|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slabo se počutim
15.10.2006 15:42:27   
Anonimen
Oj!

Odkar sem rodila se z mojim user posted image  nikakor ne ujameva več. Otročka imava oba sicer zelo zelo rada in sva bila ful vesela njegovaga rojstva, ampak sedaj se mi zdi da nikakor ne moreva zalaufati kot družina. Moj me enostavno ne more razumeti da sem včasih tudi jaz utrujena in zvečer vidim samo posteljo in ko nimam energije za  user posted image , se začne držati nad menoj in se ne pogavarja in... kakor da sem najbol grozna na tem svetu. Počutim se obupno res. 

Sploh ne vem kaj naj, on misli samo na sexs, pa saj ne da si ne želim, ampak ravno vsak dan pa tudi ne morem, včasih bi se jaz tut sam stiskala, ampak on tega ne more razumeti. Verjetno sem res mal čudna, ampak.... ma ne vem.........mal sem se skašljala, pa še mal bi se ampak se mi ne da več pisati....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slabo se počutim
15.10.2006 15:54:32   
nuala
Ne bi rekla da si čudna, mislim da je to večen problem in dokazuje, da bi moral moški po oploditvi zapustiti žensko kot se to načeloma dogaja pri večini sesalcev; on je svoje opravil.

Ker pa smo se ljudje organizirali drugače, se morata moški in ženska o nastali situaciji ( otroku in novonastalih vlogah ) pogovoriti in poskusiti najti za oba sprejemljivo rešitev ( npr. naj ti malo pomaga in zvečer spravi otroka v posteljo, ti pa boš pol ure počivala; verjetno boš potem bolj razpoložena ).

Midva sva to rešila tako, da navadno ne seksava zvečer ampak raje čez dan ( če so otroci v varstvu ), zjutraj,...da bi on dajal otroke spat ali zlagal perilo ( jaz pa med tem počivala in zbirala energijo ) pač za naju ni bila dobra varianta.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slabo se počutim
15.10.2006 20:07:37   
igralka
Rojstvo otroka je za oba nova starša ogromen šok. Predvsem pozitiven, pa vendarle šok. Zamajejo se ti tla pod nogami in to pošteno.

In res je kar pravijo, da če je veza med dvema trdna, se potem še bolj utrdi, če pa že pred prihodom novega člana stoji na nekoliko trhlih nogah, je potem še slabše. Zato, ker takrat pridejo na plano tiste partnerjeve lastnosti, ki jih vzpodbudijo nove okoliščine in jih od prej nismo vajeni ali pa nismo bili pozorni nanje.

Pa ne mislim, da vidva nista nikoli imela dobre veze, samo sedaj morata vanjo vlagati še več truda in časa kot prej. Oba.

Z dojenčkom je ogromno dela, pa še gospodinjstvo in miljon opravkov,... in čisto normalno je, da si utrujena in se ti zvečer ne da seksat. Še kako dobro poznam ta občutek.

Samo glede seksa smo moški in ženske tako zelo različni. Moškim je večinoma seks sprostitev, tudi če so utrujeni in napeti. Pri ženskah pa je ravno obratno, ženska se mora najprej sprostiti in malo spočiti, da je sposobna za seks. Vsaj pri nama to drži stoprocentno. Poskušaj mu to razložit na lep, preprost način, pa ne zvečer, ko bo že hotel seksat, ti pa ne, ampak podnevi, ko te bo bolj pozorno poslušal.

Pa pritegni ga, da ti bo bolj pomagal, da ne boš toliko utrujena in brez volje, naj se on malo  bolj potrudi tudi zvečer in te npr. zmasira, povej mu, da boš potem bolj za stvar...

Upam, da zadevo razrešita, predvsem pa se nehaj počutit slabo!user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slabo se počutim
15.10.2006 20:27:40   
corfu
Bravo punce, lepo napisano!user posted image

Mislim, da ga ni para, ki ne bi še čez nekaj takega, kar sedaj doživljata vidva, predvsem takrat, ko dobimo novega člana, ki vse obrne na glavo, pa čeprav je tako neznansko zaželjen in ljubljen. A ni to ironija? Rabita pogovor, predvsem pa čas in veliko mero potrpljenja in strpnosti en do drugega. S časom se vse uredi in družina dobi tisti pravi pomen, po katerem ti ta trenutek hrepeniš.

Moški se na samem začetku počutijo zapostavljeni, izgubljeni v novi vlogi, in mogoče so na čase celo ljubosumni na otroka, saj je po večini otrok glavni krivec za utrujenost in novo prilagajanje. Pa na nek način jih mogoče celo razumem in se mi smilijo...nam pa prav tako ni lahko.

Pošiljam ti veliko pozitivnih misliuser posted image

(odgovor članu igralka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slabo se počutim
15.10.2006 20:33:29   
smrka
Kok smo si razlicni. Ko sem jest rodila, mojmu ni blo do sexa se je obnasal kot da je on rodil, jest bi pa sexala dvakrat na dan in vsak dan. Polj se je pa vse ustimal.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slabo se počutim
15.10.2006 20:36:14   
Anonimen

Samo glede seksa smo moški in ženske tako zelo različni. Moškim je večinoma seks sprostitev, tudi če so utrujeni in napeti. Pri ženskah pa je ravno obratno, ženska se mora najprej sprostiti in malo spočiti, da je sposobna za seks.



Moški se na samem začetku počutijo zapostavljeni, izgubljeni v novi vlogi, in mogoče so na čase celo ljubosumni na otroka, saj je po večini otrok glavni krivec za utrujenost in novo prilagajanje.


Pod oboje se podpišem. Pa s tistim, da če veza škripa pred rojstvom, navadno "škripne" po rojstvu, tudi.
Anonimna, poskusita se pogovorit, če imaš možnost daj otroka za eno popoldne v varstvo in imejta s partnerjem čas samo zase...

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slabo se počutim
15.10.2006 21:02:42   
Anonimen
hmmm kok sem šele js čudna k sva v pol leta od rojstva otroka clo 1x sexala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:00:09   
Zahi
pol leta???

nekaj je definitivno narobe..

nekaj je, da se ti ne da VSAK dan.. drugo pa je 2x letno.. vzami se v roke.. pogovori s svojim..

vpelji sex v življenje, saj brez tega ne bo tvojega desca več, niti za 2x letno.. verjemi..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:13:37   
Anonimen
Nisi čudna!!!!! Veliko nas je ki smo se tako počutile, ni pa vedno pri vseh enako...različni smo si in to nas dela zanimive. Jaz se strinjam z spodaj napisanim, pri nama je bilo isto.... pogovori se z njim, nič drugega ne bo pomagalo.

Samo glede seksa smo moški in ženske tako zelo različni. Moškim je večinoma seks sprostitev, tudi če so utrujeni in napeti. Pri ženskah pa je ravno obratno, ženska se mora najprej sprostiti in malo spočiti, da je sposobna za seks. Vsaj pri nama to drži stoprocentno. Poskušaj mu to razložit na lep, preprost način, pa ne zvečer, ko bo že hotel seksat, ti pa ne, ampak podnevi, ko te bo bolj pozorno poslušal.



(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:16:20   
baguSka
Samo glede seksa smo moški in ženske tako zelo različni. Moškim je večinoma seks sprostitev, tudi če so utrujeni in napeti. Pri ženskah pa je ravno obratno, ženska se mora najprej sprostiti in malo spočiti, da je sposobna za seks.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:19:16   
baguSka
vpelji sex v življenje, saj brez tega ne bo tvojega desca več, niti za 2x letno.. verjemi..


Bi prav rada tebe oz tvojo zeno vidla po rojstvu vajinega otroka.. Ne pametuj, ce se nisi bil na tem. Takrat se veliko stvari spremeni.. Jaz se tega zavedam, ceprav nisem se rodila. In prve pol leta po rojstvu men sploh se ni tok grozn. Hujs bi blo, ce bi otrock bil star ze 5 let, pa bi onadva v tem casu sexala samo 10x.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:22:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vpelji sex v življenje, saj brez tega ne bo tvojega desca več, niti za 2x letno.. verjemi..


Bi prav rada tebe oz tvojo zeno vidla po rojstvu vajinega otroka.. Ne pametuj, ce se nisi bil na tem. Takrat se veliko stvari spremeni.. Jaz se tega zavedam, ceprav nisem se rodila. In prve pol leta po rojstvu men sploh se ni tok grozn. Hujs bi blo, ce bi otrock bil star ze 5 let, pa bi onadva v tem casu sexala samo 10x.


če je njemu toook do sexa.. in da je sexal samo 1x v pol leta.. se mu bo zmešalo user posted image

če pa ženi ni in ni do sexa.. ga lahko pa vsaj mal v roke prime 1x tedensko.. mogoče jo pa ravno to zrajca..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:25:00   
baguSka
če pa ženi ni in ni do sexa.. ga lahko pa vsaj mal v roke prime 1x tedensko.. mogoče jo pa ravno to zrajca..


in ce ona tega ne bo nardila, ker ma pac krizo (se pac lahko zgodi - tok da ves), bo sel on mal k sosedi pogledat... in ona mu bo to oprostila, ker ve da je sama zajebala ker mu ni dala... user posted image  al je boljs da gresta kr narazn??

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:26:44   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:29:44   
Zahi
to še vedno ni razlog, da bi šel k sosedi.. tako kot n irazlog, da ne more moža večrkat kot 1x na pol let amalo zadovoljit.. saj moški smo zelo simpl user posted image

skratka.. mislim, da bi lahko večkrat kot 1x sexala.. oz. se vsaj o tem pogovarjala zakaj je tako.. kaj se naredi, da ne bo več tako..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:34:59   
baguSka
skratka.. mislim, da bi lahko večkrat kot 1x sexala.. oz. se vsaj o tem pogovarjala zakaj je tako.. kaj se naredi, da ne bo več tako..


se strinjam.. se vedno pa mislm, da bi zame pomenila kriza, ce bi se to dogajal vsaj eno leto... da bi res v enem letu sexala samo 1x.. to bi pa blo kriticno verjetno.. ce se dec nebi hotel pogovarjat (kar se tudi zloooo velikokrat zgodi, al pa ona (odvisno)), bi ze zdavni spokala in sla k sosedu.. bi blo pa fino, da anonimna zacne mal razmisljat v tej smeri...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slabo se počutim
16.10.2006 11:37:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
se strinjam.. se vedno pa mislm, da bi zame pomenila kriza, ce bi se to dogajal vsaj eno leto... da bi res v enem letu sexala samo 1x.. to bi pa blo kriticno verjetno.. ce se dec nebi hotel pogovarjat (kar se tudi zloooo velikokrat zgodi, al pa ona (odvisno)), bi ze zdavni spokala in sla k sosedu.. bi blo pa fino, da anonimna zacne mal razmisljat v tej smeri...


user posted image user posted image

skratka.. take krize je treba reševat s pogovorom.. jih rešit.. in živeti naprej..

najslabše je rečt, da je kriza.. in biti tiho.. sosedje čakajo user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?