|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče jesti mesa
12.12.2006 12:50:41   
dana
Naš dveletnik namreč. In to ga je kar naenkrat pičilo. Ko sva začela z uvajanjem je jedel vse, ker sem mu miksala. Tudi potem ko nisem več pasirala hrane ga je jedel, potem ga je pa enkrat čez poletje prijelo in je vse prebrskal in pojedel vse, meso pa je pustil.

Ali ga bo to minilo, ker jaz ga ne silim, ne vem pa če dobi brez mesa vse kar telo rabiuser posted image .

lp dana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče jesti mesa
12.12.2006 12:57:08   
April
Kaj pa ribe? Če jih ima rad, mu jih pripravi dvakrat na teden, pa še kakšen jajček kdaj. Tako bo dobil potrebne beljakovine.

Moj tudi skoraj ne je mesa, pa ni nič narpbe z njim. Tudi krvna slika je ok.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče jesti mesa
12.12.2006 13:37:54   
mika
nič hudega. to je samo obdobje. naša je od začetka tudi jedla vse, potem samo meso, nato mesa ni hotela videt in je jedla samo priloge, sedaj pa spet je vse.

ne ga silit, ker se mu meso lahko zagabi za celo življenje. daj mu za jest kar mu odgovarja.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče jesti mesa
12.12.2006 13:38:51   
nuala
Tudi moj  Jakob ni rad jedel mesa, sem mu dajala nekaj časa ribe, jajca, skuto, stročnice ( in zraven vedno pomarančni sok ).
Še vedno se mesu rad izogne, če je na krožniku tudi krompir in zelenjava. Tako da večkrat jemo meso kot samostojen obrok ( za poobedek pa krompir in zelenjavo ).
Zdrav pa je, Jakob namreč.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče jesti mesa
17.12.2006 20:49:57   
ingrid*
Naš sin je star tri leta in še nikoli ni jedel mesa. Z njegovim zdravjem je vse v redu, do sedaj še nikoli ni bil bil bolan, le ta teden ima rahlo virozico. Če se tvojemu sinu upira meso to ni noben problem, pomembno je le, da mu daš dovolj stročnic in mlečnih izdelkov, pa oreščkov. user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče jesti mesa
17.12.2006 21:06:12   
Marogica
Redki so otroci, ki jedo pri vsakem kosilu meso in to v "količinah". Naša dva sta ga nekje do 2. leta pojedla pač bolj za okras-torej nekaj koščkov. Pri ta manjšem (sedaj star 2 leti), se je pred kakšnim tednom ali dva situacija obrnila-meso bi jedel, vse ostalo pa bolj tako-tako.

SE bo že uredilo, brez panike

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ingrid*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče jesti mesa
18.12.2006 6:54:05   
srki
Tudi po mojem je to samo obdobje, ki bo minilo. Se strinjam z miko, da ga ne smeš siliti, da se mu še bolj ne upre.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče jesti mesa
18.12.2006 12:14:08   
TONČI.
Moj nečak je tudi tak falot. Mesa ne, salame ja.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče jesti mesa
18.12.2006 21:47:08   
NIN@
Bor bo star čez par dni 2 leti, pa lahko na prste preštejemo kolikokrat je presenetil z mesom v ustih. Jaz ga nič več ne silim ker nima smislauser posted image
Je pa hrenovke in to je največje sranje od mesa...njemu so mnjami!!!

V vrtcu vse poje na krožniku pa pusti meseka. No edino kako kurje meso še za okus poskusi.

Dokler ima kri o.k. se nič ne bojuj z njim

lp
nin@

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?