|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje avtosedež
11.10.2006 13:23:49   
tasika12
Mene pa zanima če imam lahko vozim otroka v avtosedežu tudi na sprednjem sedežu. Kupujem avto s samo dvema sedežema zato me zanima.
Hvala.
Tasika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje avtosedež
11.10.2006 13:25:35   
Maxica
Samo lupinico lahko voziš spredaj (če imaš izklopljen airbag). Sicer pa ne, se boš morala kar odločiti, ali avto z več sedeži ali pa otroka voziti v kakšnem drugem avtu, vsaj do njegovega 12 leta.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje avtosedež
11.10.2006 13:28:26   
*maja
Ni res, da ne smeš imeti avtosedeža na sprednjem sedežu...
Mislim da je bila ravno zadnjič debata o tem, samo ne vem točno kdaj in kje. Avtosedež lahko voziš na sprednjem sedežu...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje avtosedež
11.10.2006 13:37:43   
Maxica
*maja, to pa ni res. Več o tem lahko prebereš na strani:
http://www.amzs.si/?podrocje=369

Eno je lupinica za dojenčke, drugo je pa avtosedež za večje otroke.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje avtosedež
11.10.2006 13:41:05   
*maja
Že že, samo, če imaš ti dvoseda, oz. če imaš avto v katerem zadaj ni varnostnih pasov je voznja avtosedeža spredaj dovoljena. SIGURNO

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?