|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroska postelja za dva otroka..
26.5.2007 23:25:00   
Seven*
Rabim kaksno odpuljeno resitev, kjer dva otroka spita skupaj. Ne nujno na isti postelji, ceravno bi bila mogoce to najboljsa resitev.

Imeli smo velike plane okrog dveh otroskih sob, vendar tamaladva najraje in brez vecjih tezav zaspita, ce spita skupaj (ni dolgcas, ne pocutita se same..) Meni je cisto vseeno, samo da je mir.. user posted image user posted image No ocitno kaze, da bo Mamut (IKEA) odpadel. Rabim kaksno drugo resitev... IDEJE!

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
26.5.2007 23:41:41   
Anonimen
user posted image
Tako ima od moža hčera v Holandiji, se pa raztegne na 160 x 200 in menda je tudi ful kvalitetna, trdo ležišče. Seveda iz Ikeje.

Drugače pa so meni vedno bile všeč tiste postelje v obliki avtomobila, ampak so vedno imeli samo plastične (no, samo eno sem v bistvu samo v živo videla, v Rutarju, se mi zdi). Tisto je res fletno, če se ne dobi lesene, se jo lahko da z mizarju narediti.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
26.5.2007 23:42:09   
IWONA
Pograd user posted image ,sedaj imaš že taake,ki se ena postelja izvleče ven,tako da prišparaš na prostoru

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
26.5.2007 23:46:49   
Marogica
Odvisno, koliko velika je soba. Kupi enostavno posteljo 160x200, pa bosta lahko oba  na njej spala. Kasneje, ko bosta pa večja, pa dokupiš še eno(za ta drugo sobo) in bosta imela vsak svoj "raj." Ni ga lepšega čez veliko posteljo, pa še BW jima bo lahko leže pravljice pripovedoval...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
26.5.2007 23:47:22   
Jančika_
Moja sorodnica je enostavno dve navadni postelji postavila skupaj na sredo sobe. Mulca sta zdaj stara 9 in 12 let, pa še vedno tako spita.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
27.5.2007 8:21:42   
sayuri
Sem že nekajkrat vidla, da se da pri nekaterih posteljah spodnji del izpod postelje potegnit - kot nekakšen velik predalnik, v katerem je jogi. Samo ne vem, kje take postelje prodajajo user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
27.5.2007 8:28:34   
Marogica
V Ikei

user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
27.5.2007 10:19:19   
ursi
Mi smo kupili takšno, da je spodnji jogi v predalniku, ki se izvleče, v salonu v Dorfarjih, se pa ne spomnem, kdo je bil proizvajalec. Je pa edino to, da morš nujno imet spodaj tepih, da spodnjo postlo potegneš na tepih, ker se drugače premakne, ko se v postli le malce obrneš.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
27.5.2007 15:41:00   
poška
flexa ima otroške postelje tudi za velikost 140 x 200 - zgoraj lahko daš pa še npr. eno 90x200 (pograd) za igrače. www.flexa.dk
naša frčafela pa zdaj spi na tleh v šotoru (šotor na jogiju ji ni bil všečuser posted image )


_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
27.5.2007 20:54:33   
Anonimen
Mi imamo to s predalom, v kerem je jogi, je o sestava Mavrica. Ampak je ne priporočm. Mi to uporabljamo 2-krat na leto po par tednov, ko pride moževa hčerka na obisk.  Za skozi je jaz ne bi imela. Je preglomazna, preveč prostora zavzame. Pospravljat in ven vlačit pa tisteg predala itak ne mor vsak dan dvakrat, pa posteljnine potem nimaš kam dat. Je boljše kupiti eno malo širšo posteljo. Kakšnih 140 x 200 ali pa še manj.

To je taka postelja (upam, da se kaj vidi):
user posted image

Je pa o Novolesa.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 27.5.2007 20:57:03 >

(odgovor članu poška)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
28.5.2007 22:07:37   
Dadi
Hm....tle mate take fajn ideje...mi bomo kmalu rabili pograd....pa ne čisto navaden. Otroka imata sobico res majhno...dve otroški posteljci in previjalna miza....Me zanima če ima katera kakšen fajn predlog...Postelja 180 x 90 ne gre noter, ker je pa še mansardna sobica je pa še strop nižji....Tako da bi imeli dve otroški posteljici(max 150x 70) eno nad drugo(pravokotno)...al kaj jaz vem kaj...user posted image  Skratka mulčka sta stara 3 in skoraj 2 leti....Sicer mamo še mal fore ampak, tolk da mal razišljamo in iščemo ideje...Če ne bomo mogli kar sami narest.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
29.5.2007 8:58:53   
kalbo
Če se odločiš za tole s predalom, ti jo z veseljem zrišem. Malemu sem naredil sicer tako z dvema predaloma za kramo in igrače, lahko se pa s komoto nardi taka, z enim špredalom v katerem je latofleks in jogi. Je pa res, da je potem zgornji konec kar visok. Daj mi telefonsko na ZS, pa ti pošljem slikco po MMS. Še boljša varianta, če imaš seveda prostor je pa, da daš lepo dve postelji eno zraven druge, pa je.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
31.5.2007 10:19:28   
Tiamo
kaj pa kaj takega
user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
31.5.2007 10:25:05   
kalbo
Ja sej to je to. Jogi v predaluuser posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
31.5.2007 10:37:02   
Tiamo
user posted image

Tale je tudi luštna in praktična...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
1.6.2007 9:59:49   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi

Hm....tle mate take fajn ideje...mi bomo kmalu rabili pograd....pa ne čisto navaden. Otroka imata sobico res majhno...dve otroški posteljci in previjalna miza....Me zanima če ima katera kakšen fajn predlog...Postelja 180 x 90 ne gre noter, ker je pa še mansardna sobica je pa še strop nižji....Tako da bi imeli dve otroški posteljici(max 150x 70) eno nad drugo(pravokotno)...al kaj jaz vem kaj...user posted image  Skratka mulčka sta stara 3 in skoraj 2 leti....Sicer mamo še mal fore ampak, tolk da mal razišljamo in iščemo ideje...Če ne bomo mogli kar sami narest.



Dadi, nikar ne zameri, ampak tvoja otroka nimata sobice, ampak špajz. A res ni druge rešitve - vajina soba, dnevna, ...

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
2.6.2007 3:05:39   
Annny
Tudi jaz bi otrokom skušala nameniti več prostora, bi recimo zamenjala spalnico staršev (če je ta večja) in otroško sobo.
Otroci rabijo več prostora za igro in svoje stvari, starši pa itak v spalnico večinoma hodimo bolj spat.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
5.6.2007 13:46:22   
timoteja
Ravno mi v tem času, ko pričakujemo drugega otročka, delamo "selitve narodov". Otročkoma bomo namenili največjo sobo v stanovanju/hiši, midva pa greva v najmanjšo sobico, ker dejansko spalnico uporabljamo samo za spanje. Pa novo dnevno sobo bomo imeli, s strešnimi okni, novimi stropovi ...Vse super, fajn, samo....PRIDTE MI POMAGAT PUCAT, KER BOM UMRLA OD ČOHANJA IN RIBANJA...Po mojem bo naš dojenček ob prihodu na svet imel že viledo zaraščeno v rokicah, ha ha.,.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroska postelja za dva otroka..
5.6.2007 13:47:24   
timoteja
Aja, Seven, še nekaj: zadnjič smo v Rutarju v MB videli ene dve ful luštne variante postelj za manjše sobice. Predlagam ogled in nakup ali izdelava pohištva pri mizarju.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?