|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 13:10:49   
Anonimen
Sprašujem vse mamice in punce, ki so noseče kdaj so izvedele, da so noseče? V katerem mesecu? Katere znake ste vse imele? Je bilo to že ob ovulaciji ali kasneje? Prosim napišite mi čimveč svojih izkušenj! Hvala!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 13:13:45   
Anonimen
Obakrat ko sem bila 3 mesece noseča.Brez znakov

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 13:25:58   
TONČI.
Pred izostankom M so me obupno bolele dojke.Pa seveda mal me je špikal tam spodej. Zvedela sem, ko je ni bilo tetke. Naredila test 38 dan. M sem namreč dobivala na 28-34 dni. Ovulacije imam pa jaz že dolgo časa zelo boleče. Tako me od O naprej boli do M, tako kot nekatere en dan pred M. Slabosti pa nisem imela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 13:27:37   
Naja31
Ko ni bilo M sem pomislila na to možnost.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 13:27:54   
Anonimen
Jaz sem šla kar test delat 2 dni pred menstruacijo in potem še na dan, ko bi mogla biti menstruacija in potem še krvni test... skratka, nisem imela znakov ampak me je neučakanost premagala. Vsi testi so bili pozitivni. Nisem čutila ničesar... mislim, da je to normalno, ker sem bila, ko sem izvedela, šele 4 tedne noseča

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 13:44:18   
Anonimen
Pa obstaja možnost, da te ob vgnezditvi zelo boli trebuh kot pri menstruaciji?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 14:02:36   
ms3
jaz sem imela tipičen filemski znak - slabostuser posted image od 5. tedna naprej.
test sem naredila 1,5 mesec po zadnji menstruacije. da sem user posted image pa je posumil moj mož, ker sem se baje začela drugače obnašati - kako ne vem ampak on je opazil. ok, razbila sem 3 kozarce,user posted image ko sem brisala posodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 14:30:18   
Felicity
Ko mi je zamujala M.
Sem pa res imela boleče prsi, a sem to pripisovala intenzivni vadbi tai-bo (ja)user posted image .
In ful sem bila utrujena,  pa zaspana (spet sem mislila, da preveč intenzivno vadimuser posted image ).

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 15:09:05   
muki1
Izostanek menstruacije, pa na shujševalni sem bila in ni šlo nič dol user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.12.2006 15:48:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 16:04:37   
Baucka
Zanosla sem na dopustu. Tisti dan smo ravno šli na izlet in smo veliko hodli. Takrat sem mislila, da mi bo maternica ven padla, tako me je dol tiščala. Parkrat sem se morala tudi dol vsest. Ko sem šla na WC sem opazla rumen izcedek, kar veliko ga je bilo, tako da so ble še kratke hlače cele rumene. Pa sem se v brisačo zavijala, sem mislila da sem se prehladila al kaj. Po nekaj dneh je bilo boljše. Sedaj sem prepričana, da se mi je tisti dan jajčece vgnezdlo. In če sem računala kdaj bom rodila od tega dne, sem rodila točno 40 tednov po tem dnevu.

Neznosno slabo pa mi je postalo že v 6 tednu nosečnosti, tako da sem šla na bolniško, saj stat nisem mogla. Do 17 tedna sem več ali manj preležala. Zjutraj, ko je bila slabost manjša, sem šla malo na sprehod, pa spet v posteljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 16:19:19   
TinaUros
Pozdravljena!
Hja, sej jst sm že pisala na tem forumu...
Namreč sm prvič noseča (7 teden). No, ugotovila sem...mislim da takoj:)). Počakala pa sm do prvega dne menstruacije (dosti, ne?) in šla delat test, ki je pokazaluser posted image . Naročena sm bila na G pregled naslednji teden, na katerem pa uz ni še nič pokazal. Ponovni pregled in uz sem imela učeraj, na katerem pa je že vidna pikica. Pikica je manjša od 7ih tednov, ker sem imela ovulacijo za cca 2 tedna zamakjnjeno....
No znaki. Hja predvsem utrujenost...prav prvi znak pa je bil, da ananasov sok, na katerega sem nora....mi ne diši več. Slabosti, da bi bruhala nimam. Vsake tolko imam čuden občutek v trebuhu. Pa špika me tam spodaj , vedno manj pogosto.
To bi bilo to.
lp
Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 16:30:24   
manda_rina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa obstaja možnost, da te ob vgnezditvi zelo boli trebuh kot pri menstruaciji?

Jest sem izvedela točno ko sem bila 4 tedne noseča s testi doma. Špikat me je začel šele zdaj, ko sem v petem tednu, prej sem imela pa točno take znake, kot pred menstruacijo (apetit, tečnoba, bolečine...špikanje, pucanje... vse mogočeuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 17:05:04   
x_srečka_x
Ko ni bilo user posted image  Drugi znaki so se pojavili šele potem...

(odgovor članu manda_rina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 18:27:08   
klaja
Mene so že po treh tednih ful bolele prsi, pa nekam čudno sem se počutla. Nekje pri 1,5 mesecu pa sem naredila test.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 20:29:29   
soncek&luna
meni so se znaki pojavili ze teden dni po oploditvi.... zacel me je bolet trebuh, noge, vbistvu kot pred menstruacijo, samo je bilo prezgodaj za menstrualne znake... ko pa so me po parih dneh zacele bolet se bradavicke oz. so postale bolj obcutljive in ko so se mi lasje zravnali, sem slutila na nosecnost... sicer sem do testa pocakala se 14 dni, ko naj bi dobila menstruacijo, in test naredila 3 dan po zamujanju M.

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 20:38:36   
Tekica
Meni je menstruacija vedno zamujala, ker pa sem bila preobremenjena v službi, pa še veliko sprememb je bilo za mano (menjava službe, selitev, poroka, novi projekti), se temu niti nisem čudila. Potem sem šla le delat prvi test, ker sem se čudno počutila - bolela me je glava, bila sem napeta ... pa nič. Naslednji mesec pa ... enkrat sem imela res "občutek", da sem zanosila, podobni znaki in nato sva skupaj z možem naredila test, pa je bil user posted image

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
13.12.2006 21:09:29   
eya
Kakih 5 dni po izostali menstruaciji sem naredila test, prepričana, da pa nisem noseča-ker sem se čisto normalno počutila. No, pa me je zelo presenetil plusekuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tiste, ki ste že šle skozi...
14.12.2006 9:24:00   
Anonimen
Jaz sem že takoj po izostanku M posumila, da bi bila lahko noseča, ker sem vedno imela skoraj čisto točne M. Ampak mi v začetku ni bilo skoraj nič slabo, pa tud nobenih posebnih znakov ni bilo. Zdaj, ko sem pa noseča 6 tednov bi pa samo spala, papo cele dneve mi je slabo, čuden občutek mam v trebuhuuser posted image , sem pa tud ugotovila, da mi slabo naredijo TIFOL tablete. Sam pri G sše nism bila, tko da še čakam na potrditev, ampak glede na to dda se počutmuser posted image in ,da sta bila oba testa nosečnosti, ki sem ju delala + , sem skoraj gotova, da sem nosečauser posted image . Aja pa tud dojke me bolijo, mam napete....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?