|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozicki BBY
27.11.2006 19:33:35   
karla 04
Zivjo!

Ali ima katera vozicek BBY THAUS?
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158694

Zanima me, ce so kolesa snemljiva?
Kako se kaj obnesejo vozicki BBY?

Najlepsa hvala za vsak odgovor.

LP, Karla
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozicki BBY
27.11.2006 20:02:34   
anckabancka
Ja, smo imeli točno ta voziček, pa je čisto zanič.
Kolesa so že od začetka bila kriva, vse se je zatikalo pri zlaganju in sestavljanju vozička, ful se matraš, ko ga potiskaš... Pa sploh ni tako majhen.

Tako, da smo ga zamenjali za Zappa in smo sedaj res zadovoljni!


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu karla 04)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vozicki BBY
27.11.2006 21:19:37   
Jančika_
Mi imamo eno njihovo marelo, hm, kako se ji rečeuser posted image ...Gold Rider, točno. Marela kot marela, zdaj jo imamo že za drugega, totalno je pregurana, ampak dobro dela. Edini minus je, da kolesa na gladkem ne potegnejo dobro, recimo na ploščicah. Je bila pa poceni in se super čisti (saj ne, da sem jo ne vem kako pucalauser posted image ; enkrat samkrat po enem letu in pol uporabe, pa je šlo vse lepo dol).

(odgovor članu karla 04)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozicki BBY
28.11.2006 8:33:10   
Olivija
mi imamo tudi njihogo marelo za 18.000 in jo imamo že tri leta. Zaenkrat je vse ok in zelo nam je prav prišla, sploh za na avion je fajn.

(odgovor članu karla 04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozicki BBY
4.12.2006 8:59:04   
Pikca
Mi imamo BBYjevo marelo (nekaj takega kot Jančika) in smo z njo zadovoljni, je zelo lahka, v 1,5 leta se ni še nič polomilo, lepo se pelje, pa fino je, ker lahko v njej tudi spi. Še zdaj pri dobrih 2 letih jo jemljemo povsod s sabo.
Lp, Pikca

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?