidim, da kdo koga tukaj žali (pa ne govorim - mene), ampak tudi druge. Je bilo že kar nekaj krega  na forumu. To pa ni ravno smiselno za forum, a ne? Še posebej je smešno koga opredalčkat, ker se drugače ne poznamo, ampak samo na podlagi nekaj postov ... Človek pa ni samo teh nekaj postov, ampak so ti posti posledica njegove zgodovine in še marsičesa ....

Smo pač različni. Kdor verjame v pravljice, kjer on igra glavno vlogo, je njegovo življenje pravljica, eni imajo pa raje kriminalke, drugi grozljivke, veliko jih ima rado drame ali pa španske nadaljevanke .... in kar te potegne, tam si, ne moreš reči, da življenje dveh, ki se brezpogojno ljubita ne obstaja, če ga tista dva živita, ti ga pa ne poznaš, ker ga zanikaš in poznaš drugačnega, ki ti je bližje, v katerega pač verjameš ... Pa saj imata oba prav, pri obeh nekako funkcionira, prav nimajo tisti, kjer se vse sesuje kot hišica iz kart - tam se potem pokažejo napake, ki so zmeraj napake obeh. Kot dva gradita, tako bo, kot si boš postlal, tako boš spal ... pa to so stare resnice, ne pa kaka nova duhovnost in iluzija.
Iluzija se itak podre slej ko prej. In če je moja "pravljica" nekomu mim, on pa je srečen v svoji "drami" recimo in rabi, da ga žena vsak dan nadere, je vse ok, če njima tako paše (no, za otroke že ni ok). Ampak vsak izbere glede na to, kar je navajen od svoje mladosti, nekako naučen, od nečesa, kar pozna, vendar ima tudi možnost, da vse, če hoče v trenutku spremeni. Jaz sem, pa še marsikdo je, ampak ne brez dela ....
Ah, spet sem predolga - bistvo je itak povedano: če sami nimamo nekega izkustva, še ni treba, da zanikamo izkustvo drugih. Ker si tako postavimo samo neko ozko gledanje in svoje življenje tako omejujemo (ko pa pridejo težave, pa kličemo na pomoč user posted image ).



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 12:03:54   
tanikaa
ne poznamo, ampak samo na podlagi nekaj postov ... ]
IZVIRNO SPOROČILO: Sita



To ti misliš. user posted image   Poznam te veliko bolj, kot si misliš. user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 12:29:08   
Sita
Če bi me zares poznala, bi vedela tudi tisto - kar sem včeraj napisala.
Si prebrala? (na temi - Nikamor me ne pusti)?

Lahko pa da poznaš predstavo o meni, ki ti jo je nekdo iz RR posredoval. Vendar je to izključno njegova (njena) predstava, ki nima nič opraviti z resnično Sito in Firastom. user posted image

Vem za vašo povezavo, brez skrbi, da vem ..... user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 12:32:21   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

sve je besmisleno i isprazno samo radimo i radimo godine idu sve smo stariji a ništa od svega toga zašto se nebi vratili u kameno doba i poćeli jednostavno živjeti... s prirodom.

Bio je dosta davno dokumentarac o tipu koji je poslao sve u k. i otišao negdje usred nićega živjet... sam..... e tako bi i ja jer eto najbolje godine su prošle....."


user posted image Pri 29ih tako svetobolje? Sicer pa - zakaj pa dotični mladenič tega ne naredi, gre v divjino mislim? Vsak je gospodar svojega življenja in če bi si to RES želel, bi naredil. Je pa doma iz naslanjača s polno ritjo vsega lahko sanjariti, v resnici bi verjetno kmalu pogešal topel tuš in internet.

Kamena doba? Zakaj le? Da bi me na vsakem ovinku lahko pohrustala divja žival ali pa bi me kdo s kolom po glavi, da bi se morala bati zime, ker ne bi vedela, če bom imela takšno zavetje, da mi otroci ne zmrznejouser posted image .

Ljudje so vedno, v vseh dobah in obdobjih, bili zli in neprijazni - pa tudi dobri in prijazni. Tu smo, tu živimo in poskusimo narediti s tem, kar imamo, nekaj dobrega. Sebi in ljudem okoli nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 12:36:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita



Lahko pa da poznaš predstavo o meni, ki ti jo je nekdo iz RR posredoval.




Poskusi še enkrat. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 12:37:32   
Anonimen
Meni se zdi tako razmišljanje človreka, ki ne more prevzeti bremena odgovornosti, ki ga prinaša življenje.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 12:51:18   
ronja
Hm, jaz pa ne bi šla v tinejđerske godine! Meni je pa lepše zdaj, čeprav sem tik pod navedeno starostjo (28). Res bi z veseljem preskočila kak mesec zdaj, ko mi je vse dni ves čas slabo, pa še bolana sem, ampak v splošnem pa sem zdaj bolj srečna. Mam super fanta, ki ga imam rajši kot tiste tinejđerske, imam kužiko, ki sem si jo želela, lahko živim po svoje in nimam toliko dela z gospodinjstvom kot sem ga imela, ko sem živela v primarni družini, imam fajn delo, ki me zanima in edino kar kdaj pa kdaj pogrešam, je, da bi se naplesala do jutra - zdaj namreč starega rocka ne vrtijo več nikjer...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Odnos do sebe/sveta!
8.12.2006 13:05:35   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

To ti misliš. user posted image   Poznam te veliko bolj, kot si misliš. user posted image



A res!
Pa resnično lahko rečeš, da poznaš samo sebe?

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?